w

10 najbardziej atrakcyjnych celebrytek w USA

Stany Zjednoczone, kraina Hollywood, najbardziej atrakcyjne celebrytki, anioły Victoria’s Secret i supermodelki z edycji kostiumów kąpielowych Sports Illustrated

10 najbardziej atrakcyjnych celebrytek w USA

Świat celebrytek. Ponieważ Los Angeles jest praktycznie stolicą rozrywki na naszej planecie, wszystkie najpiękniejsze dziewczyny na świecie gromadzą się w tym mieście w nadziei, że zostaną odkryte dzięki kolejnej masywnej gwiazdy.

Tutaj zebraliśmy 10 najpiękniejszych, najbardziej atrakcyjnych celebrytek (w przypadkowej kolejności), które między innymi rozjaśniają dzień swoim uśmiechem. Niemniej jednak możesz być całkiem pewien, że te panie często pozostaną w mieszance na dowolnej liście, którą możesz znaleźć. To jest lista z dziesięciu najpiękniejszych celebrytów w Ameryce.

Salma Hayek

celebrytek

Kto by jej nie znał? Mnóstwo ról na ekranach zarówno dużych, jak i małych. Meksykańska aktorka jest nie tylko wspaniała, ale także zabawna (złapałeś ją na 30 Rock?), Pasjonująca się poprawą życia (jest zwolenniczką walki z przemocą domową) i mądra jak bicz. Kto by jej nie pokochał? Wystąpiła w hitach kinowych, jej funkcjonalność została zauważona podczas rozdania Oscarów, kiedy zagrała w filmie Frida w 2002 roku, a sama została zamożnym mężem.

Eva Mendes

Eva mendes

Amerykańska aktorka, modelka, piosenkarka oraz projektantka artykułów gospodarstwa domowego i mody. Jest wspaniałą kobietą, która nie chce naprawiać tego, co inni mogą postrzegać jako wady – „Mam największy zgryz. Jest tak duży, że moi starsi bracia i siostry nazywali mnie „Bugs”. Wyglądałem jak otwieracz do butelek. Ale nigdy nie naprawiłem zgryzu, ponieważ jest to jedna z rzeczy, która sprawia, że ​​jestem… Moją najlepszą cechą są moje duże biodra. Mam niezłe biodra rodzące i jestem z nich bardzo dumna. Kiedy byłem młodszy, myślałem, że są za duże. Chciałam być szczuplejsza. Ale teraz całkowicie ich obejmuję ”.

Nie ma wątpliwości, że Eva Mendes jest najbardziej atrakcyjną aktorką, modelką i piosenkarką. Nie tylko ona, jej córka znalazły się w gronie najpiękniejszych twarzy 2018 roku. Możesz także zobaczyć Ile zarabia modelka? 10 najlepiej płatnych modelek

Jessica Alba

Jessica Alba

Od czasu „Dark Angel” wie, jak kopać tyłki i nazywać imiona. Poza tym jest zaangażowana w swoją działalność charytatywną, oferując nawet darmową pracę, jeśli producent Bob Weinstein przekaże sporą darowiznę na rzecz Amfar.

Została nazwana symbolem SX. Pojawia się w sekcji „Hot 100” magazynu Maxim i została uznana za numer jeden na liście „99 najbardziej pożądanych kobiet” w serwisie AskMen.com w 2006 r., A także w 2007 r. Jako „Najseksowniejsza kobieta na świecie” według FHM. W 2005 r. Telewizja Guide umieścił ją na 45 miejscu na liście „50 najseksowniejszych gwiazd wszechczasów”. Pomimo jej względnej bezczynności, istnieje możliwość, że pozostanie jedną z najbardziej atrakcyjnych celebrytek w Ameryce.

Shakira

Shakira Atrakcyjne Gwiazdy Kobiece

Jej biodra nie kłamią – podobnie jak jej liczne nagrody muzyczne. Żwawa kolumbijska piosenkarka ma singiel o najseksowniejszych biodrach wszechczasów. Miała wiele nagród za swoją muzykę, a swoją sławę wykorzystuje, pracując dla organizacji charytatywnych na rzecz małych dzieci. Nagrała piosenkę przewodnią Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 (to właściwie czas na Afrykę). Dlaczego ją kochamy? Sama jej muzyka wystarczyłaby, by nas uszczęśliwić. Dodajmy do tego jej niestrudzoną pracę na rzecz dobra i edukacji dzieci i jesteśmy oczarowani.

Charlize Theron

Charlize Theron

Jest zdobywczynią Oscara. Jej uhonorowana Oscarem rola w „Monster” została nazwana przez krytyka Rogera Eberta „jednym z najwspanialszych przedstawień w historii kina”. Poza tym z pasją pomaga ludziom w jej rodzinnym RPA – jej fundacja zapewnia usługi zdrowotne w niektórych z najbiedniejszych regionów kraju. Dlatego wszyscy ją kochają. Jest jedną z najpiękniejszych celebrytów oczu.