Kasia Lenhardt była partnerka Jerome Boatenga, popełniła samobójstwo.

2e922e9bd548e7f963622db3c537

Prokuratura w Berlinie wciąż bada sprawę śmierci Kasi Lenhardt, byłej partnerki obrońcy Bayernu Monachium – Jerome’a Boatenga. Niemieckie media poinformowały o rozpoczętym śledztwie.

Kasia Lenhardt była partnerka Jerome Boatenga

Przypomnijmy, ciało Kasi Lenhard znaleziono we wtorek 9 lutego w jej mieszkaniu w Berlinie. „Bild” przekazał, że kobieta odebrała sobie życie w dniu szóstych urodzin syna. Finalistka niemieckiej edycji „Top Model” Polka była jeszcze do niedawna związana z Jerome Boatengiem, przez co jej śmierć wzbudza duże emocje.

Lenhardt

25-letnia polska modelka Katarzyna Lenhardt została znaleziona martwa 9 lutego w swoim mieszkaniu w Berlinie. Choć oficjalnego potwierdzenia ze strony policji nie było, w Niemczech nikt już nie ma wątpliwości, że Polka popełniła samobójstwo. W ostatnich dniach w mieszkaniu Lenhardt znaleziono dokument, podpisany przez Polkę i piłkarza Bayernu, w którym dziewczyna zobowiązuje się do „zachowania absolutnego milczenia” na temat związku z Boatengiem. Dokument ten zabraniał jej udzielania jakich informacji i nie tylko publikowania wiadomości tekstowych/maili czy zdjęć, ale wręcz nakazywał ich skasowanie.

Ivanka Trump wynajęła luksusowe mieszkanie w Miami

Źródło informacji

Czy Bogusława Linde czeka operacja kręgosłupa?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Infekcja układu moczowego. Zapalenie pęcherza

Dlaczego kobiety zaraz po seksie korzystają z toalety?

Dziesiec najbardziej dziwacznych ludzi na swiecie

10 najbardziej dziwacznych ludzi na świecie