Top 10 najpiękniejszych tenisistek na świecie

Top 10 najpiękniejszych tenisistek na świecie

Tenis to ekscytujący sport. Tenisistki te zachwycają nie tylko na korcie. Zobacz ranking dziesięciu najpiękniejszych tenisistek świata. Jesteście ciekawi, które tenisistki znalazły się w TOP 10? Tworzenie takich rankingów to zawsze jest ryzykowne przedsięwzięcie, bo uroda to zawsze rzecz gustu, a wiadomo że o gustach się nie dyskutuje. .

Najpiękniejsze tenisistki na świecie

Elena Dementiewa

Elena Dementieva: 1 z najpiękniejszych tenisistek na świecieElena Dementieva: 1 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Zwycięzca na naszej liście Top 10 najpiękniejszych tenisistek na świecie to rosyjska zgrabna wspaniałość Elena Dementiewa. Ze złotym medalem z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 i srebrnym medalem z Igrzysk Olimpijskich w Sydney w 2000 roku, Elene była mistrzynią tenisa, ponieważ miała 13 lat. Z profesjonalnym raportem o 576 zwycięstwach i 273 porażkach, jej najwyższa ocena to nie. Trzy w kwietniu 2009.

W swojej torbie ma 16 tytułów WTA i trzy ITF. Jej ostre ciosy i zabójca wydają się przyciągać uwagę grupy w jej kierunku.

Daniela Hantuchowa

Daniela Hantuchova: Najpiękniejsze tenisistkiDaniela Hantuchova: 2 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Daniela Hantuchova posiada 7 tytułów WTA i 3 tytuły ITF i obecnie zajmuje 81 miejsce w rankingu afiliacji WTA. Z 539 wygranymi i 379 przegranymi, jej największa nota przypadła na styczeń 2003 roku, kiedy znalazła się w pierwszej dziesiątce wraz ze swoim numerem 5 w rankingu.

Bardzo ciężko pracowała, aby odnieść sukces w tym miejscu i wraz ze swoimi niezwykłymi umiejętnościami tenisowymi przyciąga 1 000 000 serc.

Maria Kirilenko

Maria Kirilenko: Najpiękniejsze tenisistkiMaria Kirilenko: 3 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Trzecia w naszej liście najpiękniejszych tenisistek jest rosyjska supermodelka, Maria Kirilenko. Jest praworęczną gwiazdą tenisa z mocą dwuręcznego bekhendu.

Przeczytaj także: Top 10 najbardziej inspirujących osobowości na świecie

W swoim dotychczasowym zawodzie zdobyła 6 tytułów zawodowych WTA i 3 ITF oraz uzyskała zawód. Uwodzicielska Kirilenko ma obecny światowy ranking WTA nr 155. W 2013 roku osiągnęła najwyższą ocenę zawodową WTA na światowym 10. miejscu.

Dominika Cibulkowa

Dominika Cibulkova: Najpiękniejsze tenisistkiDominika Cibulkova: 4 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Czwarta na liście to słowacka sławna postać tenisa Dominika Cibulkowa. Z 327 zwycięstwami i 216 przegranymi w swojej profesji WTA, zajmuje obecnie 40 miejsce w rankingu ATP Masters.

Jej najwyższa ocena to 10, którą osiągnęła we wrześniu 2014 roku. Ma na swoim koncie cztery tytuły WTA i kilka tytułów ITF.

Sania Mirza

Sania Mirza: Najpiękniejsze tenisistkiSania Mirza: 5 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Sania Mirza. Indianin nr 1 w singlach i podwójnych to cudowna mieszanka umysłu i zachwytu. Od 2003 roku jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych i najlepiej opłacanych sportowców w Indiach. Jest praworęczną gwiazdą tenisa, ale ma moc dwuręcznego bekhendu. W swoim zawodzie zdobyła 1 tytuły WTA i 14 ITF. Z 271 zwycięstwami i 161 przegranymi w końcu zajęła 6. miejsce w World Rank w deblu i 27 w grze pojedynczej na liście kontrolnej WTA.
Sania Mirza jest żoną pakistańskiego krykieta Shoaiba Malika. Ze względu na jej palącą twarz i doskonałe krzywizny jest gotowa przyciągnąć wiele rekomendacji. Bez wątpienia dodatkowo zasługuje na swoje miejsce jako jedna z wielu najgorętszych gwiazd tenisa wszechczasów

