w ,

Top 10 najdroższych torebek na świecie 2021

Top 10 najdroższych torebek na świecie 2021

Jakie są obecnie najdroższe z torebek na świecie? Na szczycie listy znajduje się Mouawad 1001 Nights Diamond Purse z ceną 3,8 miliona dolarów. Następnie Hermes Birkin Blue Bag autorstwa Ginzy Tanaki o wartości 1,9 miliona dolarów. Tak więc, oto krótkie spojrzenie na listę 10 najdroższych torebek na świecie w 2021 roku.

Torebki to ulubiony dodatek każdej kobiety. Z pewnością zgodzisz się, że bez względu na to, ile torebek już masz, nie masz nic przeciwko dodaniu kilku kolejnych. Być może musiałeś wydać nawet kilkaset dolarów, aby dodać do swojej kolekcji dobrze wyglądającą markową torbę, ale czy wiesz, że są też torby warte tysiące i miliony. Prawdopodobnie nie wydasz tyle na torebkę, ale z pewnością nie zaszkodzi poznanie tych 10 najdroższych torebek na świecie.

Marc Jacobs Carolyn Crocodile Handbag (o wartości 38 000 $)

torebek
Torebka Carolyn Crocodile – 38000 $

Ta elegancka torebka, kreacja Marc Jacobs, jest wykonany z egzotycznej skóry krokodyla i ma segmentowaną skórę wewnątrz i na zewnątrz. Wyposażony jest w dodatkowe kieszenie i separatory, które ułatwią Ci uporządkowanie swoich rzeczy w nim. Jeśli jesteś gotów wydać tysiące na torbę, jeśli taki jest Twój szał, to ta torba jest dobrym wyborem. Możesz również chcieć zobaczyć listę najdroższych smartfonów na świecie.

Hilde Palladino Gadino (o wartości 38, 470 USD)

Torba Hilde Palladino Gadino - 38, 470 USD

Torebka Hilde Palladino Gadino – 38, 470 USD

Ta torebka została stworzona z mocnej, ale elastycznej skóry krokodyla, ale to, co sprawia, że ​​jest tak droga i warta inwestycji, to fakt, że została zaprojektowana przez nikogo innego niż Hilde Palladino, jedną z najpopularniejszych norweskich postaci modowych. Torba Gadino ma zapięcia z białego złota i 39 dobrej jakości białych diamentów, które sprawiają, że wygląda jeszcze atrakcyjniej i jest warta swojej ceny.

Tribute Patchwork firmy Louis Vuitton (o wartości 42 000 USD)

Torba patchworkowa Louis Vuitton Tribute - 42000 $
Torba patchworkowa Louis Vuitton Tribute – 42000 $

Louis Vuitton to bardzo popularna nazwa w świecie mody, ale ta torba jest inna i tylko podnosi ją o poziom wyżej. Ta patchworkowa torba hołd ma radykalny wygląd, którego nie produkuje prawie żaden projektant z wyższej półki, co sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej wyjątkowa i warta uwagi. Ten projekt łączy w sobie wiele torebek. Tylko 20 z nich zostało kiedykolwiek stworzonych, a Beyonce Knowles ma jeden z nich.

Judith Leiber Precious Rose Bag (o wartości 92 000 USD)

Judith Leiber Precious Rose Bag - 92000 $
Judith Leiber Precious Rose Bag – 92000 $

Różana torebka Lieber została stworzona w taki sposób, aby wyglądała jak róża w pełnym rozkwicie. Ta słynna torebka została wykonana przy użyciu najwyższej jakości materiałów, od paska do metalowego zapięcia i skóry. Ale to, co sprawia, że ​​jest tak drogie, to fakt, że jest całkowicie pokryty drogocennymi kamieniami. Ma dokładnie 1196 różowych szafirów, 800 turmalinów i 1016 diamentów.

Louis Vuitton Urban Satchel (o wartości 150 000 USD)

Torba Louis Vuitton Urban Satchel - 150000 $
Torba Louis Vuitton Urban Satchel – 15000