10 najbardziej niebezpieczne rasy psów na świecie

10 najbardziej niebezpieczne rasy psów na świecie

Rasy psów są wspaniałe. Tak myśli większość ludzi. Psy mogą być najbardziej lojalnym, godnym zaufania przyjacielem, jakiego kiedykolwiek ma dana osoba, zwłaszcza dziecko. Ale od czasu do czasu słyszysz o psie, który robi coś złego.

Takie psy niszczą mienie, ranią ludzi, a nawet ich zabijają. W takich przypadkach konieczne jest ich odizolowanie. Nie wszystkie psy lub rasy psów są złe. Oto lista 10 najniebezpieczniejsze rasy psów na świecie.

10 najbardziej niebezpieczne rasy psów na świecie


Dog niemiecki

Dog Niemiecki - Rasy Psów

To najwyższa rasa psów na świecie. Są zwykle znane jako łagodne olbrzymy. Ale bez odpowiedniego treningu, ponad 200 funtów furii i duży rozmiar czynią je bardzo niebezpiecznymi. Od łapy do czubka uszu mogą sięgać ok. 10 cm. 3 stopy wysokości. To czyni je niebezpiecznymi, ponieważ pies nie zna swojej siły. Wiadomo, że zabijają małe dzieci.


Bokserki

Bokserki - Rasy psów

Ta rasa psów bardzo przywiązuje się do swoich właścicieli. Bokserki są również bardzo opiekuńcze wobec swojego pana. Mając to na uwadze, trenerzy zwykle uczą te psy, aby były dobrymi psami stróżującymi lub atakowały zwierzęta. Ich silna szczęka jest tym, co czyni je tak niebezpiecznymi, wraz z ich usposobieniem. Traktuj je surowo, a otrzymasz w zamian tę samą odpowiedź. Są nie tylko niebezpieczne dla ludzi. Jeśli zły mały pies je rozzłości, uważaj. Ich popularność i dobry wygląd przyćmiewają etykietę najniebezpieczniejszej rasy psów na świecie.

Zobacz również: Rasy Psów. Lista 10 popularnych małych psów na świecie


Hybrydy wilków

Hybrydy Wilka - Rasy Psów

Tak jak sugeruje nazwa rasy, w jej przedstawicielach jest dużo dzikich zwierząt. Ich nieprzewidywalność sprawia, że ​​są jedną z najniebezpieczniejszych ras psów na świecie. Rasa ta jest krzyżówką psów i wilka szarego. Wilki nie są znane ze swojej życzliwości ani zdolności do przytulania. Jest to rasa psów, która została zakazana w wielu stanach jako zwierzęta domowe. Nie są też bardzo powszechną rasą.


Malamut z Alaski

Alaskan Malamute — rasy psów

To ich wrodzona potrzeba polowania na mniejsze zwierzęta sprawia, że ​​te psy są niebezpieczne. Alaskan malamut są też bardzo energiczne. Oznacza to, że potrzebują pozytywnego ujścia swojej energii lub rzeczy wokół nich mogą zostać zniszczone. Jednym z problemów z tym psem jest to, że nie uczy się bardzo szybko. Potrzebujesz dużo cierpliwości, aby je odpowiednio wyszkolić. To właśnie ta rasa psów napędza północne psie zaprzęgi.

Zobacz również: Rasy Rodzinne. TOP 10 Lista Najlepszych Psów Rodzinnych


Husky Syberyjski

Husky syberyjski - Rasy psów

To kolejna odmiana psa zaprzęgowego. Ich energia sprawia, że ​​są idealne do ciągnięcia psich zaprzęgów przez surowe północne zimy. O ile nie zapewnisz im dużego wychowania społecznego, te psy są bardziej samotnikami niż lojalnymi przyjaciółmi. W ciągu 20 lat psy tej rasy zabiły ok. 10 tys. 15 osób. Może wydawać się, że nie jest to duża ilość, ale dla psów tak. Twarde psy pracujące, członkowie tej rasy nie są wspaniałymi zwierzętami domowymi.

