Top 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood

photomix image 9

Hollywood jest jedną z wiodących branż filmowych na świecie. To jest powód, dla którego aktorzy i aktorki z Hollywood są niezwykle popularni na całym świecie. Obecnie jest wielu hollywoodzkich aktorów, którzy na całym świecie ustalili swoją tożsamość na ogromnym poziomie. Ale czy wiesz, kim są 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood w 2021 roku?

Jeśli polujesz na to samo, jesteś w najlepszym miejscu. W tym poście przedstawimy 10 najpopularniejszych aktorów z Hollywood. Są najlepiej opłacanymi i najbardziej znanymi aktorami Hollywood od 2021 roku.

Top 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie 2021

Hugh Jackman

Hugh Jackman – 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

Ogromny Jackman, znany również jako rosomak, jest australijskim aktorem, producentem i piosenkarzem. Urodził się 12 października 1968 roku. Bez wątpienia jest obecnie jednym z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów na całym świecie.

Hugh zdobył wiele nagród w swojej karierze, w tym nagrodę Złotego Globu dla najlepszego aktora, nagrodę Akademii dla Les Miserables. W swojej karierze nakręcił kilka filmów, ale jeśli chcesz cieszyć się najnowszymi filmami, warto obejrzeć Logan, Największy showman i Bad Education.

Tom Cruise

Tom Cruise- 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

Kto nie zna Toma Cruise’a? Tak, każdy miłośnik hollywoodzkich filmów zna tego aktora! Tom Cruise jest jednym z najprzystojniejszych i najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów wszech czasów. Jest amerykańskim aktorem, a także producentem, który w swojej karierze nakręcił kilka znakomitych filmów.

Tom zdobył kilka nagród i trzykrotnie zdobył Złote Globy za swoją wybitną pracę. Poza tym był trzykrotnie nominowany do Oscara, co zawsze pokazuje jego umiejętności aktorskie. Mówiąc o swojej osobowości, jest jednym z 10 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie wszechczasów.

Zobacz również: Jest grubo po “80” i jest “najstarszą didżejką w Polsce”

Tom jest najbardziej znany ze swojej pracy w serii filmów Mission Impossible. Poza tym nakręcił inne świetne filmy, takie jak Mumia, Ryzykowny interes, Na skraju jutra, American Made itp.

Chris Hemsworth

Chris Hemsworth – Top 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

Chris Hemsworth to kolejny najpopularniejszy obecnie hollywoodzki aktor z udaną karierą. Jest słynnym australijskim aktorem, który urodził się 11 sierpnia 1983 roku. Wszyscy znają go jak postać Thora. W swojej karierze nakręcił wiele popularnych filmów, takich jak Star Trek, Thor, Avengers, Red Dawn, Rush i wiele innych.

Chris jest bardzo utalentowanym aktorem i odnosi wielkie sukcesy w branży hollywoodzkiej. Zdobył kilka nagród za wyjątkowe umiejętności aktorskie, takie jak nagrody Kid’s Choice, nagrody People’s Choice dla Avengers: Age of Ultron & In the heart of the sea.

7. Henry Cavill

Henry Cavill – Top 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

Henry Cavill to jeden z najpopularniejszych na całym świecie angielskich aktorów, który urodził się 5 maja 1983 roku. Jest bardzo popularny jako Superman wśród fanów na całym świecie. Karierę aktorską rozpoczął od filmu „Hrabia Monte Christo” w 2002 roku, a następnie odniósł sukces w karierze. Zdobył wiele nagród w swojej karierze, ale nagrody MTV Movie i Razzie Awards to dwie najbardziej pamiętne nagrody dla niego w całej jego karierze.

Henry Cavill nakręcił wiele popularnych filmów, takich jak „Gwiezdny pył”, „Nieśmiertelni”, „Człowiek ze stali”, „Batman kontra Superman”, itp. Ostatnio jego film „Liga Sprawiedliwości” dobrze sobie radził w kasie.

Chris Evans

Chris Evans – 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

Chris Evans jest również znany jako superbohater Kapitan Ameryka. Jest najbardziej utalentowanym i jednym z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów 2021 roku. Urodził się 13 czerwca 1981 roku i rozpoczął karierę w serialu telewizyjnym u boku Sex.

Bez wątpienia Chris Evans jest znakomitym aktorem, a jeśli zaznaczysz jego karierę, ma wiele nagród, takich jak nagrody Kid’s Choice za Captain America: Civil War, Teen Choice Awards za Avengers: Age of Ultron i Scream Awards dla najlepszego superbohatera w Captain America: Pierwszy mściciel. Oprócz swoich umiejętności jest również uznawany za jednego z najseksowniejszych mężczyzn na świecie wszechczasów. Możesz obejrzeć jego najnowsze popularne filmy, takie jak Spider-Man: Homecoming i Gifted. Jego nadchodzący film to The Red Sea Diving Resort.

