Rasy Rodzinne. TOP 10 Lista Najlepszych Psów Rodzinnych

Rasy Rodzinne Lista Najlepszych Psow Rodzinnych TOP 10

Rasy Rodzinne. Psy są znane jako najlepszy przyjaciel człowieka i nie bez powodu. Są urocze, kochające, lojalne i łatwo mogą stać się częścią Twojej rodziny. Ponadto mogą nauczyć nas, jak kochać bezwarunkowo. Jednak zanim adoptujesz szczeniaka, musisz mieć na uwadze swoje potrzeby. Niektóre psy są ogromne i okrutne i chociaż można je tresować, Twoje dzieci mogą nie mieć z nimi zbyt wiele radości. Tak więc, jeśli chcesz zwierzaka, z którym mogą bawić się Twoje dzieci, powinieneś wybrać rasy rodzinne, a poniżej wymienione są 10 najlepszych ras psów rodzinnych, z których możesz wybierać.

TOP 10 najpopularniejszych ras psów rodzinnych – Najlepsze psy rodzinne:

Bulldog

Bulldogs

Buldogi Brytyjskie

Bulldog jest mocny, muskularny i ma specyficzny wygląd, a przynajmniej jego wygląd nie nadaje się na rasę rodzinną. Jednak, jak mówią, wygląd może mylić, tak jest też w tym przypadku, ponieważ Buldogi są kochające i milutkie. Są uważani za narodową ikonę Wielkiej Brytanii, kraju, z którego pochodzą. Dlatego są popularnie znane jako British Bulldog lub English Bulldog. Dla nich te psy symbolizują determinację i zrywność. Ponieważ są bardzo towarzyskie, przyjazne i uległe, są idealnym zwierzakiem rodzinnym.

Beagle

Najlepszy Pies Rodzinny Beagle
Najlepszy Pies Rodzinny Beagle

Jeśli masz małe dzieci to ta rasa będzie dla Ciebie idealna. Są mniejsze w porównaniu z innymi rasami i nie urosną zbyt duże, aby małe dzieci mogły z łatwością się nimi zająć. Beagle ma zrównoważony temperament, jest inteligentny i zdeterminowany. Są też kochające i delikatne, a te cechy sprawiają, że są idealnym zwierzakiem rodzinnym. Urocze długie uszy i krótkie nogi Beagle sprawiają, że wyglądają jeszcze bardziej uroczo. Beagle to psy gończe, mają wspaniały zapach i są ekstrawertykami. Uwielbiają przebywać z ludźmi i musisz się upewnić, że prawie zawsze mają jakieś towarzystwo. Możesz także zobaczyć 10 najbardziej wyszkolonych ras psów rodzinnych

Border Terrier

Border Terrier - Najlepsze psy rodzinne
Najlepsze Psy Rodzinne – Border Terrier

Border Terriery są mniej zrzędliwe i zgryźliwe, dzięki czemu są doskonałą rasą rodzinną. Mają szorstką, krótkowłosą sierść, są bardzo żywe, pełne wybryków i mogą być świetnym źródłem rozrywki dla każdej rodziny, a także są niezwykle lojalne. Border Terriery są znane z tego, że dość łatwo dogadują się z dziećmi, ale są introwertykami. Nie podoba im się pomysł dzielenia swojej przestrzeni z innymi zwierzętami. Tak więc, jeśli masz już innego zwierzaka, to ta rasa może nie być właściwym wyborem, w przeciwnym razie są idealną rasą rodzinną. Ponadto idealnie nadaje się do dołączenia do rodziny.

Cavalier King Charles Spaniel

Cavalier King Charles Spaniel Najlepsze Psy Rodzinne
Cavalier King Charles Spaniele

Podobnie jak inne spaniele, Cavalier King Charles Spaniel ma wiele niezwykłych cech, które sprawiają, że są doskonałym wyborem. Dzięki pełnej lojalności ochronią Twoją rodzinę przed intruzami lub jakimkolwiek niebezpieczeństwem. Są zabawne i miłe, dzięki czemu Twoje dzieci będą się z nimi świetnie bawić. Te spaniele również wyglądają wyjątkowo dzięki długim, obwisłym uszom. Ich uszy przypominają fryzurę angielskiego króla i właśnie dlatego nazywane są Cavalier King Charles Spaniel. To jedna z pięknych, wyjątkowych ras psów.

