w

10 najpiękniejszych wokalistek świata 2021

10 najpiękniejszych wokalistek świata 2021

Poznaj 10 najpiękniejszych wokalistek świata. Nie wszystkie śpiewaczki są znane ze swojego głosu i tonu. Wielu jest docenianych tylko dlatego, że po prostu podpalili scenę. Wolą być na okładce magazynu kosmetycznego niż za mikrofonem na koncercie. Zebraliśmy listę śpiewaków, którzy są nie tylko świetnymi piosenkarzami, ale także znanymi ze swojego piękna, co jest oczywiście plusem na arenie sławy. Oto dziesięć najpiękniejszych wokalistek świata.

Carrie Underwood

najpiękniejszych wokalistek

Carrie Underwood to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. Jako zwycięzca czwartego sezonu w American Idol w 2005 roku Underwood zyskał sławę. Urodzona w 1983 roku 34-letnia piosenkarka jest uważana za odnoszącą sukcesy celebrytkę w swoim gatunku. Jest miłośniczką zwierząt i weganką, która przestała jeść mięso w wieku 13 lat, ponieważ nie mogła znieść myśli o zjedzeniu jednego ze swoich zwierząt! Złap ją na Instagramie @carrieunderwood.

Beyonce

Piękna piosenkarka Beyonce

Beyonce to kolejna z najpiękniejszych wokalistek, jest amerykańską piosenkarką, autorką tekstów i aktorką, a ja osobiście znam ją nie z powodu jej piosenek, ale z powodu zdjęć z dziecięcymi guzami, które stały się wirusowe w Internecie. Zasłynęła pod koniec lat 90. jako liderka grupy Destiny’s Child. Sprzedała ponad 100 milionów płyt jako artystka solowa w całej swojej karierze. Beyonce to naturalna piękność z postacią klepsydry, którą warto zwrócić na siebie. Beyonce @beyonce.

Jackie Evancho

Jackie Evancho 2020 Singers

Jeśli chodzi o jej karierę muzyczną, sławna piosenkarka wyprodukowała trzy debiuty w pierwszej dziesiątce listy Billboard 200 oraz złoty i platynowy album. Jackie jest powszechnie uznawana jako amerykańska piosenkarka klasyczna crossover. Ma rzadki głos i ludzie uwielbiają jej piosenki. Jest piękna, ma brązowe włosy wijące się wokół jej ładnej okrągłej twarzy. Jej jasne, zielone oczy i słodki uśmiech emanują spokojem, który rzadko kojarzy się ze światem glamour. Złap ją na Instagramie @officialjackieevancho.

Ariana Grande

Ariana Grande 2020 Singers

Obecnie Ariana była w wiadomościach o sprawach innych niż jej wygląd i piosenki – tak, mówimy o wybuchu koncertu w Manchesterze. Ma bardzo słodki głos i ładną buzię, którą wspaniale dopełnia piękna figura. W opinii wielu Ariana Grande powinna być na drugim miejscu po Taylor Swift, ale liczba głosów, które mamy, stawia ją na 7. miejscu na naszej liście. Jej ostatni koncert w Manchesterze spotkał się z niefortunnym zamachem samobójczym, w którym zginęło ponad 50 niewinnych ludzi, a wielu zraniło. Szkoda, że ​​ta twarz anioła będzie kojarzyła się z czymś tak przerażającym na zawsze. Złap ją na Instagramie @arianagrande.

Shakira

Wspaniała kolumbijska piosenkarka Shakira

Shakira to kolumbijska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka, producentka muzyczna i choreograf. To, jak pośród tego wszystkiego znajduje czas, by być piękną, nas zaskakuje. Jej twarz emanuje naturalnym blaskiem, który sprawia, że ​​wygląda ciepło i uprzejmie. Jej mimika jest dość niewinna. Często widzieliśmy ją z minimalnym makijażem lub bez makijażu, co dowodzi, że jest naturalnie blond i piękna. Shakira jest nie tylko piękna, ale także śpiewa niesamowite piosenki. Shakira’s Wherenever Wherever, to nasz ulubiony! Jest na Instagramie @shakira.