w

10 najbardziej dziwacznych ludzi na świecie

10 najbardziej dziwacznych ludzi na świecie

Na tym świecie jest sporo ludzi, które utrudniają nam uwierzenie, że oni naprawdę istnieją na tej samej planecie i są tak dziwaczni. Mają wiele dziwactw lub robią dziwne rzeczy, które pomagają im znaleźć miejsce na tej liście. Jeśli już chcesz się o nich dowiedzieć i po prostu nie możesz się doczekać, zacznij przewijać w dół.

Dziesięciu najdziwniejszych ludzi świata.

Cathie Jung – Najmniejsza talia świata

Cathie Jung

Cathie Jung – najmniejsza talia na świecie.

Dziwni ludzie dość często upewniają się, że mają takie dziwne cechy, które pomagają im wyróżniać się z tłumu. Generalnie wygrywają jakieś rekordowe zawody i całkiem na to zasługują. Z pewnością też ciężko pracują, aby wygrać konkurencję i osiągnąć ten poziom. Jedną z takich osób, które z pewnością zasługują na wzmiankę, jest Cathie Jung, znana z najmniejszej talii. Jeśli zastanawiasz się, jak małe jest to „małe”, zdziwiłbyś się, wiedząc, że ma 15 cali. Przeczytałeś to dobrze, podczas gdy bardzo się starałeś zbliżyć do nawet 24 cali, komuś udało się zostawić cię daleko w tyle i osiągnąć 15.

Ngoc – Trzy dekady bez snu

Thai Ngoc - bezsenny mężczyzna

Thai Ngoc – bezsenny mężczyzna

Jeszcze inna dziwaczna osoba żyjąca na tej ziemi nazywa się Ngoc. Co czyni go dziwnym? Cóż, on jest Wietnamski bezsenność. W ogóle nie śpi od około 30 lat. Naturalnie to bezsenność nie pozwala mu zasnąć, ale dziwne jest to, że funkcjonuje prawie tak normalnie jak większość innych ludzi. Potrafi też wykonywać sporo prac na roli. To prawda, że ​​potrzebuje trochę pomocy medycznej i jest to dość oczywiste, ponieważ brak snu przez trzy dekady może wiązać się z wieloma problemami fizycznymi i emocjonalnymi.

Zobacz też; Pasażer dostał 50 tys. USD kary za awanturę w samolocie

Lal Bihari – Człowiek, który przez 19 lat walczył, aby udowodnić, że żyje.

Lal Bihari - Człowiek, który przez 19 lat walczył, aby udowodnić, że żyje
Lal Bihari – Mężczyzna, który przez 19 lat walczył, aby udowodnić, że żyje.

Żywy, ale uznany za zmarłego? Choć może się to wydawać fabułą / sytuacją jakiegoś horroru, jest to coś, czego doświadczył prawdziwy człowiek, chociaż nie ma w tym nic przerażającego. Lal Bihari urodził się w Uttar Pradesh w Indiach. Pewnego dnia poszedł złożyć wniosek o pożyczkę i wtedy zdał sobie sprawę, że rząd Indii już dawno uznał go za zmarłego. Było to wynikiem spisku jakiegoś złego wuja, a Lal Bihari musiał wtedy toczyć legalne bitwy, aby udowodnić, że żywy człowiek żyje.

Mehran Karimi Nasseri – Mieszka na lotnisku od 1988 roku

Mehran Karimi Nasseri
Mehran Karimi Nasseri

Następnym na tej liście jest mężczyzna, irański uchodźca znany jako Mehran Karimi Nasseri. Na lotnisku przebywa od 1988 roku. Ten człowiek faktycznie zamieszkał na stałe na lotnisku Charlesa de Gaulle’a. Nawet film Terminal jest oparty na historii tego człowieka, ponieważ nie miał innego wyboru, jak mieszkać tam przez czas nieokreślony, ponieważ jego dokumenty nie były w porządku. Osiadł w strefie odlotów lotniska i podobno niewiele mówi.

Zobacz też; Top 10 najdroższych torebek na świecie 2021

Yoshiro Nakamatsu – Mężczyzna fotografuje każdy posiłek, który zjada przez 34 lata