10 najpiękniejszych wokalistek świata 2021

photomix image 16

Poznaj 10 najpiękniejszych wokalistek świata. Nie wszystkie śpiewaczki są znane ze swojego głosu i tonu. Wielu jest docenianych tylko dlatego, że po prostu podpalili scenę. Wolą być na okładce magazynu kosmetycznego niż za mikrofonem na koncercie. Zebraliśmy listę śpiewaków, którzy są nie tylko świetnymi piosenkarzami, ale także znanymi ze swojego piękna, co jest oczywiście plusem na arenie sławy. Oto dziesięć najpiękniejszych wokalistek świata.

Carrie Underwood

najpiękniejszych wokalistek

Carrie Underwood to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. Jako zwycięzca czwartego sezonu w American Idol w 2005 roku Underwood zyskał sławę. Urodzona w 1983 roku 34-letnia piosenkarka jest uważana za odnoszącą sukcesy celebrytkę w swoim gatunku. Jest miłośniczką zwierząt i weganką, która przestała jeść mięso w wieku 13 lat, ponieważ nie mogła znieść myśli o zjedzeniu jednego ze swoich zwierząt! Złap ją na Instagramie @carrieunderwood.

Beyonce

Piękna piosenkarka Beyonce

Beyonce to kolejna z najpiękniejszych wokalistek, jest amerykańską piosenkarką, autorką tekstów i aktorką, a ja osobiście znam ją nie z powodu jej piosenek, ale z powodu zdjęć z dziecięcymi guzami, które stały się wirusowe w Internecie. Zasłynęła pod koniec lat 90. jako liderka grupy Destiny’s Child. Sprzedała ponad 100 milionów płyt jako artystka solowa w całej swojej karierze. Beyonce to naturalna piękność z postacią klepsydry, którą warto zwrócić na siebie. Beyonce @beyonce.

Cennik znaczków pocztowych – od czego zależy?

Jackie Evancho

Jackie Evancho 2020 Singers

Jeśli chodzi o jej karierę muzyczną, sławna piosenkarka wyprodukowała trzy debiuty w pierwszej dziesiątce listy Billboard 200 oraz złoty i platynowy album. Jackie jest powszechnie uznawana jako amerykańska piosenkarka klasyczna crossover. Ma rzadki głos i ludzie uwielbiają jej piosenki. Jest piękna, ma brązowe włosy wijące się wokół jej ładnej okrągłej twarzy. Jej jasne, zielone oczy i słodki uśmiech emanują spokojem, który rzadko kojarzy się ze światem glamour. Złap ją na Instagramie @officialjackieevancho.

Rowerowe szlaki górskie – dlaczego warto je odkryć?

Ariana Grande

Ariana Grande 2020 Singers

Obecnie Ariana była w wiadomościach o sprawach innych niż jej wygląd i piosenki – tak, mówimy o wybuchu koncertu w Manchesterze. Ma bardzo słodki głos i ładną buzię, którą wspaniale dopełnia piękna figura. W opinii wielu Ariana Grande powinna być na drugim miejscu po Taylor Swift, ale liczba głosów, które mamy, stawia ją na 7. miejscu na naszej liście. Jej ostatni koncert w Manchesterze spotkał się z niefortunnym zamachem samobójczym, w którym zginęło ponad 50 niewinnych ludzi, a wielu zraniło. Szkoda, że ​​ta twarz anioła będzie kojarzyła się z czymś tak przerażającym na zawsze. Złap ją na Instagramie @arianagrande.

Shakira

Wspaniała kolumbijska piosenkarka Shakira

Shakira to kolumbijska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka, producentka muzyczna i choreograf. To, jak pośród tego wszystkiego znajduje czas, by być piękną, nas zaskakuje. Jej twarz emanuje naturalnym blaskiem, który sprawia, że ​​wygląda ciepło i uprzejmie. Jej mimika jest dość niewinna. Często widzieliśmy ją z minimalnym makijażem lub bez makijażu, co dowodzi, że jest naturalnie blond i piękna. Shakira jest nie tylko piękna, ale także śpiewa niesamowite piosenki. Shakira’s Wherenever Wherever, to nasz ulubiony! Jest na Instagramie @shakira.

