w ,

Zobacz 10 najdroższych telefonów komórkowych na świecie

Zobacz 10 najdroższych telefonów komórkowych na świecie

Telefon jest głównym wymogiem naszego codziennego życia. Ceny telefonów komórkowych są bardzo zróżnicowane, od najtańszych telefonów na świecie do najdroższych telefonów komórkowych na świecie. W dzisiejszym społeczeństwie nie ma wielu rzeczy, do których ludzie są bardziej przywiązani niż telefony komórkowe. Telefon komórkowy człowieka jest jego bramą do wszystkiego, co dzieje się w jego życiu. Dzięki najnowszym postępom technologicznym wydaje się, że Twój telefon komórkowy może zrobić wszystko, co potrafi Twój komputer. Nic więc dziwnego, że Twój telefon komórkowy może kosztować tyle samo, ile kosztuje. Jeśli szukasz telefonu, który zrobi prawie wszystko, powinieneś zapłacić dużo pieniędzy.

10 najdroższych telefonów komórkowych na świecie:

iPhone Princess Plus – 176 400 USD

telefonów

iPhone Princess Plus ma funkcję, która niewiele różni się od innych telefonów komórkowych Apple iPhone, co plasuje go na liście 10 najdroższych telefonów komórkowych na świecie. Ten iPhone został zaprojektowany przez słynnego austriackiego projektanta Petera Aloissona. Oprócz złota, ten wyjątkowy smak iPhone’a zawiera aż 138 diamentów o szlifie księżniczki i 180 diamentów o szlifie brylantowym o masie 16,50 – 17,75. A według Petera Aloissona diamenty są najwyższej jakości, więc posiadanie takiego urządzenia to dość niezwykła sprawa. Jego cena to 176 400 USD.

Smartfon VIPN BlackDiamond – 300 000 USD

BlackDiamond VIPN Smartphone Drogie telefony komórkowe

Kolejny najdroższym telefonie komórkowym na świecie to Black Diamond firmy Sony Ericsson. Jaren Goh stworzył tę stylową koncepcję dla Sony. Posiada detale lustrzane, lustro z poliwęglanu i organiczną technologię LED. Oczywiście, jeśli chodzi o Sony, nikt nie może kwestionować wyników ekranowych. Jest ozdobiony dwoma diamentami, jednym na przyciskach nawigacyjnych, a drugim z tyłu telefonu. Cena tego telefonu to 300 000 dolarów.

Vertu Signature Cobra – 310 000 USD

10 najdroższych telefonów komórkowych

Vertu Signature Cobra zajmuje ósme miejsce na liście najdroższych telefonów komórkowych na świecie. Projekty są dość ekskluzywne z istnieniem form, takich jak wąż Cobra po stronie telefonu. Zaprojektowany przez francuskiego jubilera Boucherona, elegancki telefon ma jeden diament o szlifie gruszki, jeden okrągły biały diament, dwa szmaragdowe oczy i 439 rubinów. Cena tego telefonu to 310 000 dolarów.

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot – 1 milion dolarów

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot Drogie telefony komórkowe

Ten telefon pochodzi od tradycyjnego dostawcy luksusowych słuchawek – Gresso i nazywa się Luxor Las Vegas Jackpot. Ten telefon powstał w Szwajcarii w 2005 roku. Jest wykonany z litego złota o wadze 180 gramów. Tylny panel jest wykonany z afrykańskiego ostępu, który ma ponad 200 lat. To drewno jest najdroższym drewnem na świecie. Jego klucze wykonane są z szafiru. I kosztuje fajny 1 milion dolarów.

Zobacz również: Nastolatki marzą o karierze w social mediach. TikTok, YouTube, Instagram

Diamond Crypto Smartphone – 1,3 miliona dolarów