Szukasz idealnego laptopa do nauki zdalnej? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu

Szukasz idealnego laptopa do nauki zdalnej

 

Wybierasz komputer, który ma służyć głównie do nauki zdalnej i skupiasz się wyłącznie na jego podzespołach? Błąd. Nie zapominaj o tym, że takie maszyny przede wszystkim muszą być… niezwykle wytrzymałe. Przecież nasze pociechy nie zawsze obchodzą się z nimi tak delikatnie, jak byśmy sobie tego życzyli. Przyjrzyjmy się Lenovo V15, czyli naprawdę wytrzymałemu sprzętowi, który może być w tej kategorii prawdziwym wzorcem.

Znaczenie pomiaru dwutlenku węgla w budynkach

 

W teorii laptop służący głównie do e-learningu nie musi być przygotowany na przetrwanie w warunkach ekstremalnych. W praktyce okazuje się jednak, że jego życie jest znacznie cięższe, niż w przypadku większości sprzętów, które w „normalnych” czasach woziliśmy ze sobą po całym świecie. Musi on znosić długie godziny nieprzerwanej pracy, a w międzyczasie będzie przenoszony z miejsca na miejsce przez nasze pociechy, które sprzęt elektroniczny traktują zazwyczaj w sposób – nazwijmy to eufemistycznie – niefrasobliwie obcesowy.

Dlaczego Polbram jest topowym producentem ogrodzeń?

Oto sytuacje, na które Lenovo V15 jest przygotowany w sposób wzorowy. Nie daj się zwieść wąskim ramką po bokach ekranu, ani temu temu, że owa ważąca 2,1 kg konstrukcja jest naprawdę zwarta i smukła (wymiary wynoszą 362,2 mm x 251,5 mm x 19,9 mm), ponieważ całość skonstruowano tak, aby znosiła naprawdę niedelikatne traktowanie oraz ponadprzeciętne obciążenia. Producent poddał ten komputer aż ośmiu rygorystycznym testom, sprawdzając jego odporność na wstrząsy, wibracje, skrajne temperatury i ciśnienie. Eksperci „przemaglowali” także kwestię wytrzymałości klawiatury, zawiasów i panelu wyświetlacza. Dzięki temu nie musisz drżeć za każdym razem, gdy zobaczysz „fałpiętnastkę” w dłoniach swojego dziecka.

Uszczelki na wymiar – zamów bezpośrednio u producenta!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Dodane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

Szukasz dobrego smartfona za rozsądne pieniądze

Szukasz dobrego smartfona za rozsądne pieniądze? Zdecydowanie warto przyjrzeć się OPPO Reno4 Lite

Samsung prezentuje nową linię lodówek Grand

Samsung prezentuje nową linię lodówek Grand+