Top 10 najpiękniejszych tenisistek na świecie

Tenis to ekscytujący sport. Tenisistki te zachwycają nie tylko na korcie. Zobacz ranking dziesięciu najpiękniejszych tenisistek świata. Jesteście ciekawi, które tenisistki znalazły się w TOP 10? Tworzenie takich rankingów to zawsze jest ryzykowne przedsięwzięcie, bo uroda to zawsze rzecz gustu, a wiadomo że o gustach się nie dyskutuje. .

Najpiękniejsze tenisistki na świecie

Elena Dementiewa

Spis Treści

Elena Dementieva: 1 z najpiękniejszych tenisistek na świecieElena Dementieva: 1 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Zwycięzca na naszej liście Top 10 najpiękniejszych tenisistek na świecie to rosyjska zgrabna wspaniałość Elena Dementiewa. Ze złotym medalem z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 i srebrnym medalem z Igrzysk Olimpijskich w Sydney w 2000 roku, Elene była mistrzynią tenisa, ponieważ miała 13 lat. Z profesjonalnym raportem o 576 zwycięstwach i 273 porażkach, jej najwyższa ocena to nie. Trzy w kwietniu 2009.

W swojej torbie ma 16 tytułów WTA i trzy ITF. Jej ostre ciosy i zabójca wydają się przyciągać uwagę grupy w jej kierunku.

Daniela Hantuchowa

Daniela Hantuchova: Najpiękniejsze tenisistkiDaniela Hantuchova: 2 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Daniela Hantuchova posiada 7 tytułów WTA i 3 tytuły ITF i obecnie zajmuje 81 miejsce w rankingu afiliacji WTA. Z 539 wygranymi i 379 przegranymi, jej największa nota przypadła na styczeń 2003 roku, kiedy znalazła się w pierwszej dziesiątce wraz ze swoim numerem 5 w rankingu.

Bardzo ciężko pracowała, aby odnieść sukces w tym miejscu i wraz ze swoimi niezwykłymi umiejętnościami tenisowymi przyciąga 1 000 000 serc.

Maria Kirilenko

Maria Kirilenko: Najpiękniejsze tenisistkiMaria Kirilenko: 3 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Trzecia w naszej liście najpiękniejszych tenisistek jest rosyjska supermodelka, Maria Kirilenko. Jest praworęczną gwiazdą tenisa z mocą dwuręcznego bekhendu.

Przeczytaj także: Top 10 najbardziej inspirujących osobowości na świecie

W swoim dotychczasowym zawodzie zdobyła 6 tytułów zawodowych WTA i 3 ITF oraz uzyskała zawód. Uwodzicielska Kirilenko ma obecny światowy ranking WTA nr 155. W 2013 roku osiągnęła najwyższą ocenę zawodową WTA na światowym 10. miejscu.

Dominika Cibulkowa

Dominika Cibulkova: Najpiękniejsze tenisistkiDominika Cibulkova: 4 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Czwarta na liście to słowacka sławna postać tenisa Dominika Cibulkowa. Z 327 zwycięstwami i 216 przegranymi w swojej profesji WTA, zajmuje obecnie 40 miejsce w rankingu ATP Masters.

Jej najwyższa ocena to 10, którą osiągnęła we wrześniu 2014 roku. Ma na swoim koncie cztery tytuły WTA i kilka tytułów ITF.

Sania Mirza

Sania Mirza: Najpiękniejsze tenisistkiSania Mirza: 5 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Sania Mirza. Indianin nr 1 w singlach i podwójnych to cudowna mieszanka umysłu i zachwytu. Od 2003 roku jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych i najlepiej opłacanych sportowców w Indiach. Jest praworęczną gwiazdą tenisa, ale ma moc dwuręcznego bekhendu. W swoim zawodzie zdobyła 1 tytuły WTA i 14 ITF. Z 271 zwycięstwami i 161 przegranymi w końcu zajęła 6. miejsce w World Rank w deblu i 27 w grze pojedynczej na liście kontrolnej WTA.
Sania Mirza jest żoną pakistańskiego krykieta Shoaiba Malika. Ze względu na jej palącą twarz i doskonałe krzywizny jest gotowa przyciągnąć wiele rekomendacji. Bez wątpienia dodatkowo zasługuje na swoje miejsce jako jedna z wielu najgorętszych gwiazd tenisa wszechczasów

