Celine Dion jest poważnie chora i odwołała koncerty

000E9FVOA2G5EJJ5 C122 F4

Celine Dion właśnie odwołała wszystkie swoje koncerty, które miała dać w najbliższym czasie w Stanach Zjednoczonych i mocno zaniepokoiła swoich fanów.

Artystka już w 2020 roku podjęła podobną decyzję, jednak wtedy była ona związana z pandemią koronawirusa i wynikającymi z niej obostrzeniami.

Celine Dion powrót na scenę

Celine Dion miała wrócić na scenę w listopadzie 2021 roku w Las Vegas. Niestety ponownie nie udało jej się wystąpić, tym razem jednak z powodu problemów zdrowotnych. Celine Dion miała wtedy „silne i uporczywe skurcze mięśni”.

Zobacz również: Syn Karoliny i Piotra Kraśko wyprowadza się z Polski?

Emily Ratajkowski urodziła syna!

Agnieszka Włodarczyk wyjechała na egzotyczne wakacje

W lutym tego roku diwa miała zaplanowany koncert, ale w sobotę 15 stycznia opublikowała oświadczenie, w którym informuje, że jest zmuszona go odwołać. To nie koniec złych wieści, wszystkie występy do maja zostały anulowane.

Celine Dion

W oświadczeniu czytamy, że Celine Dion choruje i ze względu na stan jej zdrowia musi na jakiś czas wycofać się z życia zawodowego.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Top 10 najbogatszych piosenkarek

Top 10 najbogatszych wokalistek w ostatnich czasach

Maciej Stuhr kopia

Maciej Stuhr w relacji z ojcem. Często były krytyczne