w

10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r

10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r

Pragniesz wreszcie spakować plecak, udać się na lotnisko i jechać do najtańszych krajów do życia i odwiedzania? Czy nie możesz czekać, aż następnym razem poczujesz pod stopami ciepły piasek opuszczonej plaży gdzieś w Australii lub Kostaryce, czy też czujesz z deską surfingową, która nie była używana w piwnicy od miesięcy? Jest wiele powodów, dla których warto zaplanować kolejną przygodę, ale często budżet na podróż psuje marzenia! Jeśli myślisz, że w tym roku nie będzie dalszej przygody, mam dla Ciebie odpowiedni wkład! Mam zamiar ujawnić tanie kierunki podróży, które są pełne przygód i można je zrealizować przy niewielkim budżecie! Możesz dowiedzieć się, gdzie warto wybrać się na niskobudżetową wycieczkę i co Cię tam czeka w kolejnych kolejkach! Więc co powiesz? Zaczynajmy!

Grecja

10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r 10

Na słynnych greckich wyspach można dobrze i tanio spędzić noc, a także dostać różnorodne pyszne potrawy w niskich cenach. Jeśli chodzi o tanie miejsca na wakacje, Grecja jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianym krajem. Więc na następne wakacje umieść Grecję na liście: zabytki, błękitne morze i pyszne wino, czego chcieć więcej?

Argentyna

najtańszych krajów
10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r 11

Buenos Aires, stolica Argentyny, jest często nazywana jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie ze względu na tętniące życiem życie nocne. Metropolia znajduje się w jednym z najtańszych wakacyjnych krajów Ameryki Łacińskiej. Jeśli trzymasz się z dala od szalonych imprezowych nocy, możesz doświadczyć kolorowego i ekstrawaganckiego stylu życia stolicy Argentyny za mniej niż 40 € dziennie. Ale kto chciałby być w mieście i na obszarach miejskich, kiedy można odkryć takie cuda natury, jak wodospad Iguazu w Argentynie?

Sri Lanka

Turystyka na Sri Lance 2020

10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r 12

„Najpiękniejsza piaszczysta plaża, pokryte chmurami góry, wodospady, plantacje herbaty i palmy wiejące na wietrze – Sri Lanka jest jak raj!” Tak mówi wiele przewodników turystycznych. Ale możesz też po prostu cieszyć się obfitym rybnym curry, trekkingiem w dżungli lub hotelami na plaży. A wszystko to za niskie ceny: na Sri Lance wystarczy mniej niż 25 € dziennie, a otrzymujesz miejsce marzeń z bujnymi krajobrazami i pięknymi plażami.

Bułgaria

Bułgaria Najtańsze kraje do życia i odwiedzania
10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r 13

Kurorty nad Morzem Czarnym są w ostatnich latach coraz bardziej zapełniane przez turystów z całego świata. Zapewne dlatego, że lato i słońce są w Bułgarii równie piękne jak w Hiszpanii czy we Włoszech – po prostu tańsze. Jeśli wolisz wybrać się na wycieczkę do miasta zamiast wakacji na plaży, stolica Sofia oferuje obfite posiłki, przyjazną atmosferę i wiele pięknych zabytków, dotyczy to również południowych miast Burgas i Warny. Bułgaria kolejny z najtańszych krajów oferuje coś na każdy rodzaj wakacji i jest po prostu piękna!

Honduras

Honduras Najtańsze kraje do życia i odwiedzania
10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r 14

Jest Belize, jest Kostaryka i jest Gwatemala. Prawdziwi łowcy okazji przyjeżdżają do Hondurasu, najtańszego miejsca na wakacje w Ameryce Środkowej. Kraj nie jest zbyt popularny wśród turystów, ponieważ uważa się go za nie do końca nieszkodliwy. Ale jeśli chcesz z wyprzedzeniem dowiedzieć się o aktualnej sytuacji politycznej i trzymać się z dala od pewnych obszarów, możesz udać się do taniego karaibskiego raju. Kraj oferuje białe piaszczyste plaże z palmami, błękitne morze i super tanie pyszne jedzenie.

Węgry

Węgry Atrakcje w Budapeszcie
10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r 15

Budapeszt, historyczna stolica Węgier nad Dunajem, powinien znajdować się na trasie każdej europejskiej wycieczki. Chociaż nie jest już tak tani, jak wtedy, gdy nie lądowały tam tanie linie lotnicze, ceny są zdecydowanie przystępne. Najlepiej rozpieścić się pysznym kawałkiem ciasta, napić się sznapsa jako drinka na noc, a potem spocić się w relaksujących kąpielach termalnych, a to wszystko w świetnej cenie – w Budapeszcie z pewnością można pobić okazyjną lub dwie okazje.