Zobacz 10 najdroższych telefonów komórkowych na świecie

10 najdrozszych telefonow komorkowych na swiecie

Telefon jest głównym wymogiem naszego codziennego życia. Ceny telefonów komórkowych są bardzo zróżnicowane, od najtańszych telefonów na świecie do najdroższych telefonów komórkowych na świecie. W dzisiejszym społeczeństwie nie ma wielu rzeczy, do których ludzie są bardziej przywiązani niż telefony komórkowe. Telefon komórkowy człowieka jest jego bramą do wszystkiego, co dzieje się w jego życiu. Dzięki najnowszym postępom technologicznym wydaje się, że Twój telefon komórkowy może zrobić wszystko, co potrafi Twój komputer. Nic więc dziwnego, że Twój telefon komórkowy może kosztować tyle samo, ile kosztuje. Jeśli szukasz telefonu, który zrobi prawie wszystko, powinieneś zapłacić dużo pieniędzy.

10 najdroższych telefonów komórkowych na świecie:

iPhone Princess Plus – 176 400 USD

telefonów

iPhone Princess Plus ma funkcję, która niewiele różni się od innych telefonów komórkowych Apple iPhone, co plasuje go na liście 10 najdroższych telefonów komórkowych na świecie. Ten iPhone został zaprojektowany przez słynnego austriackiego projektanta Petera Aloissona. Oprócz złota, ten wyjątkowy smak iPhone’a zawiera aż 138 diamentów o szlifie księżniczki i 180 diamentów o szlifie brylantowym o masie 16,50 – 17,75. A według Petera Aloissona diamenty są najwyższej jakości, więc posiadanie takiego urządzenia to dość niezwykła sprawa. Jego cena to 176 400 USD.

Smartfon VIPN BlackDiamond – 300 000 USD

BlackDiamond VIPN Smartphone Drogie telefony komórkowe

Kolejny najdroższym telefonie komórkowym na świecie to Black Diamond firmy Sony Ericsson. Jaren Goh stworzył tę stylową koncepcję dla Sony. Posiada detale lustrzane, lustro z poliwęglanu i organiczną technologię LED. Oczywiście, jeśli chodzi o Sony, nikt nie może kwestionować wyników ekranowych. Jest ozdobiony dwoma diamentami, jednym na przyciskach nawigacyjnych, a drugim z tyłu telefonu. Cena tego telefonu to 300 000 dolarów.

Vertu Signature Cobra – 310 000 USD

10 najdroższych telefonów komórkowych

Vertu Signature Cobra zajmuje ósme miejsce na liście najdroższych telefonów komórkowych na świecie. Projekty są dość ekskluzywne z istnieniem form, takich jak wąż Cobra po stronie telefonu. Zaprojektowany przez francuskiego jubilera Boucherona, elegancki telefon ma jeden diament o szlifie gruszki, jeden okrągły biały diament, dwa szmaragdowe oczy i 439 rubinów. Cena tego telefonu to 310 000 dolarów.

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot – 1 milion dolarów

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot Drogie telefony komórkowe

Ten telefon pochodzi od tradycyjnego dostawcy luksusowych słuchawek – Gresso i nazywa się Luxor Las Vegas Jackpot. Ten telefon powstał w Szwajcarii w 2005 roku. Jest wykonany z litego złota o wadze 180 gramów. Tylny panel jest wykonany z afrykańskiego ostępu, który ma ponad 200 lat. To drewno jest najdroższym drewnem na świecie. Jego klucze wykonane są z szafiru. I kosztuje fajny 1 milion dolarów.

Zobacz również: Nastolatki marzą o karierze w social mediach. TikTok, YouTube, Instagram

Diamond Crypto Smartphone – 1,3 miliona dolarów

10 najdroższych telefonów komórkowych

Oparty na systemie Windows CE, ten inteligentny telefon został zaprojektowany przez producenta luksusowych akcesoriów Petera Aloissona. Ten wyjątkowy obiekt sztuki kosztuje 1,3 miliona dolarów i jest oznaczony jako najdroższy telefon na świecie. Ten ma okładkę ozdobioną 50 diamentami, z których 10 to rzadkie niebieskie. Oprócz tego zawiera również kilka sekcji wykonanych w różowym złocie. Daje również ochronę przed porwaniami i szantażem technologicznym.

