w

10 najbardziej dziwacznych hoteli na świecie

Zebraliśmy listę wyjątkowych, wyjątkowych i niezwykłych hoteli z całego świata. Można je spotkać od Bawarii po Zanzibar.

10 najbardziej dziwacznych hoteli na świecie

Dokądkolwiek się wybierasz, cokolwiek chcesz zobaczyć to jest zawsze odpowiedni hotel dla ciebie. Zabierzemy cię w podróż po 10 najdziwniejszych hoteli na świecie.

Sand Hotel na plaży Weymouth

hoteli

Sen o piasku.

Zacznijmy naszą listę od najbardziej ulotnych hoteli na świecie – piaszczystego hotelu na plaży Weymouth w Anglii. To miejsce jest uważane za twierdzę dla budowniczych zamków z piasku: rzeźby z piasku na plaży Weymouth są głośne.

Oprócz imponujących ogromnych rzeźb, hotel zbudowany przez cały zespół składający się z najlepszych farmerów zamków z piasku na świecie, w ciągu tygodnia w całości z piasku. W tym przypadku zużyto 1000 ton piasku i utworzono mur wraz z wysokim sklepieniem zamkowym, ornamentami i wieżami.

Wnętrze składało się z łóżek z piasku i pełnej części wypoczynkowej, również uformowanej z piasku. Hotel oferuje nocleg pod gwiazdami, w tym widok na morze za 10 funtów wzwyż. Jedynym minusem było prawdopodobnie to, że budowniczowie zamku nie zbudowali toalet.

Hotel Salt w Boliwii Luna Salada

Salt Hotel w Boliwii Luna Salada

10 najdziwniejszych hoteli na świecie.

Nasz drugi hotel zasługuje na swoją nazwę. Wszystkie ściany wykonane są z bloków solnych, nawet posadzka jest posypana kryształkami soli. Z około miliona bloków solnych zbudowano w hotelu, nawet do mebli i sufitów, sól jest używana.

Położony na wzgórzu w miejscowości Colchani, skąd rozpościera się fantastyczny widok na słynne słone jezioro. Salt Hotel Luna Salada jest wyjątkowy na świecie i oferuje jedno: spokój i relaks wśród soli można poczuć krążenie własnego ciała i całkowicie odpuścić. Dla dalszego relaksu jest duży basen ze słoną wodą i sauna.

Nocleg kosztuje około 150 dolarów, ale tylko doświadczenie, że ten hotel jest wart swojej ceny.

Waldseilgarten Höllschlucht w Bawarii

Jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na pobyt w Niemczech.

Waldseilgarten Höllschlucht w Bawarii
Najdziwniejsze hotele świata.

Chcesz spędzić noc na świeżym powietrzu na świeżym powietrzu? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Ale uwaga, jeśli boisz się wysokości, „Spanie na drzewie” to styl hotelu Waldseilgarten Höllschlucht.

Tutaj możesz spać w tak zwanych „Krawędziach Portali”, które są zawieszone na grubych gałęziach wolno stojących drzew. Podejście i zejście jest możliwe tylko przy pomocy liny i wcześniejszego kursu wspinaczkowego. Stąd masz zapierającą dech w piersiach górską scenerię Pfronten.

Za 300 USD za noc jest to jedno z najbardziej sportowych miejsc, jakie kiedykolwiek widziałeś. Oto kolejna lista, którą gburowato lubisz; 10 najbardziej romantycznych miejsc na miesiąc miodowy.

Może cię zainteresuje; Ile zarabia modelka? 10 najlepiej płatnych modelek

Magic Mountain Hotel w Chile

Tajemnicza góra w lesie.

10 najdziwniejszych hoteli
Najdziwniejsze hotele.

Hotel Montana Magica Lodge w Chile jest prawdopodobnie lepiej znany jako Magic Mountain Hotel. Znajduje się w rezerwacie Huilo Huilo w Patagonii

Tutaj życie jest jak w Shire JRR Tolkiena „Władcy Pierścieni”: na trawiastym wzgórzu w lesie. Hotel zbudowany jest jak góra i można się do niego dostać tylko przez wiszący most. Otoczone gęstym lasem w Chile wygląda jak Montana Magica Lodge, tak jak wtedy, gdy wyrosły z ziemi. Wodospad ciągnie się od szczytu do podnóża góry. Konstrukcja składa się wyłącznie z trwałych i wysokiej jakości materiałów i jest w harmonii z naturą i magią lasu.

Pojedynczy pokój kosztuje równowartość 215 dolarów. Ten wyjątkowy hotel jest przeznaczony nie tylko dla ekoturystów, ale także dla żądnych przygód podróżników szukających czegoś wyjątkowego.

Tree Hotel w Szwecji

Noc w designerskim domku na drzewie.