Border Collie

Border Collie - najlepsze psy rodzinne
Border Collie – najlepsze psy rodzinne

Jeśli Ty lub którykolwiek z członków Twojej rodziny uprawiasz sport, ta rasa będzie idealnie dopasowana. Border Collie są inteligentne, akrobatyczne i bardzo wysportowane. Są również znane jako psy pasterskie, ponieważ były używane do łapania owiec na polach, ponieważ są posłuszne i mądre. Twoje dzieci z pewnością pokochają entuzjazm Border Collie, a także jego lojalność. Nie zapomnij zabrać go na spacery i jogging ze sobą, ponieważ ich mięśnie muszą być napięte.

Cocker Spaniel

Cocker Spaniel Najlepsze Psy Rodzinne
Biały Cocker Spaniel

Cocker Spaniel jest powszechnie znany jako pies rasy pracujący ze względu na ich umiejętności śledzenia i znajdowania. Mają jednak również otwarty charakter i zabawną osobowość, co czyni je idealną rasą rodzinną. Lubią chodzić i uwielbiają bawić się i mają wysoki poziom energii. Twoje dzieci z pewnością będą się z nimi świetnie bawić.

Mops

Rasy psów z rodziny mopsów
Mops Najlepszy Pies Rodzinny

Ta rasa stała się ostatnio niezwykle popularna i można ją zobaczyć w wielu domach. Unikalne cechy a Mops są niezwykle urocze. Mopsy są bardzo inteligentne i idealne dla tych dzieci, które uwielbiają uczyć swojego zwierzaka nowych rzeczy. Ponieważ są małe, idealnie nadają się do przebywania z małymi dziećmi.

Zobacz również: 10 rzeczy, których musisz nauczyć swoje szczenię, zanim osiągnie rok

Labrador

Labrador Retriever - najlepsze psy rodzinne
Najlepsze Psy Rodzinne – Labrador Retriever

Labradory są kochający, lojalni i wyjątkowo dobroduszni z rasy psów. Te cechy oraz tolerancja na hałas sprawiają, że są idealnym zwierzakiem dla dzieci. Rasa ta jest również znana z pomocy w pracach domowych. Ponieważ z natury są odkurzaczami, pomogą zebrać jedzenie, które Twoje dzieci mogły upuścić na podłogę. Łatwo jest wyszkolić labradory, dzięki czemu możesz uczynić z nich idealnego zwierzaka. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych zwierząt domowych w USA, a także najlepszym psem policyjnym.

Golden Retriever

Golden Retriever Puppy Najlepsze Psy Rodzinne
Golden Retriever Puppy Najlepsze Rasy Rodzinne.

Golden retriever jest bardzo lojalny, godny podziwu i kochający. Mają współczujące i duże oczy, które z pewnością roztopią twoje serce za każdym razem, gdy w nie spojrzysz. Golden retriever są również psami pracującymi i są wykorzystywane w akcjach ratowniczych i poszukiwawczych. Są delikatni i inteligentni i potrafią pracować z ludźmi nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Podobnie jak border collie, one również potrzebują wystarczającej ilości ruchu. Są idealnym towarzyszem, szczególnie dla dzieci.

Cockapoo

Cockapoo Najlepszy Pies Rodzinny
Cockapoo – Najlepsze rasy psów rodzinnych.

Mały rozmiar i puszysta sierść Cockapoo uczynić je ulubionymi dla większości dzieci. Jest to mieszanka rasy Cocker Spaniela i Pudla. Są dobroduszni i żyją długo, około 15 lat. Ponieważ jest to krzyżówka, ich cechy są również połączeniem dwóch uroczych genów. Są towarzyskie i zabawne, co z pewnością spodoba się Twoim dzieciom. Cockapoo znajduje się na szczycie listy popularnych ras psów rodzinnych. To najlepszy z najlepszych psów rodzinnych.

1618036492 637 Rasy Rodzinne Lista Najlepszych Psow Rodzinnych TOP 10
Pudel – idealna rasa psów rodzinnych. Dowiedz się więcej o Poolde.

Każda z tych 10 ras jest równie urocza i na pewno będzie ci ciężko wybrać jedną. Decyzję najlepiej będzie zostawić swoim dzieciom, które i tak będą spędzać z nimi maksimum czasu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Sepsa – fakty, które trzeba znać

Sepsa – fakty o których trzeba wiedzieć

6fbf0f2b7138bc702bbc3c7801ed

Cennik nowego Mitsubishi hybryda plug-in