w

Lista Top 10 najdroższych szminek na całym świecie

Najbardziej ulubionym makijażem, bez którego nie możemy się obejść i którego nigdy nie będziemy mieć w naszej kolekcji, są pomadki.

Lista Top 10 najdroższych szminek na całym świecie

Wszystkim miłośnikom szminek podzielimy się teraz listą 10 najdroższych szminek na świecie, w które możesz rozważyć zainwestowanie.

Chcemy mieć wszystkie możliwe odcienie najlepszych marek w naszym kotku i czasami nie przeszkadza nam wydać trochę więcej.

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick – 35 USD / sztyft

szminek

Lista Top 10 najdroższych szminek na całym świecie 11

Tylko jeden kawałek tej szminki kosztuje 35 USD i jest dość drogi. Chociaż znajduje się na dziesiątym miejscu na tej liście, zdecydowanie warto, jeśli uda ci się wydać tę kwotę tylko na jeden kij. Szminka nie jest bez powodu droga – zawiera witaminy w dobrej ilości, co sprawia, że ​​jest bezpieczna w użyciu i sprawi, że Twoje usta będą błyszczące i zdrowe. Twoje usta pozostaną nawilżone przez cały dzień, dlatego ta pomadka i sama marka są ulubieńcami wielu modelek i hollywoodzkich aktorek.

Dolce & Gabbana Monica Voluptuous Lipstick – 37 USD / sztyft

Dolce & Gabbana Monica Voluptuous Lipstick

Lista Top 10 najdroższych szminek na całym świecie 12

Dolce & Gabbana to popularna włoska marka i ta seria pomadek przez nią produkowanych kosztuje 37 dolarów za sztyft. Konsystencja tych pomadek jest bardzo gładka i jedwabista. Z łatwością ślizga się po twoim seplenieniu i sprawia, że ​​wyglądają one wyraźnie i atrakcyjnie. Do wyboru jest kilka odcieni, a każdy z nich jest równie niesamowity. Kremowa konsystencja tych pomadek sprawia, że ​​są inne i przyjemne.

Zobacz również; Top 10 najdroższych torebek na świecie 2021

Pomadka Christian Dior Rouge No. 999 – 38 USD / sztyft

Najdroższe szminki
Lista Top 10 najdroższych szminek na całym świecie 13

Nawet jeśli uda Ci się kupić i użyć jednej szminki Christian Dior Rouge No. 999, prawdopodobnie nie spodoba ci się nic innego w swoim życiu. Będąc jedną z najdroższych szminek na świecie. Jakość i konsystencja tej szminki są tak dobre, że zakochasz się w niej już po pierwszym użyciu. Za wysoką cenę, którą cytuje, oferuje wiele witamin, które pomagają upewnić się, że Twoje usta zawsze wyglądają zdrowo, lśniąco i wspaniale. Każdy z oferowanych odcieni jest tak atrakcyjny, że wybór jednego z nich będzie dla Ciebie trudny.

Givenchy Le Rouge Rose Dressing Lipstick – 38 USD / sztyft

Givenchy Le Rouge Rose Dressing Lipstick
Lista Top 10 najdroższych szminek na całym świecie 14

Ta szminka Givenchy kosztuje 38 USD za sztyft, ale wiele witamin, które oferuje, sprawia, że ​​jest warta swojej ceny. Givenchy i tak jest bardzo popularną marką i jest znana ze wspaniałego asortymentu szminek, które oferuje, a ta z łatwością podbiła wiele serc. Kolor jest trwały, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o ponowne nałożenie go od czasu do czasu. Ponadto czapka tej szminki jest wykonana ze skóry, która nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale także pomaga upewnić się, że nie ma zadrapań i za