Demi Lovato

Piękna piosenkarka Demi Lovato

Demi również jedna z najpiękniejszych wokalistek miała swój debiut w Barney and Friends. Jest piosenkarką uważaną za piękną zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Ludzie wysoko ją cenią za wypowiadanie się przeciwko zastraszaniu i opowiadanie swojej historii o tym, jak była prześladowana. Z biegiem lat głos Lovato stał się lepszy i dojrzały, odkąd zadebiutowała w Barney. Jest kochana przez swoich fanów za uprzejmość. Złap ją na Instagramie @ddlovato.

Avril Lavigne

Najpiękniejsza piosenkarka Avril Lavigne

Avril, podobnie jak Swift, jest piękna na wylot. Ze swoim prawdziwym głosem, niesamowitym wyczuciem ubioru i niesamowitymi piosenkami Avril rządzi sercami wielu. Typowa blondynka o złotych włosach, soczystych ustach i ostrych oczach – Lavigne jest nie tylko piękna na zewnątrz, ale jest naprawdę ładną osobą, którą słyszeliśmy. Jest „prawdziwa” w fałszywym glamowym świecie. Lavigne jest aktywnie zaangażowana w działalność charytatywną, ma również własną linię odzieży, akcesoriów i perfum. Czy wiesz, że raz zaskoczyła uczennicę szkoły, a potem zaśpiewała dla całej szkoły na widowni – za darmo! Ma rację na trzecim miejscu! Złap ją na Instagramie @avrillavigne.

Katy Perry

Katy Perry 2020

Katy Perry przypomina nam Śnieżkę z włosami tak ciemnymi jak heban, dużymi zielonymi oczami i skórą białą jak śnieg. Jest znaną piosenkarką i modelką. Chociaż ma około 30 lat, jest chuda jak licealistka, ale mimo to ma wielu fanów. Katty miała kiepską historię niewierności mężowi i chociaż nie lubimy zaglądać do osobistego życia gwiazd – nie możemy temu pomóc, ponieważ świecą tak bardzo publicznie, że czasami musimy patrzeć na ich życie osobiste. Jej Instagram @katyperry.

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez jest modelką, piosenkarką i aktorką. Przeszła długą drogę w krótkim czasie, biorąc pod uwagę jej wiek. Gomez ma typowy latynoski wygląd z długimi czarnymi włosami, oliwkową skórą i długimi rzęsami, które sprawiają, że jej oczy wyglądają wspaniale. Brzmi dokładnie tak samo na żywo, jak na swoich nagranych albumach, więc nie używa automatycznego tonu, który sprawia, że ​​lubimy ją jeszcze bardziej. Gomez ma te idealnie niewinnie wyglądające spojrzenia, które nigdy nie zdradzają jej wieku.

Modelka

Chociaż byłoby wspaniale zobaczyć ją z różnymi wyrazami twarzy, ponieważ zazwyczaj jej twarz wydaje się być twarzą snoba – chociaż nią nie jest! Jednak jej udział w paskudnych skandalach zmniejsza jej podobieństwo do wielu. Mimo to Gomez zajmuje drugie miejsce na naszej liście. Selena Gomez dalej billboard i Instagram @selenagomez.

Taylor Swift

Taylor Swift

Mówią, że Taylor Swift to ona jest jedna najpiękniejszych wokalistek, która zasługuje na pierwsze miejsce na tej liście, ponieważ jest naprawdę piękną osobą. Ma nie tylko ładną buzię, ale także ładne serce. Jej piosenki poruszyły miliony ludzi, a jej postawa i osobowość wpłynęły jeszcze bardziej. Ludzie wysyłają swoje modlitwy do Taylor Swift przez Internet. Uwielbiają te blond włosy i śliczne oczy w kształcie migdałów. Złap ją na Instagramie @taylorswift.

Zobacz też; Top 15 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie 2021

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

photo 1620147774060 7edb3b49c2a1?crop=entropy&cs=tinysrgb&fit=max&fm=jpg&ixid=MnwxfDB8MXxyYW5kb218MHx8MTAtbmFqdGFuc3p5Y2gta3Jham93LWRvLXp5Y2lhLWktb2R3aWVkemFuaWEtdy0yMDIxLXJ8fHx8fHwxNjQzNTM5ODcy&ixlib=rb 1.2

10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r

10 najbardziej niewiarygodnych rodzin ktorych nie uwierzysz ze w rzeczywistosci

10 najbardziej dziwnych rodzin na świecie