Top 10 najbogatszych wokalistek w ostatnich czasach

Top 10 najbogatszych piosenkarek

Chcesz poznać 10 najbogatszych wokalistek w ostatnich latach? Każdy ma inne reakcje i uczucia wobec piosenek. Muzyka może uszczęśliwić każdego, uspokoić i pomóc w trudnych chwilach. Muzyka to nie tylko kompozycja słów, to coś potężniejszego. A za wspaniałą muzykę zasługują nasi niesamowici śpiewacy. Dziś przedstawiamy listę 10 najbogatszych wokalistek wszechczasów.

Top 10 najbogatszych piosenkarek 2021:

Mariah Carey (wartość netto 350 milionów dolarów)

Mariah Carey

Nie wiem jak wytłumaczyć jej talent, ponieważ jej zakres głosu pomógł jej melodii tanecznej wspiąć się na szczyty wszystkich list przebojów na początku lat 90-tych. Jest także jedną z najlepiej sprzedających się artystek popowych ostatniego półwiecza, a jej wartość netto wynosi ponad 350 milionów dolarów. Niektóre z jej wczesnych albumów to Mariah Carey” z 1990 roku, „Music Box” z 1993 roku, a lista jest długa. Widziała wielu w swojej karierze, a dziwny okres jej kariery nadszedł w 2001 roku, ale w 2005 roku dokonała wspaniałego powrotu z najlepiej sprzedającym się „The Emancipation Of Mimi”. Album zdobył 8 nominacji do nagrody Grammy, to ogromny sukces.

Przeczytaj także listę Top 10 Pięknych aktorek Hollywood 2021 roku

Jennifer Lopez (wartość netto 400 milionów dolarów)

Jennifer Lopez

Jennifer to amerykańska piosenkarka. I stworzyła udaną karierę muzyczną w muzyce tanecznej i popowej. Jennifer ma ogromną wartość netto wynoszącą około 400 milionów dolarów. Zarabia około 40 milionów dolarów rocznie, co czyni ją i najbogatszą kobietą w Ameryce, która sama doszła do skutku. Pełne imię to Jennifer Lynn Lopez, a niektóre z jej słynnych piosenek to „On the floor”, „If you have my Love”, „I’m Real” i wiele innych świetnych piosenek.

Zobacz także listę Top 10 najczystszych krajów na świecie 2022

Barbra Streisand (wartość netto 407 milionów dolarów)

Barbra Streisand

Pełne imię to Barbara Joan Streisand i jest bardzo znaną amerykańską piosenkarką, reżyserką, znaną producentką, a także aktorką. Urodziła się 24 kwietnia 1942 roku w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Streisand rozpoczęła swoją podróż w poszukiwaniu sławy, gdy była nastolatką, śpiewając w miejskich klubach nocnych i występując jako gość w programach takich jak Tonight Show. Osiągnęła wielki sukces, zdobywając łącznie osiem nagród Grammy i jedną nagrodę za całokształt twórczości Grammy, a także nagrodę legendy Grammy. Jej wartość netto wynosi 407 milionów dolarów, a niektóre z jej słynnych piosenek to „Taki byliśmy”, „Zakochana kobieta”, „Nigdy więcej łez” i wiele innych.

Victoria Beckham (wartość netto 450 milionów dolarów)

wokalistek

Victoria Beckham jest słynną brytyjską piosenkarką z oszałamiającą wartością netto 450 milionów dolarów. Jest to łączna wartość netto Victorii i jej męża Davida Beckhama, który jest zawodowym piłkarzem. Ma wiele źródeł dochodu, ale większość z nich pochodzi z muzyki, mody i jej autobiografii oraz dwóch bestsellerowych książek o modzie i stylu. Zaśpiewała kilka wspaniałych piosenek, takich jak „Stop”, „Say You’ll be There”, „Viva Forever”, „GoodBye” i wiele innych.

Gloria Estefan (wartość netto 500 milionów dolarów)

Gloria Estefan najbogatsze wokalistki

Jej pełne imię to Gloria María Milagrosa Fajardo García de Estefan. Jest jedną z najbardziej utytułowanych wokalistek wszech czasów. Gloria ma ogromną wartość netto w wysokości 500 milionów dolarów. Jest kubańsko-amerykańską, a także znanym przedsiębiorcą. W swojej karierze sprzedała ponad 130 milionów płyt na całym świecie. Według niektórych krytyków jest jednym z najbardziej utytułowanych wykonawców muzyki latynoskiej. Swój pierwszy album „Live Again/Renacer” wydała w 1977 roku, a ostatni album „Miss Little Havana” w 2011 roku.