Strefy godzinowe w popularnych taryfach prądu


Byk Mastif

Byk Mastif

Jak sama nazwa wskazuje, to byk psa. Sama jego waga sięga nawet 130 funtów. Połącz ich duży rozmiar i wagę z ich naturalną agresywną osobowością, a otrzymasz jedną z najniebezpieczniejszych ras psów na świecie. Potrzeba solidnego treningu, aby ci duzi chłopcy stali się posłuszni. Ze względu na swój rozmiar i agresywną osobowość, psy te są często używane jako psy stróżujące.


Doberman Pinczer

Doberman Pinczer - Rasy psów

Prawdopodobnie jeden z najbardziej przerażających psów na świecie. Dobermany Pinczery słyną z bycia bardzo agresywnymi, złośliwymi i inteligentnymi. Nie są jak ich kuzyni z Malamutów. Ze względu na swoje cechy psy te są częściej wybierane na psy stróżujące. Niewłaściwie przeszkoleni lub odpowiednio, w zależności od twojego punktu widzenia, mogą spowodować wiele szkód dla ludzi i mienia. Ich jedyną zaletą jest to, że kochają swoich właścicieli.

Zobacz również: 10 najbardziej wyszkolonych ras psów rodzinnych


Owczarek Niemiecki

Owczarek Niemiecki - Rasy Psów

Te psy są również wybierane na psy stróżujące. Wynika to z ich szybkości i faktu, że są bardzo skoncentrowani na obowiązkach. Owczarek niemiecki niech niewiele odciąga ich od wypełniania swoich obowiązków. Szczęki i kończyny tej rasy psów są bardzo silne. Jeśli nie będziesz ostrożny, spowodują śmiertelne obrażenia. Jednak przy odpowiednim szkoleniu i miłości te wielkie bestie mogą być jednym z najbardziej kochających zwierząt domowych. Nie zawsze są najniebezpieczniejszą rasą psów na świecie.


Rottweilery

Rottweilery - Rasy psów

Przerażający Rottweiler. Przychodzą z temperamentem, więc bądź ostrożny. Rottweiler może wyglądać na zwartą, ale jest zbudowany jak wtyczka ognia i ma również taką samą siłę. Wszystkie są mięśniami i siłą. Jedną z innych wad posiadania Rottweilera jest to, że ich trening nie zawsze się trzyma. Muszą być nieustannie szkolone, aby zachować je jako bezpieczne zwierzę domowe. Nie są uważane za odpowiednią rasę psa dla domowego zwierzaka.

Zobacz również: Husky i dziecko stanowią wspaniały duet. Zobacz zdjęcia


Pit Bull

Pit Bull - Rasy psów

To jest pies bojowy. Wyhodowane jako wojownik, nie przestają, dopóki ich przeciwnik nie skończy. Ich mocne szczęki dają im bardzo mocny zgryz. Jeśli się do ciebie przyczepią, mogą nie puścić. Pit Bull lubią trzymać się swojej zdobyczy. To kolejna rasa psów, która została zakazana w niektórych częściach świata. Powodem tego zakazu jest to, że pitbull jest odpowiedzialny za 22 zgony w ciągu jednego roku.


Jak widać, do tego tytułu jest dziesięciu dobrych kandydatów. Te rasy mają reputację. Ale w rzeczywistości większość ras psów musi być wyszkolona, ​​aby była złośliwa. Nie zawsze przychodzą z chęcią zabijania lub krzywdzenia ludzi. Dzięki odpowiedniemu szkoleniu te psy stają się delikatne i urocze.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

1646550467 Tata Punch to nadchodzacy mikro SUV oparty na koncepcji HBX

Tata Punch to micro-SUV oparty na koncepcji HBX

Top 10 najwolniejszych zwierząt na świecie

Top 10 najwolniejszych zwierząt na świecie