GoldVish Le Million – 1,3 miliona dolarów

GoldVish Le Million - 1,3 miliona dolarów drogich telefonów komórkowych

Goldvish „Le milion” został zaprojektowany przez znanego projektanta Emmanuela Gueita, który zaprojektował wiele luksusowych zegarków i biżuterii. Najbardziej luksusowy i najdroższy telefon komórkowy, „Le Million” Piece Unique, został wprowadzony na rynek w Szwajcarii. Ten telefon nagrodzony przez Guinness World Records jako najdroższy telefon komórkowy na świecie sprzedany na targach Millionaire w Cannes we wrześniu 2006 roku. Często określany jako najdroższy telefon świata za 1,3 miliona dolarów, ten designerski telefon jest ozdobiony biżuterią z 18-karatowego białego złota i 20 karatów diamentów VVS1.

King’s Button iPhone’a 3G – 2,4 miliona dolarów

10 najdroższych telefonów komórkowych

King’s Button najdroższym telefonie komórkowym na świecie nadal znajduje się wariant iPhone’a, nazwany King’s Button iPhone 3G. Twórcą tego telefonu jest znany jubiler z Austrii Peter Aloisson. W tym telefonie zainstalowanych jest 138 diamentów, co daje 2,4 miliona dolarów. Piękny biały diamon 6,6 karata służy jako przycisk ekranu głównego, co podkreśla piękno tego telefonu.

Zobacz również: Top 10 najdroższych kwiatów na świecie

Supreme Goldstriker iPhone 3G 32 GB – 3,2 miliona dolarów

Supreme Goldstriker iPhone 3G 32 GB - 3,2 miliona dolarów

Kolejny najdroższy telefon komórkowy na świecie, wariant iPhone’a firmy Apple, to Supreme iPhone 3G wyceniony jest na 3 200 000 dolarów. IPhone 3GS Supreme ma obudowę wykonaną z 271 gramów litego 22-karatowego złota i ekran ozdobiony pięćdziesięcioma trzema 1-karatowymi diamentami. Ponadto przycisk home jest pokryty jednym rzadkim diamentem o karacie 7,1 karata. Ale to nie wszystko – iPhone 3GS Supreme ma klatkę piersiową wyrzeźbioną z pojedynczego bloku granitu i sportowego złota Kashmir oraz wewnętrzną wyściółkę wykonaną z nubukowej skóry licowej.

Diamond Rose iPhone 4 32 GB – 8 milionów dolarów

10 najdroższych telefonów komórkowych

Najdroższym iPhone’em na świecie jest 32 GB iPhone 4 Diamond Rose autorstwa Stuarta Hughesa. Przy cenie około 8 milionów dolarów ramka telefonu jest wykonana z róży i około 500 pojedynczych nieskazitelnych diamentów, które łącznie stanowią ponad 100 karatów. Tył jest również w kolorze różowego złota i ma logo Apple ozdobione 53 dodatkowymi diamentami, podczas gdy przedni przycisk nawigacyjny jest platynowy z wymiennymi pojedynczo szlifowanymi 7,4-karatowymi różowymi lub rzadkimi 8-karatowymi diamentami Flawless na środku.

Black Diamond iPhone 5 – 15,3 miliona dolarów

Black Diamond iPhone 5 - 15,3 miliona dolarów

Telefon autorstwa Stuarta Hughesa. Zbudował iPhone’a 5 ze złotymi i czarnymi diamentami, co czyni go najdroższym smartfonem na świecie. Zbudowanie zajęło 9 tygodni, a ukończenie urządzenia zostało wykonane ręcznie. Obudowa tego telefonu ma być wykonana z 24-karatowego litego złota, a logo Apple i krawędzie są wysadzane łącznie 600 białymi diamentami. Podczas gdy przycisk home składa się z 26-karatowego czarnego diamentu. Chiński miliarder jest właścicielem najdroższego smartfona na świecie.

Nadzieja! Podoba Ci się powyższa lista najdroższych smartfonów na świecie, a także najbardziej luksusowe telefony. Jak się czujesz będąc właścicielem jednego z tych telefonów komórkowych? Ile byłbyś skłonny zapłacić? Czy chciałbyś posiadać „Black Diamond iPhone 5” – najdroższy dotychczas telefon komórkowy? Kosztował około 15,3 mln USD. Diamond Rose iPhone, inny telefon autorstwa Stuarta Hughesa zajmuje drugie miejsce z ceną 8 milionów dolarów. Na trzecim miejscu znalazł się iPhone Supreme Gold Striker z ceną 3,2 miliona dolarów. Podobnie, King’s Button iPhone 3G z kwotą 2,4 miliona dolarów zajmuje czwarte miejsce.

To jedne z najdroższych telefonów na świecie. Są to również jedne z najbardziej wyjątkowych, a także luksusowych telefonów komórkowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

b566541196990d82333260a69e2a

„The Ride” Brzozowskiego w szwedzkim oryginale.

Pandemia koronawirusa. Czy polskie firmy zwiększą zatrudnienie w 2021? Jest badanie

Polskie firmy zwiększą zatrudnienie w 2021 pomimo pandemii