Samsung prezentuje nową linię lodówek Grand+

Samsung prezentuje nową linię lodówek Grand

Oferują więcej miejsca do przechowywania, pozwalają dłużej zachować świeżość produktów spożywczych, zużywają mniej energii i pracują niezwykle cicho. Takie są nowe lodówki Samsung z serii Grand+, która właśnie zadebiutowała na polskim rynku. Sprawdź, na jakie technologie i innowacje postawił Samsung, aby jeszcze lepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby użytkowników.

W ostatnim czasie wszyscy przekonaliśmy się, że robienie większych zakupów ma sens. Po pierwsze unikamy dzięki temu częstych wizyt w sklepie, a po drugie zawsze mamy pod ręką ulubione produkty. Te nawyki pozostaną z nami na długi czas, dlatego potrzebujemy rozwiązań, które sprostają nowej rzeczywistości i ułatwią nam zarządzanie domowymi obowiązkami.

Skoro rzadziej robimy zakupy i decydujemy się na większe zapasy, potrzebujemy urządzeń, które zapewnią odpowiednią ilość miejsca do przechowywania i zadbają o świeżość żywności. W takie rozwiązania wyposażone są najnowsze lodówki Samsung.

Jaki papier ścierny do drewna kupić?

Więcej znaczy więcej
Jak zmieścić ulubione produkty całej rodziny, świeże warzywa i tort na weekendowe przyjęcie? Nic prostszego, gdy w naszej kuchni znajdzie się lodówka z technologią Space Max™.

Modele z nowej linii Samsung Grand+ mają pojemność aż do 385 litrów. Tak duża przestrzeń w środku urządzenia nie oznacza jednak zwiększenia gabarytów lodówki. Rozmiar zewnętrzny pozostaje taki sam, dzięki zastosowaniu specjalnego systemu izolacji, które umożliwia zmniejszenie grubości ścianek. Jednym słowem, możemy robić większe zakupy na dłużej, nie martwiąc się o dodatkowe miejsce w lodówce.

Znaczenie pomiaru dwutlenku węgla w budynkach

Dłuższa świeżość to podstawa
Każdy kto choć raz wyciągnął z lodówki zwiędłą sałatę lub ogórka, który stracił jędrność, zna uczucie zawodu i irytacji. Nie tylko marnujemy wtedy jedzenie, które zazwyczaj nie nadaje się już do użytku, ale też często nie mamy pod ręką żadnego zamiennika produktu. Na szczęście nowe lodówki Samsung Grand+ wyposażone zostały w technologie, które przedłużają świeżość i chronią produkty przed utratą smaku i właściwości odżywczych. Do takich rozwiązań należy komora zero Optimal Fresh +, którą można używać na dwa sposoby. W trybie pojedynczym ustawiamy jedną, stałą temperaturę.

Uszczelki na wymiar – zamów bezpośrednio u producenta!

Wybierając tryb podwójny możemy wydzielić dwie strefy z różnym poziomem temperatur*. Lewa część z niższą temperaturą stwarza optymalne warunki do przechowywania mięsa, wędlin oraz ryb, a prawa, z wyższą temperaturą jest idealna dla owoców i warzyw**. Nasze preferencje co do wielkości stref dopasujemy za pomocą podziałki, a na zewnętrznym panelu wybierzemy tryb chłodzenia. Dzięki temu rozwiązaniu będziemy mieć pewność, że każdy produkt jest przechowywany w odpowiednik warunkach i pozostaje

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Szukasz idealnego laptopa do nauki zdalnej

Szukasz idealnego laptopa do nauki zdalnej? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu

Glośnik z prawdziwego zdarzenia

Głośnik z prawdziwego zdarzenia. Taki prezent zmieni oblicze domowej rozrywki