10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Dzisiaj mamy dużo celebrytek a Instagram to jedna z najpopularniejszych aplikacji do udostępniania zdjęć, filmów i promocji marki. Dziś prawie każda celebrytka korzysta z Instagrama, dzięki czemu stał się niezwykle popularny na całym świecie i stale rośnie każdego dnia.

W tym poście porozmawiamy o najlepszych celebrytkach z najczęściej obserwowanymi kontami na Instagramie w 2022 roku. Te celebrytki są najpopularniejszymi celebrytkami na Instagramie w 2022 roku, ponieważ mają najwięcej obserwujących na Instagramie.

Jeśli uważasz, że przegapiliśmy jakąkolwiek celebrytę, która ma więcej obserwujących na Instagramie, zostaw swoją opinię w sekcji komentarzy wraz z imieniem i szczegółami.

Top 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie 2022

Kylie Jenner – 300 Milion obserwujących na Instagramie

Kylie Jenner- 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Kylie Kristen Jenner Aka Kylie Jenner jest piękną amerykańską osobowością telewizyjną, gorącą modelką, przedsiębiorcą, bywalczynią mediów społecznościowych i celebrytą. Jest bardzo znana z roli w E! reality serial telewizyjny Nadążanie za Kardashianami.

W 2017 roku Jenner znalazła się na liście 100 gwiazd Forbesa, co czyni ją najmłodszą osobowością, która znalazła się na liście. Obecnie jest najczęściej obserwowaną kobietą na Instagramie w 2022 roku z 300 milionami obserwujących na Insta.

Ariana Grande – 289 Milion obserwujących na Instagramie

Ariana Grande- Top 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Ariana Grande-Butera jest również popularna jako Ariana Grande. Jest najpopularniejszą i najbardziej wpływową amerykańską gwiazdą pop i aktorką. Urodziła się 26 czerwca 1993 roku w Boca Raton na Florydzie.

Ariana Grande to jedna z najseksowniejszych kobiet w branży hollywoodzkiej. Najbardziej znana jest z roli w serialu telewizyjnym Victorious. Poza tym możesz ją złapać na okładkach wielu międzynarodowych magazynów.

Zobacz również: Top 10 najlepszych ćwiczeń fitness na odchudzanie

24-letnia amerykańska gwiazda popu i aktorka jest królową Instagrama. Jest drugą najczęściej obserwowaną celebrytą na Instagramie z 289 milionami obserwujących na Instagramie.

Selena Gomez – 288 Milion obserwujących na Instagramie

Selena Gomez- Top 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Selena Marie Gomez aka Selena Gomez jest najpopularniejszą amerykańską piosenkarką pop, projektantką mody i gorącą aktorką. Jest również znana jako najpiękniejsza dziewczyna o brązowych oczach. Ma wspaniałą i ładną osobowość w świecie celebrytów.

Niektóre z jej popularnych popowych piosenek to Tell Me Something I Don’t Know, The Heart Wants What It Wants i Good For You. Bez wątpienia ta 28-letnia piosenkarka pop jest jedną z najpopularniejszych celebrytek na Instagramie w 2022 roku. Jest trzecią najczęściej obserwowaną gwiazdą na Instagramie z 288 milionami obserwujących.

Kim Kardashian – 278 Milion obserwujących na Instagramie

Kim Kardashian- 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Kim Kardashian jest jednym z najpopularniejsze gwiazdy na świecie a większość obserwowała celebrytki na Instagramie z 278 milionami obserwujących. Urodziła się 21 października 1980 roku w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. W 2015 roku została najlepiej opłacaną gwiazdą telewizji, zarabiając 53 miliony dolarów.

Kim Kardashian jest super atrakcyjną modelką, celebrytą telewizyjną, bywalczynią towarzystwa, aktorką i przedsiębiorcą. Jest również uznawana za jedną z najpiękniejsze i najgorętsze supermodelki na świecie. Stała się bardzo sławna w 2007 roku, kiedy jej sekstaśma z 2003 roku wyciekła z ich byłym chłopakiem Rayem J.

Beyonce – 231 Milion obserwujących na Instagramie

Beyoncé- Top 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Beyoncé Giselle Knowles-Carter jest bardziej popularna jako Beyoncé. Jest najpopularniejszą amerykańską piosenkarką pop, autorką tekstów, tancerką i atrakcyjną aktorką. Urodziła się 4 września 1981 roku w Houston w Teksasie w USA. Z gorącą i seksowną sylwetką jest jedną z najpopularniejszych celebrytek na Instagramie, która dociera do 231 milionów obserwujących.