Zobacz także Top 10 najbogatszych ludzi na świecie w 2021

Beyoncé (wartość netto 500 milionów dolarów)

Beyonce

Imię i nazwisko Beyoncé Giselle KNowles-Carter jest bardzo znaną amerykańską artystką i artystką, a jej wartość netto wynosi około 500 milionów dolarów. Beyoncé to jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Poza tym jest jedną z najbogatszych wokalistek wszechczasów. Jest żoną znanego przedsiębiorcy i rapera Jaya-Z. Beyoncé była zaangażowana w rozrywkę, odkąd skończyła osiem lat. Niektóre z jej słynnych piosenek to „Halo”, „Irreplaceable” i „Pretty Hurts” i wiele innych wspaniałych piosenek.

Dolly Parton (wartość netto 610 milionów dolarów)

Dolly Parton najbogatsze wokalistki

Jej pełne imię to Dolly Rebecca Parton Dean i jest niesamowitą amerykańską piosenkarką i autorką piosenek. Dolly Parton jest multiinstrumentalistką, autorką, American Businesswoman, a także aktorką. Jest naprawdę wszechstronnie utalentowana. Ma ogromną wartość netto wynoszącą około 610 milionów dolarów. Jednym z niesamowitych faktów dotyczących Dolly Parton jest to, że skomponowała ponad 3000 piosenek, to bardzo duża liczba. Niektóre z jej uznanych na całym świecie i najbardziej lubianych piosenek to „Przyjdź ponownie”, „Zawsze będę cię kochać”, „Płaszcz wielu kolorów” i wiele innych niesamowitych piosenek.

Celine Dion (wartość netto 800 milionów dolarów)

Celine Dion najbogatsze wokalistki

Według raportu opublikowanego przez Forbes, Celine Dian ma ogromną wartość netto szacowaną na 800 milionów dolarów. Zajmuje trzecie miejsce na naszej liście najbogatszych wokalistek wszech czasów. Celine to kanadyjska piosenkarka z historyczną karierą. Jej piosenki były tworzone w emocjonalny sposób, a jej słynna piosenka „My Heart Will Go On” zdobyła Grammy w piosence Titanica. Według Sony Music Network Celine sprzedała się na całym świecie w ponad 200 milionach egzemplarzy. Niektóre z jej słynnych piosenek to „Siła miłości”, „Poddaję się”, „Żyję”.

Madonna (wartość netto 850 milionów dolarów)

Madonna najbogatsze śpiewaczki

Madonna to bardzo popularna amerykańska piosenkarka pop i aktorka. Kolejna z najbardziej utytułowanych wokalistek wszech czasów. W 1981 roku występowała solo i stała się sensacją wśród zdominowanej przez mężczyzn muzyki lat 80-tych. Osiągnęła ponad 21 występów w Top 10 hitów w Stanach Zjednoczonych i sprzedała ponad 300 milionów albumów na całym świecie, co jest szalone. Według Guinness World Records jest uznawana za najlepiej sprzedającą się artystkę wszech czasów. Ma ogromną wartość netto 850 milionów dolarów, na którą składa się jej kilka biznesów, nieruchomości, muzyka, sztuka współczesna i reżyseria filmowa.

Rihanna (wartość netto 1,7 miliarda dolarów)

Rihanna-Najgorętsze-Curvy-Celebryci

Rihanna jest na szczycie naszej listy najbogatszych wokalistek wszechczasów. Cóż, jest teraz oficjalnie miliarderem. Z szacowaną wartością netto 1,7 miliarda dolarów Rihanna jest jedną z najbogatszych kobiet na świecie. Jest także drugą najbogatszą artystką estradową, zaraz po Oprah Winfrey.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Ciekawe CV – nie wiesz, jak zrobić dobre cv? Sprawdź nasze podpowiedzi!

Nie wiesz- Jak zrobić dobre CV?

000E9FVOA2G5EJJ5 C122 F4

Celine Dion jest poważnie chora i odwołała koncerty