Ana Ivanović

Ana Ivanović

Ana Ivanović: 6 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Ana Ivanović jest serbską królową świetności Ana Ivanovic. Ma na swoim koncie 15 tytułów singli WTA Tour, wraz z jednym tytułem singli Grand Slam w swojej punktacji kredytowej. Oprócz tenisa, Ana jest bardzo popularna w branży modowej ze względu na jej cudowną i palącą determinację. Poza tym dodatkowo zdobyła swój tytuł jako jedna z wielu najwspanialsze tenisistki wszech czasów. Jest praworęczną gwiazdą tenisa z mocą dwuręcznego bekhendu.

W swoim zawodzie do dziś. Ma na swoim koncie 437 zwycięstw i 190 przegranych w zawodzie ATP. Ostatecznie zajęła 5. miejsce w rankingu WTA. Jej najlepsza kariera była w 2008 roku, kiedy zdobyła nie. 1 miejsce.

Przeczytaj także: 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Ashley Harkleroad

Ashley Harkleroad: Najpiękniejsze tenisistkiAshley Harkleroad: 7 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Ashley Harkleroad jest uznana również jako jedną z najpiękniejszych tenisistek, ponieważ pierwsza w historii uczestniczka WTA pozowała nago do dziennika „Playboy”. Z 213 zwycięstwami i 140 przegranymi, jej najlepszy wynik w karierze wynosił 39 w czerwcu 2003 roku. Zdobyła osiem tytułów ITF.

Harkleroad wprowadziła szczególną modę na branie udziału, co zostało docenione przez jej kolegów graczy. Znała metody na zwabienie tłumów wraz z jej zabójczymi ciosami.

Anna Kurnikowa

Anna Kournikova: Najpiękniejsze tenisistkiAnna Kournikova: 8 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Kournikova jest obecnie na emeryturze i często występuje w meczach charytatywnych. Miała najlepszą ocenę w karierze: nie. 16 w 1998 roku w rankingach WTA. Gra głównie na praworęcznych, ale potrafi wykonać dwuręczny bekhend.

Jej tytuły zawodowe obejmują 2 zwycięstwa ITF. Z 209 zwycięstwami i 129 przegranymi w WTA była jedną, której należało szukać. Udowodniono, że oprócz olśniewających sesji modelarskich wykorzystuje swoją wiedzę w tenisie.

Karolina Woźniacka

Caroline Wozniacki: Najpiękniejsze tenisistkiCaroline Wozniacki: 9 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Caroline Wozniacki jest praworęczną gwiazdą tenisa, ale ma moc dwuręcznego bekhendu. W swoim zawodzie zdobyła 22 tytuły zawodowe WTA i cztery ITF. Z 436 wygranymi i 169 porażkami, jej obecny ranking WTA wynosi 2. Uzyskała najlepszy wynik w karierze. 1 miejsce w 2011 roku i utrzymała swoją pozycję przez 67 tygodni.

Ma cudownie stonowaną sylwetkę i uroczą twarz, która przyciąga wiele uwagi mężczyzn. Jest świadoma swojej wiedzy fachowej i jest świadoma właściwego sposobu jej wykorzystania.

Maria Szarapowa

Maria Szarapowa: Najpiękniejsze tenisistkiMaria Szarapowa: 10 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Do tej pory w swoim zawodzie zdobyła 36 tytułów zawodowych WTA i cztery ITF. Szarapowa może być najlepiej opłacany sportowiec a ponadto zdobędzie miejsce prawdopodobnie najlepiej sprzedającego się sportowca w 2016 roku. Jest praworęczną gwiazdą tenisa o sile dwuręcznego bekhendu.

Z 557 zwycięstwami i 133 porażkami w zawodzie ATP, rosyjska supermodelka zajmuje obecnie 24. miejsce na świecie. W 2005 r. osiągnęła najwyższy ranking zawodów WTA na 1. miejscu na świecie.

Więc kto jest twoim ulubionym wśród nich? TOP 10 z najpiękniejszych tenisistek na świecie?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Czy to koniec Instagrama i Facebooka

Czy to koniec Instagrama i Facebooka?

15 samochodów w kolekcji mistrza F1 Lewisa Hamiltona

15 samochodów w kolekcji mistrza F1 Lewisa Hamiltona