Devel Sixteen prędkość maksymalna – 550 km/h

Devel

Artykuł przy współpracy z firmą MOTO-HOME – skup aut Piła.

Devel Sixteen – ta nazwa nie jest obca fanom supersamochodów. Powiedziałbym raczej, że ludzie mający obsesję na punkcie prędkości musieli słyszeć o nadchodzącym samochodzie Devel Sixteen. Cóż, jeśli o tym nie słyszałeś, pozwól, że najpierw przedstawię ci tę nadchodzącą bestię.

Devel Sixteen nadchodzący supersamochód

Lepiej będzie nazwać go Hypercar. Firma twierdzi, że będzie w stanie działać z maksymalną prędkością 550 km/h. Jeśli firma to osiągnie, będzie to początek nowej ery supersamochodów. W zeszłym roku SSC Tuatara pobił już wszystkie rekordy szybkich samochodów, jadąc z ekscytującą prędkością 331 mil na godzinę. Cóż, jeśli nie wiesz o tej wiadomości, musisz o tym przeczytać tutaj.

Devel Sixteen nadchodzący supersamochód
Devel Sixteen nadchodzący supersamochód

Został po raz pierwszy zaprezentowany publiczności w swojej koncepcyjnej formie w 2017 roku na targach motoryzacyjnych w Dubaju. Silniki Devel to firma typu upstart z ZEA. Hipersamochód zadebiutował na kontynencie północnoamerykańskim podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego Kanady w 2019 r. (CIAS19).

Supersamochód na torze testowym we Włoszech.
Devel Sixteen na torze testowym we Włoszech

Ponieważ firma twierdzi, że ten samochód może osiągnąć prędkość 550 km/h. Wszyscy zaczęli w to wątpić. W mediach społecznościowych mówi się o tym, że ten samochód jest fałszywy. Ale kładąc kres tym wszystkim rozmowom, firma opublikowała niedawno pierwszy w historii testowy film Devel Sixteen. Na filmie można zobaczyć, jak samochód przechodzi wiele testów na torze wyścigowym gdzieś we Włoszech. A także niektórzy ze słynnych blogerów youtube również prowadzili jego prototypową wersję. Jednym z takich słynnych Youtuberów jest Supercar Blondie.

Auto

Na filmie testowym widać, jak kierowca testujący skręca ostro na zakręcie, jadąc zygzakiem, aby przetestować prowadzenie i osiągi. Ten film z testem wydajności naprawdę upewnia nas, że nadchodzący Devel Sixteen jest prawdziwy i bardzo blisko ostatnich etapów produkcji.

Firma rozpoczęła również rezerwację tej bestii. Czas oczekiwania na dostawę wynosi 8 miesięcy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

2cf71e2665d43348a82bwidescreen

Huawei. Robert Lewandowski zrywa umowę z Chińską korporacją

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza 2022