Lista 10 najbogatszych dzieci na świecie

photomix image 1

Podczas gdy większość ludzi pracuje ciężko przez całe życie, aby zarobić wystarczającą ilość pieniędzy, są też tacy, którzy urodzili się bogaci. Dzieci z bogatym ojcem i mamą lub niezwykłymi talentami lub po prostu szczęściarze.

Ci nieliczni szczęśliwcy rodzą się bogaci lub stają się milionerami wcześniej, niż zaczną pić mleko. Jak sobie z tym poradzili? Podczas gdy większość z nich to młodsi aktorzy z Hollywood są niektórzy z wybitnymi cechami lub niezwykle bogatymi rodzicami.

Lista 10 najbogatszych dzieci na świecie

Jaylen Bledsoe – Wartość majątku: 3,5 miliona USD

najbogatszych dzieci świata

Jaylen Bledsoe: Top 10 najbogatszych dzieci na świecie

Uczący się w liceum i mający 12 lat po raz pierwszy zaczął angażować się w swój startup technologiczny, Jaylen Bledsoe of Hazelwood jest obecnie znanym i uznanym przedsiębiorcą. Zatytułowana Bledsoe Technologies i specjalizująca się w grafice, projektowaniu stron internetowych wśród różnych dostawców technologii, firma rozrosła się do światowego przedsiębiorstwa. Jaylen trafił do świata milionerów dwa lata po założeniu firmy. Firma rozwinęła się iw 2013 roku miała już 150 pracowników kontraktowych. 

Rico Rodriguez – Wartość majątku: 4 mln USD

najbogatsze dziecko na świecie

Rico Rodriguez: Top 10 najbogatszych dzieci na świecie

Rico Rodriguez to aktor, który zaczynał tę drogę od naprawdę młodszego wieku. Jego największy występ pojawił się w 2009 roku, kiedy stał się dobrze znany z roli Manny’ego Delgado w przeboju ABC zatytułowanym Modern Family. Od tego czasu dostał wiele innych zadań do wykonania, a w 2012 roku napisał nawet e-booka. 

Do tej pory Rico otrzymał role w siedmiu filmach a kolejna szeroko rozpowszechniona kolekcja telewizyjna przypominająca My Name to Earl, NCIS i Sesame Street. Jego wartość majątku wzrosła do 4 milionów dolarów a większość z nich pochodzi od Modern Family.

Zobacz więcej: Herbata. Top 10 najrzadszych i najdroższych herbat na świecie

Elle Fanning Wartość majątku: 5 mln USD

najbogatsze dziecko na świecie

Elle Fanning: Top 10 najbogatszych dzieci na świecie

Amerykańska aktorka, Elle Fanning, znalazła się na liście najbogatszych młodych ludzi na świecie po tym, jak osiągnęła majątek 5 milionów dolarów, grając różne role w filmach. Urodziła się 9 kwietnia 1998 roku w Conyers w stanie Georgia, USA. Swoją karierę zaczęła mając 2 lata i 11 miesiecy, kiedy to zagrała młodszą wersje swojej siostry Dakoty w filmie „Sam” (I am Sam), jako 2letnia Lucy.

 

Jaden Smith Wartość majątku: 8 mln USD

kto jest najbogatszym człowiekiem na świecie?

Jaden Smith: Top 10 najbogatszych dzieci na świecie

Jaden Smith jest młodym aktorem i można go też zapamiętać z przeboju kinowego 2006 roku The Pursuit of Happiness. Racja, jest synem Willa Smitha, podążającym śladami swojego ojca. Od tego filmu, który był jego debiutem, zagrał w 2010 roku w remake’u filmu Karate Kid z 1984 roku oraz w remake’u filmu Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia, który pojawił się na ekranach w 2008 roku.

Czytaj więcej: TOP 10 najdziwniejszych akcesoriów modowych

Abigail Breslin Wartość majątku: 12 mln USD

kto jest najbogatszym dzieckiem na świecie?

Abigail Breslin: Top 10 najbogatszych dzieci na świecie

Abigail Breslin urodziła się 14 kwietnia 1996 w Nowym Jorku. Jej matka Kim zarządza jej karierą, a ojciec Michael jest ekspertem w dziedzinie telekomunikacji, programistą i konsultantem. Breslin ma dwóch starszych braci: Ryana i Spencera, którzy również zajmują się aktorstwem. Abigail karierę rozpoczęła w wieku trzech lat. Jej pierwszym filmem była rola w thrillerze science fiction  „Znaki”, w reżyserii M. Night Shyamalana, gdzie zagrała Bo Hess, córkę głównego bohatera, Grahama Hessa (Mel Gibson). Film otrzymał w większości pozytywne recenzje i był sukcesem kasowym zarobił 408.000.000 dolarów na całym świecie.

