Czy zegarek może uratować ci życie?

Czy zegarek może uratować ci życie

Zegarek zrewolucjonizował świat ćwiczeń, zmieniając liczbę kroków w termin domowy i pomagając użytkownikom stać się bardziej świadomymi poziomu ich aktywności. Ale teraz firmy technologiczne sprzedają niektóre z tych urządzeń jako potencjalne ratowanie życia. Zobacz, co odkryliśmy na temat smartwatche zaprojektowanych, aby ratować życie ich użytkowników.

Nowe aplikacje dla istniejących technologii mogą uratować życie

zegarek

Urządzenia do noszenia początkowo stały się popularne w 2016 r., Kiedy zaczęły zyskiwać na popularności urządzenia do monitorowania kondycji . Wczesne modele zostały zaprojektowane, aby pomóc ludziom uzyskać lepszą formę i schudnąć, często śledząc tętno, podjęte kroki i szacowaną ilość spalonej energii. Z tych trzech tętno jest zwykle najdokładniejsze, chociaż odczyty mogą się znacznie różnić między urządzeniami – więc pamiętaj, aby przeczytać recenzje i wskaźniki dokładności, jeśli jest to dla Ciebie ważne.

Niedawno naukowcy zbadali różne sposoby dostrajania tej technologii, aby pomóc ludziom z obawami dotyczącymi poważnych problemów z monitorem zdrowia serca. Wśród swoich pomysłów opracowali inteligentne staniki, wkładki douszne i urządzenia, które użytkownicy mogą nosić na nadgarstkach.

W handlu dostępnych jest kilka zegarków, które pomagają użytkownikom śledzić stan ich serca. Tu jest kilka:

Zegarek – Inteligentna kontrola

Kontrolowane testy wykazały, że niezawodność może się różnić w zależności od producenta i poszczególnych urządzeń, więc konsumenci mogą chcieć zbadać każdy zegarek niezależnie, aby określić, czy jest wart inwestycji. Niektórzy eksperci ostrzegają, że żadne dostępne w handlu urządzenie nie może zastąpić zatwierdzonego medycznie monitora Holtera. Potrzeba więcej czasu i badań, zanim będziemy mogli w pełni polegać na tej technologii w celu ratowania życia.

Aplikacje do śledzenia serca mogą działać jako dodatkowe akcesoria do innych narzędzi diagnostycznych, ale może minąć trochę czasu, zanim będą wystarczająco niezawodne, aby zaufać naszemu życiu. Osoby zaniepokojone potencjalnymi powikłaniami chorób serca powinny szukać profesjonalnej opieki, a nie używać własnych urządzeń w domu. Ale jesteśmy tutaj, marząc o domowych skanerach noszonych na ciele, które przekazują nam wszystkie przydatne dane, o których marzymy, i wychwytują wszystko wcześnie, aby zapewnić nam najlepszą szansę na zdrowie. Te dni nadchodzą – mamy nadzieję.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

c9ec6ab67fae25f7fff1fbb4c50f

Wpis Biedronia to nie tylko skandal, ale polityczna dyskwalifikacja

Jak się zareklamować – skutecznie i ekologicznie | Kobieta na Czasie

Jak skutecznie się zareklamować i ekologicznie