Vin Diesel

Vin Diesel – 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

Mark Sinclair jest powszechnie znany jako Vin Diesel i znany na całym świecie aktor z Hollywood, który w swojej karierze nakręcił wiele popularnych filmów. Ten weteran hollywoodzkiego aktora urodził się 18 lipca 1967 roku i jest bardzo znany ze swojej serii xxx. Szybkie i wściekłe seriale to także jedne z jego najlepszych filmów.

Początkowo walczył o role w filmach, a po krótkim filmiMulti-Facial zwrócił się do reżysera Stevena Spielberga. Steven Spielberg dał mu szansę zagrania w swoim filmie Szeregowiec Ryan, a potem nigdy nie patrzył za siebie. Światową popularność zdobył dzięki serii filmów Szybcy i wściekli Dominic Toretto. W swojej karierze zdobył wiele nagród, w tym nagrodę publiczności za film Furious 7.

Leonardo Dicaprio

Leonardo Dicaprio – Top 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

Jeśli jesteś fanem hollywoodzkich filmów, musisz znać Leonarda Dicaprio. Jest niezwykłym amerykańskim aktorem, który nakręcił wiele wyjątkowych filmów, takich jak Titanic, Incepcja, Zjawa, Wilk z Wall Street i wiele innych. Zdobył wiele nagród, takich jak OSCAR i Złoty Glob za Zjawę, zdobył również nagrody BAFTA dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Leonardo Dicaprio jest popularny za każdym razem, gdy odgrywa niekonwencjonalne role. Jak podaje źródło, jego filmy do 2021 roku zarobiły na całym świecie 7,2 miliarda dolarów. Teraz jest jednym z najlepiej opłacanych w Hollywood w obecnych czasach.

Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr – Top 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

54-letni, bardzo doświadczony i najpopularniejszy hollywoodzki aktor Robert Downey Jr. słynie z wyjątkowych umiejętności aktorskich. Wśród swoich fanów znany jest jako Iron Man. Zrealizował wiele popularnych filmów, takich jak Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Avengers, Iron Man, Data ukończenia itp. Avengers: Wojna bez granic była jego ostatnim, najbardziej udanym filmem. Zdobył wiele nagród, takich jak MTV Generation Award, nagrody People’s Choice dla Avengers i nagrody BAFTA dla Chaplina i wiele innych. I bez wątpienia jest rozpoznawany wśród 10 najlepszych aktorów Hollywood w 2021 roku.

Johnny Depp

Johnny Deep — 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

Johnny Depp to jeden z najpopularniejszych aktorów w Hollywood wszechczasów, który urodził się 9 czerwca 1963 roku w Stanach Zjednoczonych. Człowiek wszechstronnie uzdolniony, bo w branży hollywoodzkiej ludzie znają go jako producenta i muzyka. Zdobył nagrodę Złotego Globu za najlepszą rolę aktorską. Uważany jest za jedną z największych gwiazd filmowych na świecie. Poza tym jest również uznawany za jednego z najbogatsi Hollywood. Piraci z Karaibów, Alicja w Krainie Czarów i Edward Nożycoręki to tylko niektóre z jego najlepszych filmów, które możesz obejrzeć.

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson – Top 10 najpopularniejszych aktorów Hollywood na świecie

Dwayne Douglas Johnson, znany również jako The Rock, to amerykański zapaśnik, urodzony 2 maja 1972 roku. Dwayne/Rock to utalentowana osoba, która jest znana zarówno w Hollywood, jak i na polach zapaśniczych. Jest na szczycie listy 10 najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów na świecie w 2021 roku. Zdobył wiele nagród za najlepszą rolę w branży hollywoodzkiej, takich jak nagroda Kid’s Choice za Tajemnicza podróż na wyspę 2, Nagroda Teen Choice Award dla Moany w 2017 roku NAACP Image Awards dla artysty roku i nie tylko.

Słoneczny Patrol, Moana, Losy wściekłych to jedne z najlepszych filmów tego aktora. Rampage, Skyscraper, Shazam i Fighting with my family to kilka nadchodzących filmów tej hollywoodzkiej supergwiazdy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

photomix image 18

Top 10 najlepiej opłacanych aktorek Hollywood 2021

photomix image 19

Aktor Bogusław Linda ostro w wywiadzie o Kościele Katolickim w Polsce