Top 10 najbardziej przyziemnych gwiazd Hollywood

Top 10 najbardziej przyziemnych gwiazd Hollywood

Gwiazdy Hollywood. Bycie sławnym i miłym to dwie różne prace i nie każda osoba może to robić jednocześnie. Jest kilka celebrytów, którzy są najbardziej pokornymi i sympatycznymi osobami poza kamerą. Odzwierciedlają ogromną wdzięczność swoim fanom i ludziom wokół nich oraz dają pozytywne wibracje. Oto lista najbardziej przyziemnych gwiazd Hollywood.

10 najbardziej przyziemnych gwiazd Hollywood:

Aaron Paul

Aaron Paul

Aaron Paul i jego oszałamiająca żona Lauren.

Ta gwiazda, która zdobyła sławę, występując w serialu Breaking Bad, jest najmilszą, otwartą i przystępną gwiazdą, z którą chciałbyś spędzać czas. Łączy się z fanami, którzy do niego docierają i jest tylko przyjacielski i przyziemny. Obejrzyj ten film gdzie wita furgonetkę pełną swoich fanów przed swoją bramą i dreszcze razem z nimi! Znany jest również z dostarczania dźwiękowych kart okolicznościowych losowym osobom osobiście i zaskakiwania ich, mówiąc „Hej, jestem Aaron, jak leci ?!” Jakby nie wiemy, że jesteś Aaronem, przestań być taki słodki, proszę! Ma talent do angażowania ludzi w swój własny rodzaj zabawy! Fani faktycznie napisali o nim piosenkę „Troszczący się Paul kocha wszystkich”, kiedy jego serial się skończył.

Jeff Goldblum

Jeff Goldblum i Emilie Livingston
Jeff Goldblum i żona Emilie Livingston.

Większość z nas uważałaby Goldbluma za faceta z dziwacznym poczuciem humoru, ale generalnie jest on bardzo kochającym zabawę i najsłodszym facetem. Rozdając autografy, nie tylko je podpisuje, ale nawiązuje kontakt wzrokowy z każdym z wachlarzy i daje mu do zrozumienia, że ​​ma za nie całkowitą wdzięczność. Jest bardzo przystępny i wykorzystuje inicjatywę, aby nawiązać kontakt z celebrytami, z którymi spotyka się po raz pierwszy w wywiadach. Nie odrzuca ani nie przekazuje prywatnych lub mało prawdopodobnych pytań, ale podchodzi do nich w dowcipny sposób, wykorzystując wszystkie swoje wdzięki.

Zobacz również: 10 najbogatszych tenisistów na świecie

Will Smith

Will Smith najbardziej Down to Earth Hollywood Celebrities
Will Smith i żona Jada Pinkett Smith.

Will Smith jest tak miły i fajny, na jakiego wygląda. Jest również znany ze swoich hojnych darowizn i dobroczynności. Inne słowo, które go definiuje: zorientowany na rodzinę. Trudno go sobie wyobrazić bez rodziny, czy to w talk-show, czy w zwykłym programie. Te wartości są nawet widoczne w jego twórczości. Jako raper Smith znany jest z czystych tekstów, a jego filmy nigdy nie miały oceny PG przez całą jego muzyczną karierę. Dzieci i rodzice nie mają żadnej trudności, aby całkowicie pokochać tego zajebistego faceta!

Chris Pratt

Chris Pratt i Anna Faris najbardziej Down to Earth Hollywood Celebrities
Chris Pratt i żona Anna Faris; Najbardziej na ziemi gwiazdy Hollywood.

Wszyscy wiedzą, że nasz Star Lord jest zabawny, ale czy wiesz, że ma też skłonność do współczucia? Od głupkowatego pracownika Parks and Recreation do super gwiazdy filmowej i łamacza serc, Chris Pratt ani trochę się nie zmienił. Dociera do swoich fanów, wręczając im autografy, pozując do selfie i pogawędek – co jego fani bardzo cenią. Swoją sławę wykorzystuje na dobre pokazywanie się w szpitalach dziecięcych przebrany za Star Lorda, by spędzać czas z chorymi dziećmi. To jest bardzo słodkie!

Adele

Najbardziej na ziemi gwiazdy Hollywood Adele
Oszałamiająca Hollywood Celeb Adele.

Urocza, zabawna i skromna jest tym, co sprawia, że ​​Adele jest ulubieńcem wszystkich. Ze swoimi słodkimi chichotami i jednym akcentem, ta piosenkarka nigdy nie boi się być głupkowata i spontaniczna. W swoich relacjach z fanami ma bardzo przystępny sposób i to, czy będzie fotografować ich zdjęcia, czy składać niespodziewane wizyty na ich prywatnych pokazach muzycznych! Najważniejsze jest to, że sama jest fanką. Zgadza się, celebrytka jest naprawdę szalenie głęboko oszołomiona piosenkami Rihanny.

Zobacz również: 10 najpiękniejszych wokalistek świata 2021

Dwayne „The Rock” Johnson

Dwayne Johnson i żona Lauren Hashian
Dwayne Johnson i żona Lauren Hashian.

