w ,

Top 10 najpiękniejszych kanadyjskich kobiet

Top 10 najpiękniejszych kanadyjskich kobiet

Poznaj najpiękniejsze z kobiet w Kanadzie. Kanadyjki zazwyczaj mają ponadprzeciętny wzrost i wąskie kości biodrowe, co sprawia, że ​​wydają się szczupłe. Ich kości twarzy są zbudowane w taki sposób, aby były wyraziste, a kości policzkowe są naturalnie wyprofilowane. Poniżej znajduje się lista 10 najpiękniejszych kanadyjskich kobiet. Spójrz!

Rachelle Lefevre

kobiet

Mogli spojrzeć na nią przerażająco w „The Twilight Saga”, ponieważ postać domagała się kocich rysów zgodnie z tekstem. Umieścilibyśmy Rachelle na naszej liście najpiękniejszych kanadyjskich kobiet, ponieważ ta mieszkająca w Quebecu dama jest wręcz atrakcyjna i piękna.

Tessa Virtue

Tessa Virtue

Czy kiedykolwiek spotkałeś te kobiety przebrane za baletnice na łyżwach na lodzie? Wszyscy kochamy kręcenie się i kręcenie, prawda? Jedną z wykonawczyń zawsze była Tessa Virtue. Jest znana i rywalizuje ze Scottem Moirem na lodowisku.

Elisha Cuthbert

Elisha Cuthbert

Pochodząca z Alberty modelka i aktorka Elisha Cuthbert jest uosobieniem piękna o czystej skórze i blond włosach. Nawet bez makijażu wygląda idealnie, choć i tak nie potrzebuje makijażu.

Erica Durance

Erica Durance

Pochodząca z Kanady aktorka znana jest głównie z roli w serialu Smallville, w którym występuje jako Lois Lane. Nie możemy powstrzymać się od tego, by poczuć się zahipnotyzowanym ochrowymi oczami i pięknymi zakrzywionymi ustami, które rzucają nam uśmiech zrobiony na mój dzień.

Kate Bock

Kate Bock

Kate to 26-letnia kanadyjska modelka, która pojawiła się w wydaniu Sports Illustrated Swimsuit Issue z lat 2013-2015. Zdecydowanie nie musimy wspominać o dobrze stonowanej sylwetce, jeśli dama pojawia się w problemach ze strojami kąpielowymi.

Evangeline Lilly

Evangeline Lilly

Pochodząca z Kanady modelka i aktorka wywodzi się od rodziców angielskich i irlandzkich. W ten sposób widzimy mieszankę cech angielskich i irlandzkich, nadając jej wygląd, który sprawia, że ​​patrzymy podwójnie. Brunetka wykazuje również niewielkie podobieństwo do innych amerykańskich aktorek, takich jak Jessica Biel.