w

10 najbardziej niesamowitych miejsc na ziemi

Świat jest piękny. Jest pełen cudownych miejsc, o których istnieniu większość z nas nie wie. Od majestatycznych wodospadów i zaginionych miast po tajemnicze zabytki i cuda natury – oto zbiór zapierających dech w piersiach miejsc do odwiedzenia i wypełnienia duszy czymś pięknym, o czym nigdy nie zapomnisz.

10 najbardziej niesamowitych miejsc na ziemi

Jest wiele niesamowitych miejsc na ziemi. Oto dziesięć najbardziej niesamowitych miejsc na ziemi, które na pewno chcesz zobaczyć, zanim wszystko się skończy.

Jakie jest 10 najpiękniejszych miejsc na ziemi? Poniżej znajduje się lista 10 najbardziej niesamowitych miejsc na ziemi.

Ośrodek Four Seasons Bora Bora

niesamowitych

Four Seasons Resort Bora Bora to luksusowy ośrodek położony w Motu Tehotu na wyspie Bora Bora, na Wyspach Towarzystwa Polinezji Francuskiej. Ośrodek jest częścią Four Seasons Hotels and Resorts, firmy zarządzającej hotelami z siedzibą w Toronto. To także jedno z najpiękniejszych miejsc na pobyt. Jeśli masz szansę, koniecznie odwiedź to miejsce raz w życiu. To bez wątpienia najpopularniejsze miejsce na świecie.

Paterswoldse Meer Lake, Groningen, Holandia

Jezioro Paterswoldse Meer, niesamowite miejsca na ziemi.

Jezioro Paterswoldse Meer, niesamowite miejsca na ziemi.

Jazda na łyżwach na Paterswoldse Meer, jeziorze położonym na południe od miasta Groningen w Holandii. Jezioro Paterswoldse Meer to jedno z tych miejsc, w których można jeździć na łyżwach w naturalnym otoczeniu, w zapierającym dech w piersiach otoczeniu. Jako część jezior Groningen-Drenthe, jest to ulubione miejsce turystów z Holandii ze względu na niewiarygodne otoczenie. Jeśli jesteś miłośnikiem jazdy na łyżwach, musisz tam pojechać raz w życiu. Jest to popularny teren rekreacyjny przez cały rok. Tymczasem zimą okazuje się jednym z najlepszych lodowisk na świecie.

Budda Tian Tan na wyspie Lantau w Hongkongu

Najbardziej niesamowite miejsca do odwiedzenia w Hongkongu.
Najbardziej niesamowite miejsca do odwiedzenia w Hongkongu.

Budda Tian Tan to jedno z najpopularniejszych miejsc, które trzeba odwiedzić dla odwiedzających Hongkong. Ten posąg, znany również jako Wielki Budda, jest największym na świecie posągiem Buddy wykonanym z brązu, ma 34 metry wysokości i waży 250 ton, ukończony w grudniu 1993 roku. Jest to główny ośrodek buddyzmu w Hongkongu. Ponadto jest to jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Hongkongu.

Blue Caves, Zakynthos, Grecja

Niebieskie Jaskinie Na wyspie Zakynthos Grecja
Niebieskie Jaskinie Na wyspie Zakynthos Grecja. To zdjęcie zostało zrobione podczas rejsu statkiem.

Willa Blue Caves to prawdopodobnie najlepsze miejsce na pobyt na Zakynthos, największych wyspach na Morzu Jońskim. Na zachodnim wybrzeżu, gdzie Zakynthos oferuje jeden z najpiękniejszych widoków: błękitne jaskinie. Znane są również jako niebieskie jaskinie Volimes, malowniczej wioski, w której się znajdują. Charakterystycznym elementem niebieskich jaskiń jest to, że odbijają wibrujący i uderzający niebieski kolor wód w nich, które jednocześnie wychwytują i odbijają blask przejrzystego nieba odbijającego się na ich powierzchni. To zaciszna część wyspy, która ma wszystko, czego szukasz. To absolutnie piękne miejsce z zapierającymi dech w piersiach widokami na turkusowe morze Jońskie.

Pulpit Rock, Preikestolen, Norwegia