Jurorka „Top Model” Katarzyna Sokołowska w ciąży

Katarzyna Sokolowska w ciąży

Katarzyna Sokołowska pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama informacją, że po raz pierwszy zostanie mamą. Pod postem pojawiły się gratulacje m.in od Anny Lewandowskiej. „Cuda się zdarzają” – napisała jurorka „Top Model”.

Katarzyna Sokołowska to słynna reżyserka pokazów mody i charyzmatyczna jurorka programu „Top Model”. Zawsze profesjonalna i stylowa, nieczęsto dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo, że od pięciu lat tworzy szczęśliwy związek z milionerem Arturem Kozieją. To znany w Polsce biznesmen – właściciel spółki Europlan. Firma ta specjalizuje się w obszarze budownictwa mieszkaniowego, biurowego i hotelowego.

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy zostanie mamą

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska

Teraz 49-letnia Sokołowska podzieliła się z fanami radosną informacją. Na Instagramie opublikowała serię zdjęć, na których trzyma się za zaokrąglony brzuch. „Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze”, napisała.

 

 

„5 lat temu w 'Kulisach sławy’ w 'Uwadze’ powiedziałaś: 'Najlepsze jeszcze przede mną’ i proszę, w istocie tak się dzieje, a najlepsze wciąż przed… wami. Ściskam całą trójkę!”, napisał gospodarz „Dzień dobry TVN” Mateusz Hładki.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się

Gratulacje złożyła też Karolina Pisarek, która sławę zdobyła właśnie dzięki „Top Model”.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Profesjonalny post na blogu. 8 kroków

Profesjonalny post na blogu. 8 kroków

wzor na bmi

Kalkulator BMI – jak obliczyć