Rodzina poprosiła szpital o sekcja zwłok Aleksandra Doby

Będzie sekcja zwłok Aleksandra Doby. Rodzina poprosiłe o to szpital

Dziennikarka RMF FM przekazała że rodzina podróżnika wystąpiła z prośbą o przeprowadzenie sekcji zwłok.

Mimo reanimacji życia podróżnika nie udało się uratować i wszystko wskazuje na to, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

Na sprowadzenie ciała Aleksandra Doby do Polski przyjdzie poczekać co najmniej dwa tygodnie, co ma związek z procedurami i panującą pandemią.

Sekcja zwłok Aleksandra Doby

O procedurach związanych ze sprowadzeniem ciała Doby mówił już w rozmowie z „Faktem” Łukasz Nowak z Klubu Podróżników Soliści, który organizował wyprawę na Kilimandżaro. – Wszyscy uczestnicy naszej wyprawy mieli wykupione najwyższe ubezpieczenie, w ramach którego zostały pokryte koszty akcji ratunkowej, helikoptera i transport ciała – powiedział.

Jak dodał Nowak, w tego typu sytuacjach współpraca z ubezpieczycielami układa się bardzo różnie. – Tym razem jednak ubezpieczyciel – Warta stanął na wysokości zadania i o wszystko zadbał. Procedury załatwiane są ekspresowo – zdradził.

Źródło informacji

Tomasz Greniuch nie będzie szefem IPN we Wrocławiu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Co myślisz?

Avatar of zWEB

Napisane przez zWEB

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

10 najdroższych kaw na świecie

Przyszłość 5.0 – nowa partia polityczna. Kto ją założył? Co z programem?

Nowa partia polityczna. Przyszłość 5.0