w

Agnieszka Włodarczyk wyjechała na egzotyczne wakacje

Agnieszka Włodarczyk wyjechała na egzotyczne wakacje

Niespełna miesiąc temu Agnieszka Włodarczyk wróciła do Polski z indonezyjskiej wyspy Gili, a teraz znów wyjechała na egzotyczne wakacje. Poinformowała o tym na Instagramie, publikując zdjęcia z plaży i objaśniając kwestie testów na COVID-19 i podróży samolotem.

Agnieszka Włodarczyk regularnie informuje w mediach społecznościowych o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym i zawodowym. Z instagramowych wpisów fani dowiedzieli się m.in. o wakacjach celebrytki i jej ukochanego na indonezyjskiej wyspie Gili. Para spędziła tu ponad dwa miesiące i wróciła do Polski w styczniu.

Teraz Agnieszka Włodarczyk znów wyjechała na egzotyczne wakacje, o czym napisała na swoim Instagramie.

„Żeby wejść na pokład samolotu nie potrzebne były badania. Dopiero na miejscu potrzebne były wyniki badań. Mogłam zrobić ten test na miejscu, lądując w kraju, w którym jestem. Postanowiłam go jednak zrobić w Polsce. Więc wiedziałam, że nie jestem chora. Ciekawa jestem, ile osób nie wiedziało, wchodząc na pokład i po przylocie musiało pójść na kwarantannę” – napisała Agnieszka Włodarczyk w instagramowym poście.

Magda Stępień i Rzeźniczak doczekali się wspólnego dziecka

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których fani podkreślali, że przyszła mama wygląda na szczęśliwą.

Podziel się z innymi :)

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jest grubo po „80” i jest „najstarszą didżejką w Polsce”

Jest grubo po „80” i jest „najstarszą didżejką w Polsce”

Top 10 krajów według gęstości zaludnienia

Top 10 krajów według gęstości zaludnienia