Jeśli zdarzy ci się śledzić Dwayne’a na którejkolwiek z platform społecznościowych, będziesz wiedział, że dużo ćwiczy, ma najbielsze zęby i że jego karma jest wypełniona robieniem dobrych uczynków. Zawsze sprawia, że ​​ludzie czują się dobrze i inspiruje ich. Kiedyś zaskoczył fana, składając niespodziewaną wizytę na swoim ślubie jako minister, a nawet ożenił się z kilkoma bezpłatnymi radami! Jest typem faceta, którego każdy chce być w swojej drużynie. Jest entuzjastycznie nastawiony do pokonywania wyzwań z poczuciem humoru i to właśnie wokół siebie szerzy.

George Clooney

George Clooney i żona Amal Alamuddin
George Clooney i żona Amal Alamuddin.

Clooney nie boi się osobistego kontaktu ze swoimi fanami, zamiast tego dopasowuje się do ich strefy i robi selfie, robiąc niezręczne miny, które dzisiejsze pokolenie po prostu uwielbia robić. Zgłoszono również, że gra w koszykówkę z cywilnymi kibicami w swoim rodzinnym mieście.

Oto wideo możesz go zobaczyć w akcji i pamiętać, że nie ma jednego filmu, na którym gra w ten sposób! Oprócz tego, że jest publicznym sportowcem, jest także głównym działaczem i działaczem humanitarnym. Dlatego jest znany z posiadania złotego serca. Uwielbia spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi z ekipy, a także jest człowiekiem zorientowanym na rodzinę.

Hugh Jackman

Hugh Jackman z żoną Deborra-Lee Furness
Hugh Jackman z żoną Deborra-Lee Furness.

Hugh Jackman kolejna gwiazda Hollywood jest znany jako Mr Nice Guy wśród swoich fanów i jego współpracowników! Biorąc pod uwagę sposób, w jaki mówi o swoich kolegach i jego niezaprzeczalnie prawdziwą słodycz dla swoich fanów, jest on określany jako jeden z najsłodszych gwiazd Hollywood. Zaskakiwanie fanów przez gwiazdy nie jest rzadkością w branży, ale kiedy robi to Hugh Jackman, jest to bezcenne! Obejrzyj ten film na ocieplenie serca o nim zaskakuje australijskiego dziecka Wolverine, który miał zwłóknienie od urodzenia.

Keanu Reeves

Top 10 niesamowitych gwiazd
Keanu Reeves – Najbardziej na ziemi gwiazdy Hollywood.

Choć odnosi sukcesy, musisz podziwiać jego pokorę i uprzejmość. Tyle cierpień, jakie miał przez całe życie, wciąż tak opanowany, sprawia, że ​​wszyscy się w nim zakochują. Ludzie, którzy mieli z nim jakikolwiek kontakt, twierdzą, że jest jedną z najwspanialszych osób w historii. Bez choćby odrobiny ego, wystarczy determinacja i uczciwość. Współdziała ze swoimi fanami i często rozmawia z przypadkowymi osobami spoza lotnisk lub innych miejsc publicznych, które odwiedza. Daje miejsce ludziom w metrze. Keanu rozdaje ogromne kwoty charytatywne ze swojej listy płac. Ubiera się prosto i nie kupuje nierozsądnych rzeczy. Spójrz na jego przypadkowy akt dobroci w tym małym wideo. Rzeczywiście, facet pokorny do samego rdzenia!

Tom Hanks

Tom Hanks i żona Rita Wilson Most Down to Earth Hollywood Celebrities
Tom Hanks i żona Rita Wilson – Most Down to Earth Hollywood Celebrities.

Tom Hanks największa gwiazda Hollywood, zdobył miliony serc w chwili, gdy pojawił się na ekranach. A także jest kochany i współczujący za kamerami. Nie sposób znaleźć o nim żadnej negatywnej opinii fanów ani nawet skandalu w ciągu dziesięcioleci jego udanej kariery. Jest typem faceta, który sprawia, że ​​życzliwość wygląda fajniej z odrobiną swojej skromności i dziwactwa! Ludzie wciąż zachwycają się tym, jaki jest miły i uziemiony. Poza tym, że pozuje do przypadkowych, zabawnych selfie z fanami w restauracjach, na weselach lub podczas meczu piłki nożnej, jest naprawdę osobą zorientowaną na rodzinę! Kobiety postrzegają go jako „cele męża” lub najlepszego męża, jakiego można było dostać.

Jest kilka innych celebrytów, których nie ma na tej liście, ale to nie czyni ich mniej sympatycznymi. Niektóre z tych wyróżnień są; Jackie Chan, Bill Murray, Robin Williams, Tom Hiddleston, Ellen Degeneres, Patrick Stewart, Ed Sheeran, Steve Carell, Kurt Russell, Paul Walker, Chris Evans. Czy przegapiłem jakieś?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

doda o malzenstwie z emilem

Doda odpowiada, dlaczego nie dodaje zdjęć z Emilem

0b8fa949b2ed3597d827e72c8511

Debiut nowej limuzyny Lexusa ES