Agnieszka Woźniak-Starak z dziewczęcą grzywką

z28076893IERAgnieszkaWozniakStarak

Dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze z dziewczęcą grzywką. Dziennikarka ostatnio miała fryzurę – blond pasma z kontrolowanym odrostem. Ostatnio zmieniła je na jaśniejszy odcień i zaszalała z cięciem. Jej fani są zachwyceni, a jedna z internautek stwierdziła nawet, że pójdzie do fryzjera i poprosi o uczesanie „na Woźniak-Starak”.

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca w nowej fryzurze

Agnieszka Woźniak-Starak z dziewczęcą grzywką
Agnieszka Woźniak-Starak z dziewczęcą grzywką

Na nowym zdjęciu na Instagramie fryzura Agnieszki Woźniak-Starak jest nie tylko krótsza i w nieco chłodniejszym odcieniu, ale i na głowie pojawiła się grzywka. Co prawda już wcześniej gościła na głowie Agnieszki, jednak teraz kończy się na wysokości oczu.

Zobacz również: Berlin. Anna Mucha nie wpuszczona do restauracji

Dotychczas raczej luźno falowała po bokach. Obserwatorzy dziennikarki w komentarzach stwierdzili jednogłośnie, że prezentuje się niezwykle gustownie i zmiana wyszła jej zdecydowanie na plus

Pięknie w tej grzywce.

Co jak co, ale gust to pani ma.

Pięknie pani wygląda. Chyba też poproszę o taką grzywkę. Powiem w salonie: na Agnieszkę Woźniak-Starak”- pisała przekonana internautka.

Agnieszka Woźniak-Starak zebrała ponadto komplementy za stylizację. Czy to jednak powinno jeszcze kogoś dziwić? Raczej nie. Dziennikarka jest niekwestionowaną królową ciekawych połączeń fasonów i kolorów. Tym razem zdecydowała się na kwieciste spodnie w stylu vintage i bordową zamszową marynarkę z mieniącymi się złotymi guzikami oraz botki z pogrubionym obcasem. Strzał w dziesiątkę?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

69a72fefbd28321cf0e9afab084bd1f41200000

LG OLED C1 telewizor dla każdego gracza

z26059540IERPawelMalaszynski

W tym roku Joanna Chitruszko i Paweł Małaszyński obchodzą 20. rocznicę ślubu