w

10 najdziwniejszych rzeczy zakazanych na całym świecie

10 najdziwniejszych rzeczy zakazanych na całym świecie

Są rzeczy, o których marzysz i które otrzymujesz, i których chcesz, ale nadal nie możesz ich zdobyć. Cóż, zakazywanie rzeczy jest godne pochwały, jeśli ma to jakiś sens, np. Zakazanie miniguna w USA lub zakaz sprzedaży nerki w Iranie, ale „Po co keczup”. W stanie Lowa, mężczyzna z wąsami nie może publicznie całować kobiety. Kraje zakazują wielu najdziwniejszych rzeczy na całym świecie, ale rzeczy na tej liście są standardowe, chyba że znajdujesz się poza tymi piekielnymi regionami. Od noszenia niebieskich dżinsów lub żółtej odzieży i nadawania imion dziecku, sprawdź te 10 dziwnych rzeczy zakazanych na całym świecie.

Grecja: Gry wideo

Gry wideo
Grecki rząd zakazał wszystkich gier wideo w całym kraju od 2002 roku; rząd zamierza powstrzymać nielegalny hazard, który przypadkowo prowadzi do zakazu gier wideo. Musisz iść do więzienia, jeśli grasz w gry wideo, w tym te, które działają na domowych komputerach.

Malezja: Żółta odzież

Malezja zakazana żółta odzież

Noszenie żółtego, że może cokolwiek z butami, czapkami, koszulkami, a nawet bokserkami, jest całkowicie nielegalne w Malezji. Kolor żółty jest uważany za „kolor protestujących”. Malezyjski rząd decyduje się na zakazanie żółtych ubrań ze względu na ich sprawy polityczne, które powodują, że określona grupa działaczy opozycji często używa żółtych rzeczy.

Dania: Nazwanie dziecka

Dania zakazała nazwania dziecka
Dania narzuca rodzicom pewne zasady nadawania imion swoim dzieciom, aby chronić duńskie dzieci przed dziwnymi imionami, których marzyła twoja mama. Możesz wybrać imię z listy 24 000 imion (niektóre dla chłopców, inne dla dziewcząt). W przypadku, gdy chcesz nadać imię swojemu dziecku, musisz uzyskać pozwolenie od urzędników państwowych.

Iran: Zachodnie fryzury

Iran zakazał zachodnich fryzur
Irański rząd postanawia zakazać kilku zachodnich rzeczy, które obejmują zachodnią muzykę, muzykę rap, obcisłe dżinsy, domowe koty i psy oraz tatuaże, aby kontrolować ogromny wpływ zachodniej cywilizacji. Ale Western Haircuts zajmuje czołową pozycję wśród wielu irytujących rzeczy. Fryzury obejmowały kucyki, kolczaste włosy, barweny. Irańska Unia fryzjerska zakazała wszystkich tych fryzur, ponieważ uważali, że zachodnie fryzury s