Beyoncé ma na swoim koncie dwadzieścia nagród Grammy i jest najczęściej nominowaną osobowością w historii nagrody. Jako dziecko brała udział w wielu konkursach śpiewu i tańca. Poza tym została wymieniona w Forbes jako jedna z najpotężniejszych kobiet w branży rozrywkowej w 2015 i 2017 roku.

Kendall Jenner – 212 Milion obserwujących na Instagramie

Kendall Jenner- 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Kendall Jenner to znana 25-letnia modelka, osobowość medialna i osoba towarzyska. Karierę rozpoczęła jako amerykańska modelka w wieku 14 lat. W 2017 roku została uznana przez Forbes za najlepiej opłacaną modelkę na świecie. W 2018 roku była najczęściej obserwowaną modelką w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Top 10 najbardziej inspirujących osobowości na świecie

Jest jedną z najlepszych kobiecych celebrytek z największą liczbą obserwujących na Instagramie. Obecnie w 2022 roku ma 212 milionów obserwujących na Insta. Jej posty osiągają zaangażowanie 3,28%. Jej posty otrzymują średnio 5 milionów polubień i 21 tys. komentarzy. Na podstawie jej ostatnich 20 opublikowanych postów.

Khloe Kardashian – 211 milionów obserwujących na Insta

Khloe Kardashian – 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Khloe Kardashian to kolejna popularna osobowość na Instagramie, która zaangażowała się w kontrowersje związane z obrazami. Jest amerykańską modelką, osobą społecznościową i medialną. Jest popularna dzięki wielu programom telewizyjnym, takim jak „Keeping Up With The Kardashians” i wielu innych. Poza tym jest również jedną z najpopularniejszych celebrytek na Instagramie. Ma 211 milionów obserwujących na Insta. Wracając do kontrowersji, opublikowała swój film topless tylko z majtkami od bikini, aby wyjaśnić, że zdjęcie tworzące cały bałagan zostało opublikowane bez jej zgody. Zdjęcie zostało usunięte z internetu wkrótce po opublikowaniu.

Taylor Swift – 196 Milion obserwujących na Instagramie

Taylor Swift- 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Taylor Alison Swift to wielokrotnie nagradzana nagrodą Grammy amerykańska piosenkarka pop, autorka tekstów i najgorętsza aktorka pochodząca z Ameryki. Urodziła się 31 grudnia 1989 roku w Reading w Pensylwanii

Taylor Swift zdobyła nagrodę multi-Grammy w wieku 20 lat i jest najmłodszym wykonawcą w historii, który to zrobił. Jest też jedną z najpiękniejsze kobiety na świecie z przykuwającą wzrok postacią. Dlatego ma dobrego fana, który obserwuje w mediach społecznościowych. Jest jedną z 8ten większość obserwowała celebrytki na Instagramie na świecie z ponad 196 milionami obserwujących.

Jennifer Lopez – 156 Milion obserwujących na Instagramie

Jennifer Lopez- 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Jennifer Lynn Lopez jest lepiej znana pod pseudonimem J.Lo. Jest popularną amerykańską piosenkarką pop, piękną aktorką, tancerką i projektantką mody. Jest najpotężniejszą latynoską aktorką w Stanach Zjednoczonych, a także najlepiej opłacaną latynoską artystką.

Zobacz również: Lista 10 najbogatszych dzieci na świecie

Dzięki gorącej i seksownej sylwetce jest również jedną z najgorętszych celebrytek, która osiągnęła 191 milionów obserwujących na Instagramie. Dlatego z powodzeniem zajmuje 9. miejsce na liście 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie 2022.

Katy Perry – 148 Milion obserwujących na Instagramie

Katy Perry – Top 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Katy Perry to gorąca piosenkarka pop, wszechstronnie utalentowana i ciężko pracująca kobieta. Jest również znana jako Hot California Girl. Jest też najpiękniejszą celebrytką na świecie.

Katy Perry zdobyła wiele nagród, w tym cztery Guinness World Records, pięć American Music Awards, Brit Award i Juno Award. Poza tym znalazła się na corocznych listach Forbesa najlepiej zarabiających kobiet w muzyce w latach 2011-2017.

Katy Perry to bardzo gorąca kobieta o seksownej i przyciągającej wzrok figurze. Dlatego ma dobrego fana, który obserwuje w mediach społecznościowych. Jest jedną z 8. celebrytek wśród najbardziej obserwujących Insta na świecie z ponad 148 milionami obserwujących na Instagramie.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Top 10 najlepszych ćwiczeń fitness na odchudzanie

Top 10 najlepszych ćwiczeń fitness na odchudzanie

„Oszust z Tindera” wielkim hitem na Netflixie