w

15 najczęściej obserwowanych profili na Instagramie

15 najczęściej obserwowanych profili na Instagramie

Poniżej znajduje się 15 najczęściej obserwowanych profili na Instagramie według stanu na 18 lutego 2021 r.

Najczęściej obserwowane profile na Instagramie.

Jennifer Lopez – 143 miliony (@jlo)

Jennifer Lopez

Urodziła się w Nowym Jorku, ale jej pochodzenie pochodzi z Puerto Rico, Jennifer Lopez, znana jako J.Lo, jest piosenkarką, aktorką, modelką i producentem muzycznym. Ta piękna Latynoska jest teraz 15. najczęściej obserwowaną osobą na Instagramie po swoim występie na 2020 SuperBowl Halftime Show. Nic więc dziwnego, że Twoje konto znajduje się na tej liście, łącznie z ponad 143 milionami obserwujących. W profilu J.Lo, bo inaczej nie mogło być, można znaleźć aktualności, selfie, zdjęcia z rodziną oraz zdjęcia celebryty na imprezach. Wśród najważniejszych cech profilu jest również miejsce zarezerwowane na merchandising.

Neymar – 147 milionów (@neymarjr)

Neymar

Obecnie odnoszący największe sukcesy zawodnik brazylijskiej piłki nożnej odnosi również sukcesy w mediach społecznościowych. Neymar, który od 2013 roku działa i mieszka w Europie, na swoim profilu na Instagramie gromadzi ponad 146 milionów obserwujących.

Jeśli lubisz piłkarski świat, podążanie za nim jest dla Ciebie wielką prośbą, ponieważ sportowiec zazwyczaj umieszcza zdjęcia treningów, sesji fizjoterapeutycznych oraz kulisy rozgrywek i zawodów. Tak więc inne wielkie gwiazdy piłki nożnej są stale obecne na Instagramie gwiazdy. Oprócz tych kwestii Neymar zwykle publikuje promocje od swoich licznych sponsorów i momentów rodzinnych.

Taylor Swift – 148 milionów (@taylorswift)

Taylor Swift

Taylor Swift w ogóle nie obserwuje nikogo na swoim koncie na Inst