Ana Ivanović

Ana Ivanović

Ana Ivanović: 6 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Ana Ivanović jest serbską królową świetności Ana Ivanovic. Ma na swoim koncie 15 tytułów singli WTA Tour, wraz z jednym tytułem singli Grand Slam w swojej punktacji kredytowej. Oprócz tenisa, Ana jest bardzo popularna w branży modowej ze względu na jej cudowną i palącą determinację. Poza tym dodatkowo zdobyła swój tytuł jako jedna z wielu najwspanialsze tenisistki wszech czasów. Jest praworęczną gwiazdą tenisa z mocą dwuręcznego bekhendu.

W swoim zawodzie do dziś. Ma na swoim koncie 437 zwycięstw i 190 przegranych w zawodzie ATP. Ostatecznie zajęła 5. miejsce w rankingu WTA. Jej najlepsza kariera była w 2008 roku, kiedy zdobyła nie. 1 miejsce.

Przeczytaj także: 10 najczęściej obserwowanych celebrytek na Instagramie

Ashley Harkleroad

Ashley Harkleroad: Najpiękniejsze tenisistkiAshley Harkleroad: 7 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Ashley Harkleroad jest uznana również jako jedną z najpiękniejszych tenisistek, ponieważ pierwsza w historii uczestniczka WTA pozowała nago do dziennika „Playboy”. Z 213 zwycięstwami i 140 przegranymi, jej najlepszy wynik w karierze wynosił 39 w czerwcu 2003 roku. Zdobyła osiem tytułów ITF.

Harkleroad wprowadziła szczególną modę na branie udziału, co zostało docenione przez jej kolegów graczy. Znała metody na zwabienie tłumów wraz z jej zabójczymi ciosami.

Anna Kurnikowa

Anna Kournikova: Najpiękniejsze tenisistkiAnna Kournikova: 8 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Kournikova jest obecnie na emeryturze i często występuje w meczach charytatywnych. Miała najlepszą ocenę w karierze: nie. 16 w 1998 roku w rankingach WTA. Gra głównie na praworęcznych, ale potrafi wykonać dwuręczny bekhend.

Jej tytuły zawodowe obejmują 2 zwycięstwa ITF. Z 209 zwycięstwami i 129 przegranymi w WTA była jedną, której należało szukać. Udowodniono, że oprócz olśniewających sesji modelarskich wykorzystuje swoją wiedzę w tenisie.

Karolina Woźniacka

Caroline Wozniacki: Najpiękniejsze tenisistkiCaroline Wozniacki: 9 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Caroline Wozniacki jest praworęczną gwiazdą tenisa, ale ma moc dwuręcznego bekhendu. W swoim zawodzie zdobyła 22 tytuły zawodowe WTA i cztery ITF. Z 436 wygranymi i 169 porażkami, jej obecny ranking WTA wynosi 2. Uzyskała najlepszy wynik w karierze. 1 miejsce w 2011 roku i utrzymała swoją pozycję przez 67 tygodni.

Ma cudownie stonowaną sylwetkę i uroczą twarz, która przyciąga wiele uwagi mężczyzn. Jest świadoma swojej wiedzy fachowej i jest świadoma właściwego sposobu jej wykorzystania.

Maria Szarapowa

Maria Szarapowa: Najpiękniejsze tenisistkiMaria Szarapowa: 10 z najpiękniejszych tenisistek na świecie

Do tej pory w swoim zawodzie zdobyła 36 tytułów zawodowych WTA i cztery ITF. Szarapowa może być najlepiej opłacany sportowiec a ponadto zdobędzie miejsce prawdopodobnie najlepiej sprzedającego się sportowca w 2016 roku. Jest praworęczną gwiazdą tenisa o sile dwuręcznego bekhendu.

Z 557 zwycięstwami i 133 porażkami w zawodzie ATP, rosyjska supermodelka zajmuje obecnie 24. miejsce na świecie. W 2005 r. osiągnęła najwyższy ranking zawodów WTA na 1. miejscu na świecie.

Więc kto jest twoim ulubionym wśród nich? TOP 10 z najpiękniejszych tenisistek na świecie?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Napisane przez zWEB

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Czy to koniec Instagrama i Facebooka?

15 samochodów w kolekcji mistrza F1 Lewisa Hamiltona