Valentina Paloma Pinault Wartość majątku: 12 mln USD

kto jest najbogatszym dzieckiem w Ameryce?

Valentina Paloma Pinault: 10 najbogatszych dzieci na świecie

Valentina Paloma Pinault jest córką weterana Hollywood, Salmy Hayek i biznesmena François-Henri Pinault. Walentyna ma mieszane pochodzenie, ponieważ jej ojciec jest Francuzem, a jej matka jest Meksykanką. Wychowała się w trzech różnych językach.

Wystawiła także dwie różne dziedziny zawodowe: filmy i modę. Jej ojciec jest prezesem i prezesem konglomeratu mody „Kering”. Valentina ma trójkę rodzeństwa z poprzednich związków jej ojca. Salma często udostępnia zdjęcia Valentiny na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Nick D’aloisio Wartość majątku: 30 mln USD

najbogatsza osoba na świecie

Nick D’aloisio: Top 10 najbogatszych dzieci na świecie

Nick D’aloisio jest programistą komputerów PC z Wielkiej Brytanii, któremu udało się zostać przedsiębiorcą internetowym w wieku zaledwie 15 lat. Jest powszechnie uważany za geniusza technologicznego, zwłaszcza po wynalezieniu aplikacji Summly na iOS i wypromowaniu jej na ogromnym Yahoo za co najmniej 30 milionów dolarów.

Aplikacja podsumowuje artykuły informacyjne i zapewnia szybkie i łatwe do zrozumienia informacje tymczasowe w odniesieniu do danego tematu. Nick zdobył tytuł „Innowatora Roku” Wall Street Journal i jednego z najbardziej wpływowych młodych ludzi na świecie TIME Magazine, wśród różnych wyróżnień. 

Dannielynn Birkhead Wartość majątku: 59 mln USD

najbogatszy człowiek na świecie

Dannielynn Birkhead: 10 najbogatszych dzieci na świecie

Dannielynn Hope Marshall Birkhead, córka Anny Nicole Smith i Larry’ego Birkheada, urodziła się w 2006 roku jako bardzo zamożna. 

Anna Nicole Smith, była amerykańska aktorka manekina Playboya i telewizyjna persona, zmarła zaledwie 12 miesięcy później, w 2007 roku, z powodu przedawkowania farmaceutyków. Jej historia została przyjęta przez głównego adresata sprawy o ojcostwo Dannielynna Birkheada, obszernie nagłośniona w telewizji i próbująca odkryć, kto był jej ojcem. 

Knox i Vivienne Jolie Pitt Wartość majątku: 67,5 mln USD

najbogatszy dzieciak na świecie

Knox i Vivienne Jolie Pitt: Top 10 najbogatszych dzieci na świecie

Knox i Vivienne Jolie Pitt to bliźniaczki znanej hollywoodzkiej pary Angeliny Jolie i Brada Pitta. Urodzili się w 2008 roku w szpitalu nad oceanem w Nicei we Francji. 

Ponieważ bliźniacy są tym, kim są, odziedziczyli całkiem przyjemną fortunę dzięki sławie swojego taty i mamy. 

Prince George Alexander Louis Wartość majątku: 1 mld USD

najbogatszy dzieciak w Dubaju

Prince George Alexander Louis: Top 10 najbogatszych dzieci na świecie

Najbogatszym dzieckiem na świecie jest obecnie książę Jerzy z Cambridge, syn księcia Williama, księcia Cambridge i Katarzyny. Odziedziczył ogromną fortunę, sięgającą minimum 1 miliarda dolarów.

Brytyjskie gospodarstwo domowe jest bez wątpienia jednym z najbogatszych gospodarstw domowych na świecie, więc ich nowy członek, otrzymał dziedziczenie tych bogactw, stając się najmłodszym miliarderem na świecie. 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

photomix image

TOP 10 najdziwniejszych akcesoriów modowych

Chiny i Rosja są przeciwko rozszerzaniu NATO

Chiny i Rosja są przeciwko rozszerzaniu NATO