Edyta Górniak apeluje do Polaków

Edyta Gorniak

Edyta Górniak tak jak inne gwiazdy zabrała głos na temat wojny w Ukrainie. Jednak jej apel różnił się od innych. Edyta Górniak wzywa wszystkich do modlitwy.

Jak wiemy wojna rosyjsko-ukraińska wchodzi w kolejną fazę. Okazuje się, że wojsko ukraińskie, zadaje Rosjanom straty. Władimir Putin musi też liczyć się z reakcją Zachodu, który wprowadził przeciwko niemu sankcje.

Edyta Górniak apeluje i wzywa wszystkich do modlitwy. 

Polska diwa opublikowała post w dość wzniosłym tonie. Inne gwiazdy bardzo emocjonalnie podchodzą do całej sytuacji. Edyta Górniak wzywa do używania słowa „pokój”, a nie „wojna”. Tłumaczy, że to, w co wierzymy, staje się rzeczywistością.

Edyta Górniak

– Wiem, że cisza serca jest olbrzymim wyzwaniem, kiedy umysł karmiony jest lękiem. Lecz jeśli naprawdę szczerze i głęboko, nie chcemy wojny – niech nie narasta w nas emocja wojny. Taka emocja dokarmia przestrzeń manifestacji. Nie powtarzajcie i nie trzymajcie się słowa – wojna. Trzymajcie się słowa pokój. Pokój dla wszystkich – pokój nam wszystkim. I niech łagodność myśli narasta w nas jak potęga wiary, że to, w co wierzymy bardziej, staje się naszą rzeczywistością. Bo to my tworzymy naszą rzeczywistość, oddając jej reakcje gniewu lub oddając jej reakcje łagodności, zrównoważenia i miłości. To jest główne prawo boskie – „Uwierz – a będzie Ci dane” – pisze Edyta Górniak.

Następnie artystka, odnosząc się do historii, zauważyła, że ludzkość od zawsze reagowała na konflikt odwetem. Zastanawiała się, czy teraz warto spróbować zrezygnować z walki i zwyczajnie się pomodlić.

– Kochani Ludzie, wierzę, że schematy okrucieństw wobec człowieka powtarzają się dlatego, że sam człowiek powtarza te same reakcje wobec prowokacji świata ciemności? A gdyby świat ludzi zareagował inaczej, niż reagował przez te wszystkie wieki ? Tej drogi jeszcze nie sprawdziliśmy. Ludzie. Zawsze na szable reagowaliśmy szablą. Może warto zaryzykować i zamiast w jedności do walki, stańmy w Jedności Modlitwy o Pokój Modlitwy jasnymi słowami wiary – nie słowami rozedrgania, lęku i gniewu. Może to jest droga do przerwania łańcuchów i powtarzających się jak w zapętleniu okrutnych zdarzeń? – pyta Edyta Górniak.

Rynek motocykli i motorowerów także w kryzysie

Artystka przypomniała fanom słowa Jezusa Chrystusa odnośnie pokoju. Po raz kolejny zaznaczyła, że dotąd „dotychczasowe drogi się nie sprawdziły”. Nawołuje wszystkich do modlitwy i na sam koniec wspomniała o przesłaniu Maryi.

– Jedno jest pewne, wszystkie dotychczasowe drogi nie sprawdziły się. Wracamy wręcz do początku nauki. Przypomnijmy więc sobie – „Pokój zostawiam Wam – Pokój Mój Wam daję” – Jezus Chrystus. Przyjmijcie te słowa do serca. Z całą mocą duszy. Powtarzajcie dziś, jutro i przez najbliższe dni – Ja Jestem Pokojem – Ja niosę Pokój, Ja Jestem Pokojem – Ja niosę Pokój, Ja Jestem Pokojem – Ja niosę Pokój. Niech się stanie. Niech się stanie. Niech się stanie. Amen. Przesłania Maryjne potwierdzają – Iskra Światłości wyjdzie z Polski. Zróbmy to razem w modlitwie – zakończyła artystka.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

18 najdziwniejszych rzadkich kwiatów na świecie

18 najdziwniejszych rzadkich kwiatów na świecie

czy moda na cienkie brwi e1646324217616

Czy wraca moda na cienkie brwi?