Rodzina poprosiła szpital o sekcja zwłok Aleksandra Doby

a3103a8e29df0650b22cf08c46e5

Dziennikarka RMF FM przekazała że rodzina podróżnika wystąpiła z prośbą o przeprowadzenie sekcji zwłok.

Mimo reanimacji życia podróżnika nie udało się uratować i wszystko wskazuje na to, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

Na sprowadzenie ciała Aleksandra Doby do Polski przyjdzie poczekać co najmniej dwa tygodnie, co ma związek z procedurami i panującą pandemią.

Sekcja zwłok Aleksandra Doby

O procedurach związanych ze sprowadzeniem ciała Doby mówił już w rozmowie z „Faktem” Łukasz Nowak z Klubu Podróżników Soliści, który organizował wyprawę na Kilimandżaro. – Wszyscy uczestnicy naszej wyprawy mieli wykupione najwyższe ubezpieczenie, w ramach którego zostały pokryte koszty akcji ratunkowej, helikoptera i transport ciała – powiedział.

Jak dodał Nowak, w tego typu sytuacjach współpraca z ubezpieczycielami układa się bardzo różnie. – Tym razem jednak ubezpieczyciel – Warta stanął na wysokości zadania i o wszystko zadbał. Procedury załatwiane są ekspresowo – zdradził.

Źródło informacji

Tomasz Greniuch nie będzie szefem IPN we Wrocławiu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

10 najdrozszych kaw na swiecie

10 najdroższych kaw na świecie

258745cae918907a66d0eecc6df9

Nowa partia polityczna. Przyszłość 5.0