w ,

Top 15 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie 2021

Bycie przystojnym to nie tylko dobrze wyglądająca twarz, ale mężczyzna musi być kompletny pod względem ciała, wyglądu i atrakcyjności.

Top 15 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie 2021

Lista najprzystojniejszych mężczyzn na świecie 2021. Poniżej znajduje się zestawienie najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, z których kilku przeszło do historii dzięki swojemu wyglądowi! Obecnie są 15 najpiękniejszymi, przystojnymi, pracowitymi i inteligentnymi facetami na świecie.

Poniżej znajduje się lista 15 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie w 2021 roku.

Jon Hamm

najprzystojniejszych

To nasz gość ze słynnego amerykańskiego serialu dramatycznego AMC, w którym występuje jako Don Draper. Popularny ze względu na swoje umiejętności aktorskie i produkcyjne, kochamy tego mężczyznę za jego wyrafinowany i dojrzały wygląd. Zajmuje 15. miejsce na naszej liście najprzystojniejszych facetów na świecie. Zdobywca Złotego Globu, zdobył światowe uznanie dlaMad Men w 2007 roku. Zdobywca nagrody Primetime Emmy Award dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym.

Richard Gere

Richard Gere Najprzystojniejszy mężczyzna

Chociaż teraz pokazuje swój udział siwych włosów, czy ktoś widział młodszy wygląd Richarda Gere? Spróbuj go przeszukać, a dowiesz się, dlaczego trafił na naszą listę. Ten mężczyzna to nie tylko fenomenalny aktor, ale także jeden z najprzystojniejszych żyjących mężczyzn.

Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix

Zawsze zastanawiałem się, jak pojawił się ślad na jego górnej wardze, ponieważ uważamy, że jest on w nim okropnie pociągający i pociągający. Joaquin Phoenix to ten tajemniczy i cichy chłopak, o którym wszyscy rozmawialiby w liceum.

Książę William

książę William

Czy wiesz, że kiedy Prince William miał wstąpić do college’u, spekulowana uczelnia otrzymała w tym roku rekordową liczbę podań od studentek? Nie możemy ich winić, ponieważ robi przystojnego faceta z jego bardzo wyrafinowanym wyglądem i czarującym uśmiechem.

Starszy syn księcia Karola i księżnej Diany, książę William urodził się 21 czerwca 1982 roku w Wielkiej Brytanii. Uważany jest za najprzystojniejszego mężczyznę w Europie. Dzięki doskonałemu wzrostowi i eleganckiemu wyglądowi ma prawdziwą osobowość podobną do księcia. Ożenił się z Catherine Middleton w kwietniu 2011 roku.

Salman Khan

Salman Khan

Najbardziej ulubiony przystojny facet Indii – Salman Khan zajmuje 11. miejsce w rankingu 10 najprzystojniejszych mężczyzn. Urodzony 27 grudnia 1965 roku w Indiach Khan jest bardzo dobrym aktorem i producentem. Za wybitne aktorstwo otrzymał kilka nagród. Chociaż nie jest młody w wieku, ale nadal wygląda bardzo młodo. Ma bardzo dobre wyczucie mody i ma cudownie dobrze zbudowaną sylwetkę. Wiele kobiet na świecie szaleje za nim i za jego filmami.

On jest sam! nigdy się nie ożenił. Był w związkach z aktorką Bollywood Aishwaryą Rai, Katriną Kaif, Sangeeta Bijlani i Somy Ali. Khan znalazł się wśród najlepiej opłacanych aktorów Forbesa na świecie. Został również sklasyfikowany jako „Najczęściej wyszukiwany Indianin w Internecie”.

Robert Pattinson

Robert Pattinson