w

Top 20 najpiękniejszych twarzy na świecie

Słynne powiedzenie „piękno jest w oku patrzącego” sugeruje, że piękno jest subiektywne. Chociaż wielu innych wierzy w „piękno jest wieczne”.

Top 20 najpiękniejszych twarzy na świecie

Niezależnie od tego, czy piękno jest obiektywne, czy subiektywne, przedstawiamy listę najpiękniejszych twarzy na świecie. Lista dwudziestu pięknych kobiet ocenianych na podstawie ich wyglądu. Przepiękne kobiety, które swoim wyjątkowym wyglądem robią niezatarte wrażenie.

Lista najpiękniejszych twarzy świata 2021:

Golshifteh Farahani

Golshifteh Farahani

Aktorka, muzyk, piosenkarka.

Ta irańska aktorka, muzyk i piosenkarka zajmuje 20. miejsce wśród najpiękniejszych twarzy. Mieszkający w Paryżu we Francji Farahani zagrał w ponad 25 filmach uznanych na całym świecie. Jest także laureatką nagród „Najbardziej obiecująca aktorka” i „Najlepsza aktorka” we Francji.

Ju Jingyi

Ju Jingyi

Piosenkarka, aktorka.

Chińska piosenkarka i aktorka Ju Jingyi zajmuje 19 miejsce na naszej liście najpiękniejszych twarzy w 2021 roku. Chińscy fani od 2014 roku określają ją jako „idolkę raz na 4000 lat”. Jednak z powodu niewielkiego błędu w tłumaczeniu media nazwał ją „pięknością raz na 4000 lat”. Wszystko to doprowadziło ją do ogromnej popularności. Jest również na szczycie listy najpiękniejszych chińskich kobiet.

Antonia Iacobescu

Antonia Iacobescu

Piosenkarka, performerka, modelka.

Rumuńsko-amerykańska piosenkarka, performerka i modelka zajmuje 18. miejsce. Antonia śpiewa od 10 roku życia.

Zobacz również; 10 najpiękniejszych miejsc w Ameryce Południowej

Adelaide Kane

Adelaide Kane

Aktorka.

17. miejsce, które uświetniła urocza australijska twarz Adelaide Kane. Kane, najbardziej znana z roli Mary, Królowej Szkotów w serialu CW z epoki Reign. Znana jest także z ról w australijskiej telenoweli Sąsiedzi, Cora Hale w trzecim sezonie programu Teen Wolf MTV, jako Lolly Allen. Możesz ją teraz zobaczyć w serialu ABC Dawno, dawno temu.

Sonia Ben Ammar

Sonia Ben Ammar

Modelka, aktorka, piosenkarka.

Sonia Ben Ammar to francusko-tunezyjska modelka, piosenkarka i aktorka. Sonia od wczesnego dzieciństwa uczyła się tańca, śpiewu, gry na fortepianie i teatru. Wyraziła rolę Wróżki w filmie „Klub Winx”, gdy miała zaledwie 8 lat.

Emma Watson

Emma Watson

Aktorka.

Angielska aktorka, modelka i aktywistka zajmuje 15 miejsce na naszej liście. Emma Watson to najbardziej utalentowana i najlepiej opłacana aktorka w Hollywood. Oprócz aktorstwa pracowała jako ambasad