W tym roku Joanna Chitruszko i Paweł Małaszyński obchodzą 20. rocznicę ślubu

z26059540IERPawelMalaszynski

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko znają się od dziecka, a od czasów liceum są parą. Mimo że spędzili razem niemalże całe życie, to w ich związku nie ma nudy i rutyny. Oboje wielokrotnie podkreślali, że poza miłością łączy ich także przyjaźń i partnerstwo. Wypowiedź aktora dla „Na Żywo” zdaje się tylko to potwierdzać. Pieszczotliwie nazywa żonę „lwicą”.

Paweł Małaszyński a małżeństwo

Paweł Małaszyński

niejednokrotnie podkreślał, że szybko zdecydował się na małżeństwo i założenie rodziny, ale nie żałuje. Czasem wspomina, jak lubił poimprezować jako singiel, jednak wcale nie chciałby wrócić do tamtych czasów.

Agnieszka Woźniak-Starak z dziewczęcą grzywką

Ciepłe wypowiedzi na temat żony wskazują, że cały czas podtrzymuje to przekonanie i nic by nie zmienił.

Moja lwica. Napędza mnie do działania tu i teraz. Mobilizuje, kiedy dopada mnie słabość i zwątpienie. To dzięki niej potrafię odbić się od najgłębszego dna.

Artysta szczegółowo wyjaśnił, dlaczego nazywa żonę w taki sposób – otóż Chitruszko ma dobre serce i silną potrzebę pomagania innym. Niejednokrotnie dobro innych przekłada ponad swoje własne.

Siłą lwa jest jego lwica, która w zetknięciu z trudnymi okolicznościami zawsze przedkłada dobro ludzi, których kocha, nad własne – wyznał Małaszyński.

Zobacz również: Berlin. Anna Mucha nie wpuszczona do restauracji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

z28076893IERAgnieszkaWozniakStarak

Agnieszka Woźniak-Starak z dziewczęcą grzywką

ef5cfed3c05c208240ffc4d813c014001200000

Czy Krystian Ochman wystąpi na Eurowizji 2022?