10 najbardziej dziwnych rodzin na świecie

10 najbardziej niewiarygodnych rodzin ktorych nie uwierzysz ze w rzeczywistosci

Rodzina to najbardziej niesamowita rzecz na świecie. Członkowie naszej rodziny wokół nas troszczą się o nas bardziej niż ktokolwiek inny na świecie. Wszyscy myślimy, że nasze rodziny są najbardziej dziwne na świecie. Ale od czasu do czasu zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy tak samo normalni, jak wszyscy inni. Jednak te 10 rodzin sprawi, że Twoja rodzina będzie wyglądać jak najbardziej konwencjonalna na całym świecie. Niektóre są zbyt duże, aby można je było nazwać rodziną, podczas gdy inne robią rzeczy, o których nawet nie marzylibyśmy. Oto lista 10 najbardziej niewiarygodnych rodzin na świecie.

Niewiarygodne rodziny; Poniżej znajduje się lista dziesięciu najdziwniejszych rodzin, w które nie uwierzysz, że istnieją.

Rodzina Duggar (1 para 19 dzieci)

Jim Bob i Michelle Duggar są rodzicami 9 dziewczynek i 10 chłopców, co czyni ich rodzicami łącznie 19 dzieci. Zrobili reality show o nazwie 19 dzieci i wciąż rośnie.

Powód, dla którego mają tak wiele dzieci, jest prosty – ze względu na wiarę religijną odmawiają przyjmowania jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych. Są gorliwymi baptystami i często omawiają takie wartości jak czystość, skromność i wiara w Boga.

Rodzina Chana (1 mężczyzna 39 żon)

Rodzina Chana (1 mężczyzna 39 żon)

Jeśli rodzina Duggar była dla ciebie wielką rodziną, to co powiesz na mężczyznę o imieniu Ziona Chana, który ożenił się z 39 kobietami, spłodził 94 dzieci, ma 14 synowych i 34 wnucząt, co daje rodzinę łącznie 180 członków. Posiada rekord świata Guinnessa jako głowa największej istniejącej rodziny na świecie.

Zobacz też; 10 najpiękniejszych wokalistek świata 2021

Rodzina Marshallów (Fake Boob Family)

The Marshall Family (Fake Boob Family)

Poznaj matkę i córki, które przeszły przez nóż, aby zdobyć sztuczne piersi. Wszystkie te panie mają bardzo duże cycki, z wyjątkiem jednej dziewczyny o imieniu Britney Marshall. Jest jedyną osobą w swojej rodzinie, która nie miała jeszcze operacji, aby wyglądać jak reszta jej sióstr. Bez wątpienia jedna z najbardziej niesamowitych rodzin na świecie.

Zobacz też; 10 najlepszych produktów spożywczych przypadkowo wynalezionych

Rodzina Mansonów (Rodzina psychopatów)

Rodzina Mansonów (Rodzina psychopatów)

Charles Manson jest prawdopodobnie najbardziej znanym i popularnym seryjnym mordercą w historii. Muzyk, który stał się kryminalistą, jest niesławny z powodu serii morderstw od 1969 do 1971 roku. Charles, który mocno sugerował, że jest Chrystusem i oczekuje, że doprowadzi do apokaliptycznej wojny rasowej poprzez zabijanie ludzi, jest wyraźnie szaloną osobą. Manson, który tak naprawdę nie jest rodziną, to grupa przestępców, którzy popełnili wiele przestępstw.

Lia i Aro (para Vempire)

Lia i Aro (para Vempire)

Poznajcie Lię Benninghoff i Aro Dravena, dwa zakochane ptaki, które piją od siebie krew raz w tygodniu, obrzydliwe, prawda? Wierzą, że krew utrzyma ich razem na zawsze. Opublikowali w internecie graficzny film, w którym oboje tną się, podczas gdy inni piją krew. To z pewnością czyni je jednymi z najlepszych najdziwniejsze rodziny na świecie.

Cennik znaczków pocztowych – od czego zależy?

Theresa Knorr i dzieci (psycho-matka)

Najbardziej niewiarygodne rodziny

Theresa Knorr, matka sześciorga dzieci, znęcała się nad swoimi dziećmi fizycznie, słownie i psychicznie. Wyszła za mąż za 4 mężczyzn i rozwiodła się z nimi w krótkim czasie, prawdopodobnie z powodu jej niestabilnego umysłu. Po czwartym rozwodzie stała się jeszcze bardziej agresywna i zaczęła pić ogromne ilości alkoholu. W tym czasie bardzo przybrał na wadze i stał się porywczy.

