Oczyszczacz powietrza 2022

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza – odpowiedzią na twoje problemy. Nie ma nic lepszego niż ciepłe, odmładzające powietrze, które przynosi wiosna. Niestety wiosna może być mniej zabawna dla 50 milionów ludzi cierpiących na alergie.

Powietrze, którym oddychasz, jest pełne zanieczyszczeń, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Te alergeny są trudne do zwalczenia, ponieważ są niewidoczne dla oka.

Jeśli cierpisz na wiosenną alergię, oczyszczacz powietrza może być odpowiedzią na twoje problemy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak ten cudowny wiosenny lek na alergię jest świetną inwestycją!

Co to jest alergia? 

Alergia pojawia się, gdy układ odpornościowy negatywnie reaguje na obcy materiał. Te obce materiały, zwane alergenami, są wszędzie wokół nas.

Jeśli dana osoba jest uczulona na alergeny, może doświadczyć wielu dolegliwości, od łagodnych do ciężkich. Chociaż alergie nie są uleczalne, wiele z nich można złagodzić za pomocą środków zapobiegawczych.

Najczęstsze typy alergii wiosennych

Przyczyny alergii można znaleźć w każdym jedzeniu, przez powierzchnie, z którymi się stykasz, po powietrze, którym oddychasz. Wiosenne alergie są zazwyczaj powodowane przez cząsteczki, które wdychasz. W tych ciepłych miesiącach kilka alergenów występuje częściej niż inne.

Zmiany sezonowe

Jedną z najczęstszych sezonowych alergii są pyłki. Pyłek to drobna, przypominająca proszek substancja, którą roślina uwalnia do powietrza.

Roślina zapyla się, gdy pogoda staje się cieplejsza. To sprawia, że ​​wiosna to najlepszy czas na nasilenie się alergii.

Ze względu na swoją wielkość pyłek może łatwo krążyć w powietrzu. Ten powszechny alergen może podrażniać oczy, nos i gardło oraz powodować problemy zdrowotne.

Pleśń

Ten podstępny alergen znajduje swoją drogę zarówno w domu, jak i poza nim. Pleśń rośnie w wilgotnych miejscach, takich jak piwnice, parapety, łazienki i lodówki.

Podobnie jak pyłki, pleśń może uwalniać maleńkie zarodniki w powietrzu, którym możesz wdychać. Jeśli jesteś uczulony na pleśń, wdychanie powietrza z zarodnikami pleśni może powodować problemy zdrowotne.

Zobacz również: Roboty sprzątające, które warto kupić w 2022

Sierść zwierząt domowych 

Czy posiadasz zwierzaka? Jeśli to zrobisz, mogą być przyczyną reakcji alergicznych. Wbrew powszechnemu przekonaniu to nie futro zwierząt powoduje problemy alergiczne, ale łupież.

Łupież zwierząt domowych to mikroskopijne komórki skóry zwierzęcia. Ponieważ są tak małe, mogą unosić się w powietrzu i dostać się do płuc podczas oddychania.

Kiedy nadchodzi wiosna, twoje zwierzęta zaczynają zrzucać grube zimowe płaszcze. Dodatkowe zrzucanie może spowodować, że więcej łupieżu wydostanie się w powietrze, powodując dyskomfort.

Jak oczyszczacz powietrza może pomóc twoim alergiom

Jak oczyszczacz powietrza może pomóc twoim alergiom
Jak oczyszczacz powietrza może pomóc twoim alergiom

 

Jednym z najczęstszych wiosennych rozwiązań alergicznych jest wyposażenie domu w oczyszczacz powietrza.

Mówiąc najprościej, oczyszczacz powietrza pobiera powietrze z pomieszczenia i usuwa jego zanieczyszczenia. Niewidoczne zanieczyszczenia, toksyny i alergeny zostają odfiltrowane, pozostawiając oczyszczone powietrze.

Wchodząc do pokoju, nigdy nie dowiesz się, jak zanieczyszczone jest powietrze. Dzieje się tak, ponieważ zanieczyszczenia w powietrzu, którym oddychasz, są tak małe.

