Spięcie prowadzącej Magdaleny Ogórek i posłanki Lewicy w TVP Info

Spięcie prowadzącej Magdaleny Ogórek i poslanki Lewicy w TVP Info

Spięcie w programie TVP Info.

W „Minęła 20” doszło do ostrej wymiany zdań między prowadzącą Magdaleną Ogórek a posłanką Lewicy Anitą Kucharską-Dziedzic. Polityk mówiła o „uroczej blondynce, która przeszła do PiS-u”, co wywołało ostrą reakcję pracownicy TVP Info.

Dyskusja w programie „Minęła 20” rozpoczęła się od tematu kolejnego transferu do ruchu Polska 2050. Szeregi posłów Szymona Hołowni zasiliła w poniedziałek Paulina Hennig-Kloska, co pozwoli na utworzenie koła w Sejmie. O ocenę tej sytuacji Magdalena Ogórek poprosiła Anitę Kucharską-Dziedzic z Lewicy.

Magdalena Ogórek grzecznie stoi w kolejce po pączki. Widać, że Pani z telewizji (ZDJĘCIA)

– Myślę, że część widzów ogląda z rozbawieniem te przepychanki – czy zdradziła, czy nie zdradziła, czy przeszła czy nie przeszła – komentowała posłanka. – Myślę, że to nie jest właściwie kwestia istotna, czy ktoś przechodzi z jednego ugrupowania opozycyjnego do drugiego, bo mówimy ciągle o liczbie osób w ugrupowaniach opozycyjnych. Tak naprawdę problemem Zjednoczonej Prawicy jest to, co tam się dzieje, bo tam tak naprawdę dopiero jest ruchawka i dyscyplinowanie pana Gowina – mówiła. Dodała, że za chwilę może dojść do upadku rządu. – PiS może wywrócić się o własne nogi – dowodziła.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Grzegorz Krychowiak i jeden z najbardziej niesamowitych meczów w historii

Grzegorz Krychowiak i jeden z najbardziej niesamowitych meczów w historii (Video)

7ac614a200a8b1d3c2c4a532d8b7

Para zamieszkała w… autobusie. Zobaczcie te wnętrza!