Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się

kasiacichopekimarcinhakielwtancuzgwiazdami

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel oznajmili, że rozstają się po 17 latach małżeństwa. Wiadomość ta wstrząsnęła fanami i nie tylko. Oboje wielokrotnie mówili o kryzysach w swoich związku, które prędzej czy później udało im się pokonywać. Co zmieniło się w ciągu ostatnich tygodni i jak dawali znać, że coś jest nie tak?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się

Miłość Kasi Cichopek i Marcina Hakiela rodziła się na oczach milionów Polaków, kiedy aktorka została sparowana z tancerzem podczas drugiej edycji „Tańca z gwizdami”, a między nimi wybuchł gorący romans, który rozwijał się na parkiecie. Udało im się nie tylko wywalczyć Kryształową Kulę, ale również znaleźć wielką miłość. Widzowie byli zachwyceni parą, której kibicowali w programie, a następnie w życiu prywatnym i darzyli ich ogromną sympatią.

Trzy lata później wzięli bajkowy ślub w Zakopanem, a ich relacja była jedną z nielicznych, która przetrwała po show stacji TVN.

Niestety okazuje się, że związek właśnie dobiegł końca, o czym oboje poinformowali za pośrednictwem swoich social mediów.

„Drodzy, podjęliśmy decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel” – czytamy na profilach obojga.

Kasia Cichopek od kilku tygodni nie zamieszczała już wspólnych zdjęć

Kasia Cichopek od kilku tygodni nie zamieszczała już wspólnych zdjęć
Kasia Cichopek od kilku tygodni nie zamieszczała już wspólnych zdjęć

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za iście perfekcyjną parę, a szczęście i słodycz biły od nich na każdym kroku. Na ich profilach w social mediach często można było zobaczyć zdjęcia zakochanych, czy rodzinne kadry z dziećmi.

Zobacz także: Edyta Górniak apeluje do Polaków

Jeszcze w grudniu byli na wspólnym wyjeździe w Zakopanem, ale tylko Marcn pochwalił się wtedy jednym kadrem z żoną, na którym wyglądali na naprawdę szczęśliwych.

Niestety wygląda na to, że para mimo romantycznych selfie w mediach społecznościowych, przechodziła kryzys w małżeństwie. Ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu i zdecydowali się od razu poinformować o tym opinię publiczną.

Jakie są powody rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Nikt z fanów pary nie spodziewał się takiego obrotu spraw, a wiadomość o końcu związku po długich 17 latach bardzo zaniepokoiła fanów, którzy zapewne zastanawiają się, co jest tego powodem. Jak donosi portal Pomponik, który dotarł do znajomego małżeństwa, powodem rozstania była zazdrość Marcina.

Zobacz także: Huawei. Robert Lewandowski zrywa umowę z Chińską korporacją

Według doniesień mediów Marcin Hakiel miał być bardzo zazdrosny o żonę, która wciąż odnosi kolejne sukcesy. Kasia nie tylko jest jedną z prowadzących program śniadaniowy w Telewizji Polskiej, gra w serialach ale i rozwija własny biznes. Rozwijająca się kariera stała się kością niezgody i doprowadziła do rozstania:

„Dostawał szału, że sam tak dobrze sobie nie radzi. Nie był chwalony, nie mógł się wykazać, a dla faceta to policzek i porażka. Gdy żona odnosiła kolejne sukcesy, on czuł się odstawiony na boczny tor.”

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza 2022

photomix image 12

TOP Lista Polskich Aktorek (10 zgłoszeń)