w

Kasia Lenhardt była partnerka Jerome Boatenga, popełniła samobójstwo.

Media publikują nowe informacje ws. śmierci byłej dziewczyny Boatenga, Kasi Lenhardt. “Zarządzono sekcję zwłok”

Kasia Lenhardt była partnerka Jerome Boatenga, popełniła samobójstwo.

Prokuratura w Berlinie wciąż bada sprawę śmierci Kasi Lenhardt, byłej partnerki obrońcy Bayernu Monachium – Jerome’a Boatenga. Niemieckie media poinformowały o rozpoczętym śledztwie.

Kasia Lenhardt była partnerka Jerome Boatenga

Przypomnijmy, ciało Kasi Lenhard znaleziono we wtorek 9 lutego w jej mieszkaniu w Berlinie. „Bild” przekazał, że kobieta odebrała sobie życie w dniu szóstych urodzin syna. Finalistka niemieckiej edycji „Top Model” Polka była jeszcze do niedawna związana z Jerome Boatengiem, przez co jej śmierć wzbudza duże emocje.

Lenhardt

25-letnia polska modelka Katarzyna Lenhardt została znaleziona martwa 9 lutego w swoim mieszkaniu w Berlinie. Choć oficjalnego potwierdzenia ze strony policji nie było, w Niemczech nikt już nie ma wątpliwości, że Polka popełniła samobójstwo. W ostatnich dniach w mieszkaniu Lenhardt znaleziono dokument, podpisany przez Polkę i piłkarza Bayernu, w którym dziewczyna zobowiązuje się do “zachowania absolutnego milczenia” na temat związku z Boatengiem. Dokument ten zabraniał jej udzielania jakich informacji i nie tylko publikowania wiadomości tekstowych/maili czy zdjęć, ale wręcz nakazywał ich skasowanie.

Ivanka Trump wynajęła luksusowe mieszkanie w Miami

Źródło informacji

Czy Bogusława Linde czeka operacja kręgosłupa?

Podziel się z innymi :)