w ,

Ile zarabia modelka? 10 najlepiej płatnych modelek

Ile zarabia modelka? 10 najlepiej płatnych modelek

Modelka w tej branży może mieć nawet różną historie od szmaty do bogactwa. Spójrz na 10 najlepiej opłacanych modeli na świecie w 2020 roku.

Doutzen Kroes: 8 milionów dolarów

modelka

Na dziesiątym miejscu najlepiej zarabiających modelek roku 2020 jest Doutzen Kroes – holenderska modelka i aktorka. Kiedy była młoda, Kroes chciała zostać zawodowym łyżwiarzem szybkim. Kiedy była trochę starsza, wyjechała do pracy w Paparazzi Model Management w Holandii, która wysłała ją do Nowego Jorku. Odtąd nigdy nie oglądała się za siebie. Obecnie Kroes współpracuje z L’Oréal i pojawił się na okładkach Time, Seventeen, Marie Claire, Glamour, Vogue, Harper’s Bazaar, W, Elle, Dazed & Confused, Avantgarde i Numéro. Kroes jest także byłym aniołem Victoria’s Secret. Aktywnie wspiera międzynarodową inicjatywę Dance4life.

Bella Hadid: 8,5 miliona dolarów

Bella Hadid Najwyżej płatne modele

Najmłodszy członek listy najlepiej opłacanych modelek. 22-letni Hadid jest twarzą piękności Diora, Bulgariego i Tag Heuera. Reklamy są nadal standardem – ale coraz częściej posty do jej 21,7 miliona obserwujących na Instagramie są tym, co marki uważają teraz za bardziej wartościowe.

Joan Smalls: 8,5 miliona dolarów

Joan Smalls

Portorykańska gwiazda, ekspert od pasów startowych, bierze udział w większej liczbie pokazów niż jej koledzy z listy i wciąż znajduje czas na kręcenie kampanii dla Estee Lauder, perfum Moschino i nie tylko.

Zobacz również; Top 20 najpiękniejszych twarzy na świecie

Gigi Hadid: 9,5 miliona dolarów

Gigi Hadid

W młodym wieku 22 lat Gigi stał się jednym z najlepiej opłacanych modeli z szacunkowym zarobkiem 9 milionów dolarów. Jej awans na liście częściowo zawdzięcza umowom z Maybelline, Tommy Hilfiger, BMW i Topshop. Wśród 50 najlepszych modeli na stronie Models.com. Ponadto otrzymała tytuł International Model of the Year 2016 przez British Fashion Council.

Cara Delevingne: 10 milionów dolarów

Cara Delevingne

Może coś w rodzaju niespodzianki. Na szóstym miejscu z 10 najlepiej opłacanych modeli w 2020 roku znajduje się Cara Jocelyn Delevingne. Obecnie koncentruje się na swojej pracy filmowej, ale nadal