Zobacz też; 10 najlepszych produktów spożywczych przypadkowo wynalezionych

Raporty sugerują, że odłączyła wszystkie swoje dzieci od reszty świata. Nie pozwoliła im wyjść i skontaktować się z kimkolwiek, nawet przez telefon. Knorr przez wiele lat torturowała swoje dzieci na różne sposoby, w tym na przymusowe karmienie, bicie przedmiotami, palenie papierosami, rzucanie w nie nożami i grożenie bronią. Po jednym ciężkim pobiciu Suesan uciekł z domu po pomoc. Ale policja odesłała ją z powrotem do matki po tym, jak Knorr przekonał ich, że Suesan jest niestabilny psychicznie. Suesan był ponownie torturowany przez Knorra i ostatecznie został postrzelony w klatkę piersiową z pistoletu kalibru 22. Theresa Knorr została skazana na dożywocie.

Rodzina Podkopaevów (rodzina seryjnych morderców)

Rodzina Podkopaevów (Rodzina seryjnych morderców)

Rosyjska rodzina składająca się z męża i żony oraz dwóch córek, z których wszyscy zamordowali co najmniej 30 osób, w tym kobiety i dzieci. Dokonała niezliczonej liczby napadów i torturowała wiele ofiar, zanim je zabiła. Jednak ich córka Victoria nie miała tyle szczęścia, ponieważ została zadźgana na śmierć przez jedną z ich ofiar. Ostatecznie los spotkał całą rodzinę. Niestety do tego czasu zmarło już 30 mężczyzn, kobiet i dzieci.

Zobacz też; Ludzkie ciało. 15 ciekawych faktów na jego temat

Rodzina Fritzlów (Ojciec-psychol, głupia matka i pechowa córka)

Rodzina Fritzlów (Ojciec-psychol, głupia matka i pechowa córka)

Sprawa Fritzla wzbudziła zainteresowanie całego świata w 2008 roku, kiedy Elisabeth Fritzl powiedziała lokalnej policji Austrii, że była przetrzymywana przez swojego ojca Josefa Fritzla przez 24 lata. Nie tylko zamknął ją w piwnicy, ale także torturował i gwałcił przez 24 lata.

Ale poczekaj, będzie jeszcze gorzej. Wykorzystywanie seksualne jej ojca zaowocowało narodzinami 7 dzieci. Cztery z nich dołączyły do ​​matki, jedna zmarła w ciągu kilku dni z powodu problemów z oddychaniem. Pozostałe 3 dzieci wychowywał Josef Fritzl i jego żona. Kiedy najstarsza córka o imieniu Kerstin poważnie zachorowała, Josef pozwolił Elizabeth zabrać ją do szpitala, wywołując serię wydarzeń, które ostatecznie doprowadziły do ​​ich odkrycia.

Klan Szarości (Rodzina Banitów)

Klan Grey (Rodzina Banitów)

Klan Gray składa się z ponad tuzina mężczyzn i kobiet mieszkających w małym miasteczku, z których wszyscy są bandytami trzymającymi broń i nienawidzącymi rządu. Prowadzony przez dziadka John Joe Gray Klan toczy wojnę z lokalnymi szeryfami i agencjami federalnymi od ponad 15 lat. Mówią, że „nie boimy się nikogo i wierzymy oko za oko”.

Uprawiają własną żywność i nie pozwalają żadnemu oficerowi wejść do ich posiadłości. John Joe Gray stał się najdłużej trwającym impasem organów ścigania w historii Ameryki, trwającym kilka dni, a nie 15 lat, zanim prokurator okręgowy wycofał zarzuty.

Klan Colta (Rodzina Incest)

Klan Colta (rodzina kazirodztwa)

Niektórzy ludzie mogą czuć się niekomfortowo czytając ten przypadek, ponieważ dotyczy on relacji seksualnych w rodzinie, więc jeśli nie chcesz czytać, po prostu pomiń.

Klan Coltów to australijska rodzina odkryta w 2013 roku,który składa się z prawie 40 członków, od dziadków po matki, ojców, synów, córki, ciotki, wujów, siostrzeńców, braci i siostry, z których wszyscy uprawiają kazirodztwo. Sprawa była tak dziwaczna, że ​​decyzja rządu Australii o upublicznieniu jej zaszokowała wszystkich.

Kazirodztwo

zaczęło się od dwóch wyemigrowanych braci i siostry i trwało przez 4 pokolenia. Cała rodzina żyła w okropnych warunkach, dom był z blaszanego dachu bez dostępu do wody i prądu. Różni członkowie cierpieli na deformacje, ponieważ angażowanie się w kazirodztwo jest naukowo strasznym pomysłem.

Rodzina została obalona, ​​gdy dziecko usłyszało, jak dziewczynka mówi, że jedna z jej sióstr jest w ciąży i nie wiedzą, który z jej braci był ojcem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

photomix image 16

10 najpiękniejszych wokalistek świata 2021

Top 10 miejsc ktore powinienes odwiedzic w Ameryce Poludniowej

10 najpiękniejszych miejsc w Ameryce Południowej