Czy wraca moda na cienkie brwi?

czy moda na cienkie brwi e1646324217616

Cienkie brwi. To, co jednego dnia jest modne, następnego może już stanowić melodię przeszłości. akie brwi nie były naturalnie cienkie, ale ich kształt uzyskiwany był za pomocą mocnej regulacji – brwi miały mieć jednakową szerokość na całej ich długości i wyraźnie kontrastować z odcieniem włosów. Modowe trendy w przypadku cienkich brwi były doprawdy przedziwne. Fashionistki lansowały m.in. brwi lwie, brwi – tatuaże, brwi – choinki, brwi – piórka oraz te zamienione w barwne, kolorowe ogródki. Wszystkie te trendy falami przepływały przez Instagram i mijały.

Cienkie brwi – czy moda powraca?

Choć dziś trudno to sobie wyobrazić, grube i gęste brwi były 20 lat temu powodem do wstydu. Dziś natomiast są obiektem pożądania. Kobiety na całym świecie szukają sposobów, by „dziury” po eksperymentach z młodości zarosły nowymi włoskami. W związku z tym wydają fortuny na stylistów brwi oraz kosmetyki, które wspomagają ich porost. Okazuje się jednak, że być może niedługo trzeba będzie zmienić listę zakupów i zamiast serum czy boostera do brwi, kupić pęsetę. Czy moda na cienkie łuki wraca? Rzuć tylko okiem na zdjęcie Belli Hadid. I mimo że modelka nigdy nie poszła za trendem brwi XXL, teraz jeszcze bardziej je wyskubała.

Przeczytaj też: Fryzura bombka – oryginalna i łatwo rozpoznawalna

Jak zareagował na to internet? Zdania są podzielone. My jednak temu trendowi mówimy totalnie NIE. Jeśli się wahasz, zobacz poniższy filmik, który przedstawia znane i lubiane panie w wersji z cienkimi brwiami.

Cienkie brwi

Powrót bardzo cienkich brwi zwiastuje najnowsza okładka czasopisma Vogue, na której można zobaczyć gwiazdę muzyki pop Rihannę z takimi właśnie ekstremalnie wyskubanymi brwiami. Jak przypomina ekspertka do spraw cienkie brwi i założycielka The Brow Gal, Tonya Crooks taka moda byłaby dziś powrotem do roku 1995, czyli lat świetności takich gwiazd, jak np. Pamela Anderson.

brwi

Niestety, według Crooks tego typu brwi mają spore szanse na powrót do łask, gdyż moda lubi zmieniać się ekstremalnie, czego znamienitym przykładem są spodnie dzwony i rurki, które na zmianę lądują do lamusa i powracają w blasku fleszy. – Dla mnie takie brwi są zbyt ekstremalne, ale podejrzewam, że taki był zamysł stylistów Vogue’a. Jestem przekonana, że to będzie nowy trend na ulicach – mówi ekspertka.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Edyta Gorniak

Edyta Górniak apeluje do Polaków

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?