10 najtańszych krajów do życia i odwiedzania w 2021 r

photo 1620147774060 7edb3b49c2a1?crop=entropy&cs=tinysrgb&fit=max&fm=jpg&ixid=MnwxfDB8MXxyYW5kb218MHx8MTAtbmFqdGFuc3p5Y2gta3Jham93LWRvLXp5Y2lhLWktb2R3aWVkemFuaWEtdy0yMDIxLXJ8fHx8fHwxNjQzNTM5ODcy&ixlib=rb 1.2

Pragniesz wreszcie spakować plecak, udać się na lotnisko i jechać do najtańszych krajów do życia i odwiedzania? Czy nie możesz czekać, aż następnym razem poczujesz pod stopami ciepły piasek opuszczonej plaży gdzieś w Australii lub Kostaryce, czy też czujesz z deską surfingową, która nie była używana w piwnicy od miesięcy? Jest wiele powodów, dla których warto zaplanować kolejną przygodę, ale często budżet na podróż psuje marzenia! Jeśli myślisz, że w tym roku nie będzie dalszej przygody, mam dla Ciebie odpowiedni wkład! Mam zamiar ujawnić tanie kierunki podróży, które są pełne przygód i można je zrealizować przy niewielkim budżecie! Możesz dowiedzieć się, gdzie warto wybrać się na niskobudżetową wycieczkę i co Cię tam czeka w kolejnych kolejkach! Więc co powiesz? Zaczynajmy!

Grecja

Na słynnych greckich wyspach można dobrze i tanio spędzić noc, a także dostać różnorodne pyszne potrawy w niskich cenach. Jeśli chodzi o tanie miejsca na wakacje, Grecja jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianym krajem. Więc na następne wakacje umieść Grecję na liście: zabytki, błękitne morze i pyszne wino, czego chcieć więcej?

Argentyna

najtańszych krajów

Buenos Aires, stolica Argentyny, jest często nazywana jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie ze względu na tętniące życiem życie nocne. Metropolia znajduje się w jednym z najtańszych wakacyjnych krajów Ameryki Łacińskiej. Jeśli trzymasz się z dala od szalonych imprezowych nocy, możesz doświadczyć kolorowego i ekstrawaganckiego stylu życia stolicy Argentyny za mniej niż 40 € dziennie. Ale kto chciałby być w mieście i na obszarach miejskich, kiedy można odkryć takie cuda natury, jak wodospad Iguazu w Argentynie?

Cennik znaczków pocztowych – od czego zależy?

Sri Lanka

Turystyka na Sri Lance 2020

„Najpiękniejsza piaszczysta plaża, pokryte chmurami góry, wodospady, plantacje herbaty i palmy wiejące na wietrze – Sri Lanka jest jak raj!” Tak mówi wiele przewodników turystycznych. Ale możesz też po prostu cieszyć się obfitym rybnym curry, trekkingiem w dżungli lub hotelami na plaży. A wszystko to za niskie ceny: na Sri Lance wystarczy mniej niż 25 € dziennie, a otrzymujesz miejsce marzeń z bujnymi krajobrazami i pięknymi plażami.

Bułgaria

Bułgaria Najtańsze kraje do życia i odwiedzania

Kurorty nad Morzem Czarnym są w ostatnich latach coraz bardziej zapełniane przez turystów z całego świata. Zapewne dlatego, że lato i słońce są w Bułgarii równie piękne jak w Hiszpanii czy we Włoszech – po prostu tańsze. Jeśli wolisz wybrać się na wycieczkę do miasta zamiast wakacji na plaży, stolica Sofia oferuje obfite posiłki, przyjazną atmosferę i wiele pięknych zabytków, dotyczy to również południowych miast Burgas i Warny. Bułgaria kolejny z najtańszych krajów oferuje coś na każdy rodzaj wakacji i jest po prostu piękna!

Honduras

Honduras Najtańsze kraje do życia i odwiedzania

Jest Belize, jest Kostaryka i jest Gwatemala. Prawdziwi łowcy okazji przyjeżdżają do Hondurasu, najtańszego miejsca na wakacje w Ameryce Środkowej. Kraj nie jest zbyt popularny wśród turystów, ponieważ uważa się go za nie do końca nieszkodliwy. Ale jeśli chcesz z wyprzedzeniem dowiedzieć się o aktualnej sytuacji politycznej i trzymać się z dala od pewnych obszarów, możesz udać się do taniego karaibskiego raju. Kraj oferuje białe piaszczyste plaże z palmami, błękitne morze i super tanie pyszne jedzenie.

