Top 10 najpiękniejszych kanadyjskich kobiet

photomix image 6

Poznaj najpiękniejsze z kobiet w Kanadzie. Kanadyjki zazwyczaj mają ponadprzeciętny wzrost i wąskie kości biodrowe, co sprawia, że ​​wydają się szczupłe. Ich kości twarzy są zbudowane w taki sposób, aby były wyraziste, a kości policzkowe są naturalnie wyprofilowane. Poniżej znajduje się lista 10 najpiękniejszych kanadyjskich kobiet. Spójrz!

Rachelle Lefevre

kobiet

Mogli spojrzeć na nią przerażająco w „The Twilight Saga”, ponieważ postać domagała się kocich rysów zgodnie z tekstem. Umieścilibyśmy Rachelle na naszej liście najpiękniejszych kanadyjskich kobiet, ponieważ ta mieszkająca w Quebecu dama jest wręcz atrakcyjna i piękna.

Tessa Virtue

Tessa Virtue

Czy kiedykolwiek spotkałeś te kobiety przebrane za baletnice na łyżwach na lodzie? Wszyscy kochamy kręcenie się i kręcenie, prawda? Jedną z wykonawczyń zawsze była Tessa Virtue. Jest znana i rywalizuje ze Scottem Moirem na lodowisku.

Elisha Cuthbert

Elisha Cuthbert

Pochodząca z Alberty modelka i aktorka Elisha Cuthbert jest uosobieniem piękna o czystej skórze i blond włosach. Nawet bez makijażu wygląda idealnie, choć i tak nie potrzebuje makijażu.

Erica Durance

Erica Durance

Pochodząca z Kanady aktorka znana jest głównie z roli w serialu Smallville, w którym występuje jako Lois Lane. Nie możemy powstrzymać się od tego, by poczuć się zahipnotyzowanym ochrowymi oczami i pięknymi zakrzywionymi ustami, które rzucają nam uśmiech zrobiony na mój dzień.

Kate Bock

Kate Bock

Kate to 26-letnia kanadyjska modelka, która pojawiła się w wydaniu Sports Illustrated Swimsuit Issue z lat 2013-2015. Zdecydowanie nie musimy wspominać o dobrze stonowanej sylwetce, jeśli dama pojawia się w problemach ze strojami kąpielowymi.

Evangeline Lilly

Evangeline Lilly

Pochodząca z Kanady modelka i aktorka wywodzi się od rodziców angielskich i irlandzkich. W ten sposób widzimy mieszankę cech angielskich i irlandzkich, nadając jej wygląd, który sprawia, że ​​patrzymy podwójnie. Brunetka wykazuje również niewielkie podobieństwo do innych amerykańskich aktorek, takich jak Jessica Biel.

Zobacz również: 15 najczęściej obserwowanych profili na Instagramie

Marina Laswick

Marina Laswick

Po raz kolejny mamy ładniejszą wersję Lisy Ray w Kanadzie pod nazwą Marina Laswick. To, co przyciąga nas do tej blondynki, to czysta równowaga między jej rysami. Te grube, soczyste usta i jasne oczy mogą zaimponować każdemu. Co więcej, ma bardzo wyraźną, pszeniczną lub białą skórę, która podkreśla jej urodę.

Ellen Page

Strona ellen

Ellen była na okładkach różnych międzynarodowych magazynów iz tego, co widzimy, zasługuje na to traktowanie. Czysta, czysta skóra, która jest prawie przezroczysta, łączy się z tymi kolorowymi niebieskimi oczami, które nadają jej najmodniejszy i szykowny wygląd, kiedy ubiera się w ten sposób.

Serinda Swan

Serinda Swan

Kanadyjska aktorka, która zagrała także w serialu Smallville. Miss Swan jest również rozpoznawana za pojawienie się w Tron: Legacy and the Break-Up Artist. Ma jasne, niebieskie oczy i bardzo słodki uśmiech, który sprawia, że ​​wygląda młodziej niż w rzeczywistości.

Jessica Lowndes

Najpiękniejsze kanadyjskie kobiety

Na szczycie naszej listy najpiękniejszych kobiet w Kanadzie, Jessica Lowndes bierze koronę za te nieskazitelne oczy, nieskazitelnie ułożone włosy, długie, soczyste usta i długie oczy, które mogłyby nadać jej wygląd z epoki Mogołów, gdyby jej twarz nie była w ten sposób ukształtowana. Klasyczny przykład kanadyjskich funkcji, znana również jako Megan Fox-Lite.

Piękno nie wymaga od kobiet, aby były nieskazitelne, ale kiedy tworzymy te listy, w rzeczywistości składamy hołd temu, w jaki sposób te piękności zostały uosobione przez naturę i przekształcone przez ich własną wolę i przekonanie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

0 absurdalnych zasad obowiazujacych na calym swiecie

10 absurdalnych zasad obowiązujących na całym świecie

Pasażer dostal 50 tys. USD kary za awanturę w samolocie

Pasażer dostał 50 tys. USD kary za awanturę w samolocie