Piotr Adamczyk w 50. urodziny pokazał zdjęcie niemowlaka

piotr adamczyk 1

 

Piotr Adamczyk jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej docenianych polskich aktorów. Przyszedł na świat 21 marca 1972 roku. Dorastał w Warszawie i tam też ukończył XXX Liceum Ogólnokształcące oraz studia aktorskie na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

 

Piotr Adamczyk na Instagramie

Piotr Adamczyk

Na Instagramie aktora pojawiła się czarno-biała fotografia z podpisem „Piotr Adamczyk” i umieszczoną poniżej datą. To nie przypadek. Na zdjęciu widzimy właśnie urodzonego 21 marca 1972 roku niemowlaka, który kilkadziesiąt lat później miał zasłynąć rolą Karola Wojtyły. Wielu celebrytów wzbraniałoby się przed pokazaniem siebie za młodu, ale akurat Piotr Adamczyk postanowił najwyraźniej w ten sposób zwrócić uwagę swoich fanów i ogólnopolskich mediów. Metoda jest całkiem skuteczna, ale nie przyszła pewnie łatwo człowiekowi, który podobno nie lubi świętować urodzin:

Okrągłe 50 lat, dzieciak ze zdjęcia 21 marca będzie miał już pół wieku, rozumiesz to? W zasadzie nie lubię celebrować urodzin. Jest tyle innych, fajnych powodów do świętowania. Tym razem jednak zapragnąłem prezentów. Zróbcie mi tę przyjemność i zasilcie urodzinową zbiórkę na rzecz Fundacji Happy Kids. Mają teraz pod swoją opieką mnóstwo dzieci ewakuowanych z Ukrainy, a także dzieci w regularnej pieczy zastępczej. Trzeba im zapewnić jak najpiękniejszą i najlepszą codzienność, zatem poproszę Was o taki prezent

– napisał aktor na swoim Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Adamczyk (@piotradamczykactor)

Co ważne, Piotr Adamczyk zwrócił się w poście nie tylko do swoich polskich fanów. Tak zwana tracksuit mafia z „Hawkeye’a” podbiła serca widzów z całego świata, a więc zasięg aktora też siłą rzeczy uległ zwielokrotnieniu. Wsparcie zbiórki organizowanej przez Adamczyka i Fundację Happy Kids jest możliwe za sprawą portalu Siepomaga.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Top Lista 10 filmow

Top Lista 10 filmów wszechczasów (10 zgłoszeń)

sting

Sting odwołał koncert w Polsce