Sting odwołał koncert w Polsce

sting

Sting w Polsce. Galę w rozmowach z mediami krytykowali Maciej Stuhr i Monika Olejnik. Firma Universal Music Polska nie pozostała ślepa na wszystkie te komentarze i zawoalowaną krytykę. Jak podaje portal Onet, jej przedstawiciele ogłosili więc zmianę planów gwiazdora. Nie wystąpi na rozdaniu nagród Wiktory 2022. Co dokładnie zostało podane jako powód zmiany poprzedniej decyzji?

Swój najbliższy koncert w Polsce znany na całym świecie piosenkarz miał według pierwotnego planu zagrać w czwartek 31 marca. To właśnie na ten dzień zaplanowano rozdanie najnowszej edycji Wiktorów, czyli „telewizyjnych Oscarów” organizowanych przez TVP. Wieść o wsparciu Telewizji Polskiej przez Stinga wywołała spore kontrowersje, więc z publicznymi apelami ruszyli Mariusz Szczygieł i Maciej Orłoś.

Sting nie zagra w Polsce 31 marca. Wiktory 2022 obejdą się bez gwiazdora?

Sting
Sting

Piosenkarz nie wystąpi na gali rozdania Wiktorów 31 marca, wbrew wcześniejszym planom. Koncentruje się na wyczekiwanej przez fanów trasie koncertowej „My Songs”, przełożonej z powodu pandemii, oraz premierze singla charytatywnego „Russians (Guitar/Cello Version)”, z którego zysk netto wesprze organizację charytatywną Help Ukraine Center. Środki zostaną przekazane poprzez niemiecką fundację charytatywną Ernst Prost „People For Peace – Peace for People”

– napisano w oświadczeniu Universal Music Polska.

Ostatni raz Wiktory trafiły do rąk aktorów i twórców w 2014 roku. Teraz Akademia Telewizyjna zdecydowała o powrocie do niegdyś popularnego wyróżnienia. W kontekście licznych absurdów odbywających się na porządku dziennych w TVP wzbudziło to jednak spore kontrowersje.

Zobacz również: Czy Krystian Ochman wystąpi na Eurowizji 2022?

Na tyle wielkie, by ostatecznie odstraszyć Stinga. Nie wiadomo, czy publiczny nadawca w tak krótkim czasie znajdzie nową gwiazdę wieczoru, ani kto ewentualnie mógłby nią być. Trudno jednak uwierzyć, by ktoś o równie rozpoznawalnym nazwisku zdecydował się zastąpić Stinga.

 

Czytaj więcej…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

piotr adamczyk 1

Piotr Adamczyk w 50. urodziny pokazał zdjęcie niemowlaka

Top 10 najlepszych samochodów elektrycznych w 2022 r

Top 10 najlepszych samochodów elektrycznych w 2022 r