Lista ciekawych miejsc do odwiedzenia podczas samotnej wycieczki 2021

Lista ciekawych miejsc do odwiedzenia podczas samotnej wycieczki 2021

Wycieczki, planowanie podróży w pojedynkę może być gorączkowe nawet dla doświadczonego podróżnika, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór odpowiedniego miejsca do odwiedzenia i odpowiednich zajęć, w których można wziąć udział. Ale decyzja o podjęciu skoku wiary i podróżowaniu w pojedynkę może być najlepszą decyzją, jaką dotychczas podjąłeś.

Po pierwsze, będąc samemu w drodze, możesz odwiedzić dowolne miejsce o dowolnej porze, bez konieczności dostosowywania się do cudzego harmonogramu. Ponadto jesteś w stanie rzucić sobie większe wyzwanie, będąc pośród zupełnie obcej osoby, co zwiększa Twoją pewność siebie i samorozwój. To kilka powodów, dla których warto się już spakować i jak najszybciej wyruszyć w tę samotną podróż.

Biorąc to pod uwagę, czy masz na myśli cel swojej następnej samotnej podróży? Ten artykuł przedstawia 7 najfajniejszych miejsc do odwiedzenia w pojedynkę.

Australia

Australia jest wymarzonym miejscem dla większości nurków ze względu na nieograniczone możliwości nurkowania zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych nurków. Nawet jeśli nie jesteś przygotowany do nurkowania, będziesz się dobrze bawić odkrywając wiele ukrytych skarbów, które ma do zaoferowania ten kraj. Australia jest również domem dla większości wymarłych lub zagrożonych gatunków zwierząt, więc będziesz miał rzadką szansę na interakcję ze skamielinami sprzed milionów lat w bliskiej odległości.

Ale żaden z tych faktów nie jest głównym powodem, dla którego uznaliśmy Australię za najlepsze miejsce dla podróżujących samotnie. Głównymi powodami są wieczny spokój kraju, niezawodny transport publiczny i tanie opcje zakwaterowania. W Australii będziesz bardzo bezpieczny.

Tajlandia

Dziewczyna i plaża w Tajlandii

Kultura tutaj jest bogata, a jedzenie pyszne, więc będziesz mieć mnóstwo jedzenia i rzeczy związanych z kulturą do odkrycia i nauczenia się od mieszkańców, jeśli w ogóle będziesz miał czas do stracenia. Zakwaterowanie i transport są tutaj bardzo przystępne, nie wspominając o tym, jak łatwo dostępny jest Bangkok ze wszystkich zakątków świata. A jeśli twój umysł jest niespokojny lub niespokojny, zawsze możesz wstąpić do świątyni lub centrum medytacji i medytować.

Anglia

wycieczki

Kilka lat temu Londyn był najbardziej uczęszczanym miastem na świecie przez turystów indywidualnych. Już samo to powinno ci powiedzieć, że jest to bezpieczne miejsce, gdy nie masz firmy. Pałac Buckingham jest obecnie największą atrakcją dla podróżujących w pojedynkę, ale zdecydowanie nie jest jedyną w Londynie. Jeśli chcesz zobaczyć większość atrakcji w ograniczonym czasie, po prostu dołącz do bezpłatnej pieszej wycieczki po Londynie, gdy następnym razem odwiedzisz miasto.

Nowa Zelandia

fajne miejsca do odwiedzenia w pojedynkę w Nowej Zelandii

Czy lubisz samotnie jeździć na długich dystansach? Wielu podróżujących samotnie kocha Nową Zelandię za oferowane im opcje jazdy. Wystarczy wynająć kampera lub zwykły samochód i pojechać tam, dokąd zaprowadzą Cię drogi. To naprawdę piękny kraj do odkrycia. Miejscowi są również bardzo gościnni i pomocni, gdy tylko potrzebujesz pomocy.

USA

fajne miejsca do odwiedzenia w pojedynkę w USA

Stany Zjednoczone są zróżnicowane, więc nigdy nie poczujesz się nie na miejscu, bez względu na to, skąd pochodzisz. Kraj jest również bardzo rozległy i ma wszystko, czego potrzebujesz, czy to góry, parki, dzikie zwierzęta czy plaże. Mówiąc o plażach, ważne jest, aby odwiedzić Florydę następnym razem, gdy będziesz w USA i popływać w białych piaskach. A jeśli potrzebujesz trochę spokoju w samotności, zawsze możesz zatrzymać się w domu wakacyjnym z dala od tłumów.

Japonia

Miejsca do odwiedzenia w Japonii

Japonia znacznie wyprzedza inne kraje pod względem technologii. Jeśli jesteś futurystą technologicznym lub inwestorem, odkrywanie możliwości biznesowych, jakie oferuje to miasto, z pewnością Cię zachwyci. Kraj jest także domem dla pięknych świątyń, ekskluzywnych hoteli i restauracji, a także najlepiej ukrytych skarbów przyrody w Azji. Co więcej, wydajne systemy transportowe sprawią, że podróż w pojedynkę będzie przyjemna i bezproblemowa.

Malezja

odwiedzić Malezję

W Malezji jest wiele rzeczy do zrobienia i nauczenia się, ale najbardziej interesującym faktem w tym południowo-wschodnim kraju jest to, że większy procent populacji mówi po angielsku. Oznacza to, że podróżując tutaj w pojedynkę prawie nie zgubisz się. W kraju znajdują się plaże, góry, miejsca do nurkowania i wszystko, czego potrzebujesz, aby odpocząć i cieszyć się życiem na własną rękę.

Podsumowując

Podróżowanie z plecakiem i podróżowanie w pojedynkę staje się popularne z dnia na dzień ze względu na elastyczność, którą przyspieszają. Postępujesz właściwie. Pamiętaj tylko, aby mieć wystarczający budżet na zakwaterowanie, wyżywienie i transport, ponieważ jeśli chcesz podróżować w pojedynkę, musisz być samowystarczalny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

photo 1577557519556 834432b2bc83?crop=entropy&cs=tinysrgb&fit=max&fm=jpg&ixid=MnwxfDB8MXxyYW5kb218MHx8MTAgbmFqYmFyZHppZWogZHppd2Fjem55Y2ggdHJlbmTDs3cga3TDs3JlIG5pZSBtaWVzemN6xIUgc2nEmSB3IGfFgm93aWUsNTI3LjgwNDgyMzQ1NjQ0OHx8fHx8fDE2NDM1NDI2NDI&ixlib=rb 1.2

10 najbardziej dziwacznych trendów które nie mieszczą się w głowie

Bez nazwy 3

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek. Jak wygląda ich dom?