Berlin. Anna Mucha nie wpuszczona do restauracji

4aea1b46352e0e8ac389a3480cbf027f1200000

Polska Aktorka Anna Mucha w czasie pobytu w Berlinie chciała zjeść posiłek w jednej z azjatyckich restauracji. Obsługa jednak nie wpuściła aktorki do środka. Cała sytuacja nie wytrąciła jej jednak z równowagi. Zajęła miejsce przy stoliku na zewnątrz i wszystko nagrała.

Anna Mucha nie została wpuszczona do restauracji

Anna Mucha nie wpuszczona do restauracji
Anna Mucha nie wpuszczona do restauracji

 

Powodem niewpuszczenia aktorki do restauracji jest brak szczepienia dawką przypominająca. Anna Mucha na razie zaszczepiła się dwoma dawkami. Mucha nagrała filmik na Instastories, w którym opowiedziała, jak nie została wpuszczona do restauracji.

– Sytuacja wygląda w ten sposób, że jak nie masz świadectwa trzeciego szczepienia przypominającego, to nie wejdziesz do restauracji. Ponieważ ja mam tylko dwa szczepienia, siedzimy na zewnątrz, bardzo przyjemnie. Jesteśmy w azjatyckiej restauracji, jak to na Berlin przystało – mówiła na nagraniu.
Anna Mucha wytłumaczyła też, jak wyglądają restrykcje w stolicy Niemiec. – Można jeszcze pokazać test, wymaz z nosa, który jest aktualny przez 24 godziny. Więc, jak chcesz coś zjeść w środku restauracji, to musisz się wymazywać co 24 godziny – relacjonowała na Instagramie.

Obostrzenia w Niemczech

Niemcy, zdaniem aktorki, bardzo poważnie podchodzą do wszystkich obostrzeń.

– Tutaj testy wykonuje się na każdym kroku, włącznie z np. hotelem. Ten test można zrobić wszędzie bez żadnego problemu. Podobno ci, którzy przychodzą do pracy, też muszą mieć codzienny wymaz, o ile nie są zaszczepieni trzecią dawką przypominającą. Taka sytuacja.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

photomix image 2

Top 10 najbardziej inspirujących osobowości na świecie

69a72fefbd28321cf0e9afab084bd1f41200000

LG OLED C1 telewizor dla każdego gracza