Węgry

Węgry Atrakcje w Budapeszcie

Budapeszt, historyczna stolica Węgier nad Dunajem, powinien znajdować się na trasie każdej europejskiej wycieczki. Chociaż nie jest już tak tani, jak wtedy, gdy nie lądowały tam tanie linie lotnicze, ceny są zdecydowanie przystępne. Najlepiej rozpieścić się pysznym kawałkiem ciasta, napić się sznapsa jako drinka na noc, a potem spocić się w relaksujących kąpielach termalnych, a to wszystko w świetnej cenie – w Budapeszcie z pewnością można pobić okazyjną lub dwie okazje.

Boliwia

Boliwia Najtańsze kraje do życia i odwiedzania

Kontynuuje z jednym z najtańszych krajów wakacyjnych w Ameryce Południowej. W Boliwii kolejnym z najtańszych krajów możesz robić tak wyjątkowe zdjęcia, jak to pokazane powyżej w Salar de Uyuni, największej solniczce na świecie. Ale także w samym sercu miasta La Paz można znaleźć bardzo fotogeniczne obszary, takie jak stare miasto Calle Jaén. Tutaj możesz podziwiać najlepiej zachowaną aleję kolonialną w Boliwii w jednym z najtańszych krajów. Jakby tego było mało, Ameryce Południowej trudno znaleźć tańsze ceny żywności niż Boliwia. Na przykład butelka piwa Paceña w restauracji kosztuje mniej niż dwa euro, podobnie jak miska Chairo (zupa ziemniaczana). Zupa i piwo – to wszystko, czego potrzebujesz.

Zobacz również 10 najlepszych produktów spożywczych przypadkowo wynalezionych

Indie

Najtańsze kraje do odwiedzenia w Indiach

W Indiach możesz szybko wydać dużo pieniędzy, jeśli chcesz, zwłaszcza jeśli wybierasz się na zakupy lub chcesz zatrzymać się w luksusowym hotelu międzynarodowym. W Delhi można szybko zapłacić tyle samo, co w Dubaju. Z dala od dzielnic turystycznych i luksusowych koszty utrzymania są niskie, nawet jeśli lubisz taksówkę. Za około 15-20 euro można spędzić dzień w Indiach, co również czyni je jednym z najtańszych krajów wakacyjnych.

Wietnam

Wietnam Najtańsze kraje do życia i odwiedzania

Pomimo rosnącej popularności Wietnam nadal jest jednym z najtańszych krajów wakacyjnych na świecie. Wiele miast, a zwłaszcza obszary wiejskie, jest bardzo pięknych: tętniąca życiem stolica Hanoi jest równie ekscytująca, choć może trochę mniej relaksująca, niż kolorowe pola ryżowe w kraju. Za około 15-20 euro * dziennie możesz związać koniec z końcem i wszystko jest już wliczone w cenę. Jeśli chcesz zafundować sobie trochę więcej luksusu, nie ma ograniczeń.

Kambodża

Piękna kobieta Kambodży

Kambodża jest kolejnym na mojej liście najtańszych krajów i miejsc wakacyjnych. Noc w hotelu kosztuje tylko około dziesięciu euro, a fantastyczny posiłek jeszcze mniej. Kambodża jest tak tania, że ​​czujesz się winny, że płacisz tak mało. W przeszłości tylko kilku podróżników stawiło stopę w tym kraju, ale teraz Kambodża jest głównie na trasie dla turystów z plecakiem i powinna być na Twojej. Największą atrakcją kraju jest Angkor Wat, jeden z najbardziej znanych i fascynujących kompleksów świątynnych na świecie. Duchowe, niezwykłe i tanie – zdecydowanie warte podróży.

Wiele osób uważa, że ​​z powodu wszystkich podróży wygrałeś na loterii lub inne tajne źródło dochodu. Większość ludzi nie wie, że podróżowanie nie musi być drogie! Moim zdaniem podróżowanie w wielu przypadkach nie jest luksusem, ale koniecznością! Oczywiście zależy to od twoich wymagań i jeśli wolisz zatrzymać się w cztero- lub pięciogwiazdkowym hotelu, a nie w prostym łóżku hostelowym po drodze, z pewnością będzie to odczuwalne w cenie. Jednak gdy tylko nieco obniżysz swoje wymagania i będziesz elastyczny w kwestiach takich jak okres podróży i lotnisko wylotu, przy odrobinie szczęścia możesz przeżyć przygodę za bardzo niewielkie pieniądze!

Zobacz również Top 15 miejsc do odwiedzenia w Egipcie w 2021 roku

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

3a00ddb930cb42e9899dead8896e2e98

Najlepszy preparat do bioregeneracji skóry

photomix image 16

10 najpiękniejszych wokalistek świata 2021