Doda odpowiada, dlaczego nie dodaje zdjęć z Emilem

doda o malzenstwie z emilem

Doda wzięła ślub z Emilem Stępniem w kwietniu 2018 roku, czym bardzo zaskoczyła fanów. Wcześniej nie ujawniała, że są parą, a twierdziła, że jedynie się przyjaźnią. Od jakiegoś czasu jednak praktycznie nie pokazuje męża w mediach społecznościowych, co wywołało spekulacje o ich rozstaniu. Piosenkarka odpowiedziała na pytania nurtujące fanów.

Doda odpowiada, dlaczego nie wrzuca zdjęć z Emilem

Doda ostatnie miesiące spędziła na pracy nad filmem „Dziewczyny z Dubaju” razem z Marią Sadowską oraz ze swoim mężem i to jedynie przy okazji pokazywania kulis z planu mogliśmy zobaczyć Emila.

15 najczęściej obserwowanych profili na Instagramie

Wokalistka zorganizowała Q&A na swoim Instagramie i odpowiedziała na pytania fanów. Niektóre z nich dotyczyły jej małżeństwa. Odpowiedziała, dlaczego nie dodaje już zdjęć z mężem.

Doda postanowiła, że nie chce pokazywać swojego życia prywatnego tak jak wcześniej.

Nie jesteśmy eksponatami na wystawie żeby ładnie wyglądać. Moje życie zawodowe jest jedną wielką wystawką, prywatne nie będzie już nigdy.

 

Ktoś zadał dość bezpośrednie pytanie: „Czy zaskoczysz swoich fanów rozwodem tak jak zaskoczyłaś 3 lata temu swoim ślubem?” Odpowiedziała, że nie ma zamiaru odpowiadać na żadne spekulacje w tej sprawie.

Czekanie na moje stanowisko w sprawie mojego małżeństwa, w której ani moi fani ani media nie są stroną, jest jak czekanie na zdjęcie obostrzeń – bezcelowe. Nie czuje się w żadnym obowiązku, aby tłumaczyć się z mojego życia prywatnego ani tym bardziej je sprzedawać. Te czasy młodzieńczej głupoty minęły bezpowrotnie.

Doda

Gwiazda poruszyła też temat dzieci. Powiedziała, że dorośli ludzie rozmawiają o takich rzeczach przed zawarciem małżeństwa i oboje zdecydowali, że ich nie chcą. To był nawet jeden z warunków jej męża.

Czytaj więcej…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

cc7bb7d572f6cffa905d4e52fdfe

Episkopat krytykuje szczepionki. Odpowiedź Centrum Informacyjnego Rządu

Top 10 najbardziej przyziemnych gwiazd Hollywood

Top 10 najbardziej przyziemnych gwiazd Hollywood