Czy Krystian Ochman wystąpi na Eurowizji 2022?

ef5cfed3c05c208240ffc4d813c014001200000

Krystian Ochman Zwycięzca programu „The Voice of Poland”, jest typowany jako uczestnik Eurowizji 2022. Ostatnio zaprezentował piosenkę zatytułowaną „River”. Czy utwór ma szansę wygrać konkurs? – Tak wynika z obstawień bukmacherów.

Z 41 państw, które wezmą udział w tegorocznej edycji imprezy, tylko kilkanaście z nich zaprezentowało dotąd swoje konkursowe piosenki. Właśnie dołączył do nich Krystian Ochman, który bierze udział w krajowych eliminacjach. Oprócz niego o występ we Włoszech ubiegać się będą m.in. zespół Unmute, wokalistka DARIA i Lidia Kopania.

Krystian Ochman

Do Eurowizji 2022 zostało niecałe cztery miesiące. Tegoroczny konkurs odbędzie się w Turynie, czyli mieście we Włoszech. Impreza trafiła tam po zwycięstwie zespołu Maneskin, który w 2021 w Rotterdamie reprezentował Włochy z piosenką „Zitti e buoni”.

Młody muzyk i zwycięzca programu „The Voice of Poland” wydał w czwartek 3 lutego kawałek zatytułowany „River”. Teledysk do niego ma mieć swoją premierę tego samego dnia, ale o godz. 15. Utwór przypomina nieco klimatem „Arcade” Duncana Laurence’a, zwycięzcy Eurowizji w 2019 w Tel Awiwie.
„Miałam duże oczekiwania co do „River”. Nie zawiodłam się, to mało powiedziane. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania”; „Moje serce zalała rzeka wzruszeń i emocji”; „Zwycięstwo w preselekcjach jak dla mnie. Moim zdaniem świetny utwór, klimat Szwajcarii z 2021 trochę, a ten utwór był moim faworytem do wygrania całego konkursu”– zachwycają się eurowizyjni fani.

Według aktualnych notowań bukmacherskich to właśnie Polska ma największe szanse na wygranie 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Fani Eurowizji, którzy śledzą konkurs co roku, twierdzą, że na ten wynik ma wpływ zapowiadana na 3 lutego premiera piosenki Krystiana Ochmana. Plejada podaje, że miało dojść do „wycieku” utworu, który bardzo spodobał się obserwatorom konkursu.

Kim jest Krystian Ochman?

Zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” ma 22 lata. Urodził się w USA – jego rodzice wyjechali bowiem do Stanów Zjednoczonych, aby tam studiować i zostali tam na stałe. Ochman dorastał niedaleko Waszyngtonu. Ma dwoje młodszego rodzeństwa.

Zobacz również: W tym roku Joanna Chitruszko i Paweł Małaszyński obchodzą 20. rocznicę ślubu

Do śpiewania namawiał go jego słynny dziadek. Krystian Ochman jest bowiem wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Artysta za namową swojego dziadka przyjechał po liceum do Polski, gdzie studiował w Akademii Muzycznej w Katowicach.
Krystian Ochman skończył studia i jest wykwalifikowanym tenorem. Występował już w kilku musicalach oraz sztukach operowych. Ma za sobą własne recitale oraz występ na Festiwalu Wiesława Ochmana.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

z26059540IERPawelMalaszynski

W tym roku Joanna Chitruszko i Paweł Małaszyński obchodzą 20. rocznicę ślubu

Messenger poinformuje gdy zrobisz screena rozmowy

Uważaj bo Messenger poinformuje rozmówcę gdy zrobisz screena rozmowy