Makron to jednostka miary używana do pomiaru zanieczyszczeń. Jeden mikron jest tak mały, że równa się 1/25400 cala.

Wszystko poniżej dziesięciu mikronów jest niewidoczne gołym okiem. Pozostawia to dużo miejsca dla bardzo małych zanieczyszczeń, które mogą krążyć w powietrzu wokół ciebie niezauważone.

Zobacz również: Ranking 5 najpopularniejszych smartwatchy

Kiedy używasz oczyszczacza powietrza, powietrze z pomieszczenia przechodzi przez drobny filtr. Wysokowydajny filtr powietrza (HEPA) wychwytuje kurz, łupież, pleśń i inne drobne cząsteczki z powietrza, pozostawiając czyste, czyste powietrze.

Korzyści z oczyszczacza powietrza

Korzyści z oczyszczacza powietrza
Korzyści z oczyszczacza powietrza

Oczyszczacze powietrza pomagają milionom Amerykanów cierpiących na alergie. Używając oczyszczacza powietrza w domu, możesz pomóc zredukować alergeny w powietrzu, którym oddychasz. Pomaga to poprawić twoje zdrowie jako całość.

Korzystanie z filtra powietrza oznacza, że ​​powietrze z czasem staje się lepsze. Im więcej powietrza przechodzi przez filtr powietrza, tym staje się czystsze.

Oczyszczacz powietrza Dreo Macro 

Jeśli szukasz złotego standardu oczyszczaczy powietrza, nie szukaj dalej niż oczyszczacz powietrza Dreo Macro Air. Dzięki szybkości i technologii, jaką znajdziesz w tym oczyszczaczu powietrza, twoje wiosenne alergie odejdą w przeszłość.

Technologia TurboPure 

Jeśli chodzi o utrzymanie zdrowia, nie możesz pokonać oczyszczacza powietrza Dreo Macro. Ten oczyszczacz powietrza wykorzystuje filtr Deep True HEPA, aby zapewnić oddychanie najczystszym możliwym powietrzem.

Ten oczyszczacz może zatrzymywać cząsteczki o wielkości nawet 0,3 mikrona. Wirusy i bakterie, takie jak Covid-19, E. Coli i Salmonella, nie mogą się równać z tym oczyszczaczem powietrza.

Szybka prędkość oczyszczania

Szybka prędkość oczyszczania
Szybka prędkość oczyszczania

Dreo Macro Purifier wykorzystuje silniejsze ciśnienie powietrza, aby zapewnić, że całe powietrze w pomieszczeniu zostanie przefiltrowane. Ten oczyszczacz jest tak szybki, że może filtrować powietrze w salonie o powierzchni 300 stóp kwadratowych w około trzynaście minut!

Zobacz również: Czy zegarek może uratować ci życie?

Energooszczędny 

Uruchomienie oczyszczacza powietrza Dreo Macro nie rozbije banku. Twój oczyszczacz Dreo z certyfikatem ENERGY-STAR kosztuje 30 centów za cały tydzień. Oznacza to, że utrzymanie żarówki będzie kosztować więcej niż czyste, odkażone powietrze.

Pozbądź się sezonowych alergii raz na zawsze!

Czy jesteś gotowy pożegnać się z wiosennymi alergiami? Kiedy robi się cieplej, chcesz się nim cieszyć, zamiast odsuwać się na bok z powodu alergii.

Jeśli nęka cię wiosenna alergia, nadszedł czas, aby podjąć działania z najwyższej klasy oczyszczaczem powietrza. Najwyższa jakość i elegancki wygląd oczyszczacza powietrza Dreo Macro zapewni ci czyste powietrze przez wiele lat.

Masz jakieś przemyślenia na ten temat? Daj nam znać poniżej w komentarzach 🙂

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Devel

Devel Sixteen prędkość maksymalna – 550 km/h

kasiacichopekimarcinhakielwtancuzgwiazdami

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się