w

10 najbardziej wyszkolonych ras psów rodzinnych

Posiadanie dobrze wyszkolonego i zdyscyplinowanego psa sprawia, że ​​życie jego właściciela jest dużo łatwiejsze i szczęśliwe.

10 najbardziej wyszkolonych ras psów rodzinnych

Wiele psów rodzinnych są niezależnymi stworzeniami, które lubią robić swoje. Dlatego trenując je, musisz być uważny i ostrożnie wykonywać trening.

Wybierając psa, wielu właścicieli psów myśli, czy są rasy psów, które są łatwiejsze do wyszkolenia niż inne? Na szczęście tak, niektóre rasy psów są łatwiejsze do wyszkolenia niż inne psie odpowiedniki. Zależy to również od sposobu szkolenia psa, a także od tego, jak niezależny jest Twój pies. Psy z wyjątkowo silnym niezależnym stekiem są trudne w treningu.

Każda rasa psów jest inna i ma różne cechy i cechy. Podczas gdy niektórzy zostali wyhodowani na lapdogi, inni zostali wyhodowani do ciężkiej pracy. Niektóre są nawet hodowane, aby żyć z ludźmi i być psami domowymi, zwykle psy należące do kategorii psów pracujących, psów pasterskich i psów sportowych są znacznie łatwiejsze do wyszkolenia niż psy.

Jeśli szukasz psa, który jest łatwy w obsłudze, szkoleniu i życiu, nie szukaj dalej. Zebraliśmy listę psów, które są łatwiejsze do wyszkolenia i przyjemniejsze niż inne rasy psów.

Golden Retriever

Golden Retriever

Prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych i ulubionych ras psów, Golden Retriever to najlepszy pies rodzinny. Oprócz tego, że są oszałamiającą pięknością, te psy są lojalne i mają wszystkie przyjemne dla ludzi cechy. Te psy są zawsze szczęśliwe i uwielbiają zadowolić członków swojej ludzkiej rodziny. Te cechy sprawiają, że są one łatwą do wyszkolenia rasą psów.

Labrador Retriever

psów

Te psy są dość delikatne i przyjazne z natury i podobnie jak Golden Retrievers, zawsze chętnie zadowolą członków swojej ludzkiej rodziny. Oprócz tego, że są wspaniałymi psami rodzinnymi, są również równie doskonałymi psami usługowymi. Są inteligentni i potrafią szybko przystosować się i uczyć nowych ciężarówek i rzeczy.

Border Collie

Border Collie - najlepsze psy rodzinne

Jeśli chodzi o wymienianie najbardziej inteligentnych ras psów, nic nie może przebić Birder Collie. Są hodowane do wypasu i są niezwykle pracowitymi i wyszkolonymi psami. Ponieważ są częścią psów pasterskich, są silne, energiczne, wysportowane i są wspaniałymi i kochającymi rodzinnymi zwierzętami.

Pudel

Pudel Toy Najmniejsze rasy psów
10 najbardziej wyszkolonych ras psów rodzinnych 11

Jak podaje Canine Journal, pudle są najmądrzejszymi psami na świecie. Poza tym, że są bardzo inteligentne, te psy są wdzięczne i bystre. Poza tym te psy są również bardzo towarzyskie i uwielbiają mieć wokół siebie ludzi. Dlatego potrzebują odpowiedniego życia społecznego, aby żyć szczęśliwie i zapobiegać uczuciom separacji i niepokoju.

Owczarek Szetlandzki

Owczarek Szetlandzki
10 najbardziej wyszkolonych ras psów rodzinnych 12

Owczarki szetlandzkie są również znane jako „schroniska” i zwykle biorą udział w zawodach sportowych i próbach posłuszeństwa. Są niezwykle wyszkoleni, a to oznacza również, że są najlepszymi zwierzakami. Zabranie jednego domu to świetny pomysł, ponieważ Twoje dzieci będą je kochać, a Ty będziesz mieć świetne towarzystwo i psa.

Doberman Pinscher