Robert Lewandowski pochwalił się na Instagramie talentem córki.

lewandowski miniaturka

Robert Lewandowski (32 l.) ze względu na kontuzję spędza teraz więcej czasu z rodziną i powoli dochodzi do siebie. Piłkarz nie ukrywa, że czas z jego córkami jest dla niego bezcenny. Postanowił zdradzić, jaki talent ma jego starsza córka Klara.

Zobacz również: Joanna Krupa zestawiła swoje zdjęcie z fotką córki. Czy są podobne?

Robert Lewandowski ujawnił talent córki

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski razem z żoną Anną Lewandowską doczekali się dwóch córek. Starsza z nich, Klara niedługo będzie świętować 4 urodziny. Laura ma niecały roczek. Sportowcy nie pokazują twarzy córek w mediach społecznościowych, od czasu do czasu przemycają filmiki, na których widać dziewczynki.

Lewandowscy spędzają rodzinny weekend w pięknym miejscu

Ostatnio przy okazji wywiadu piłkarza dla CBS Sports, Klara pojawiła się w kadrze tym samym zaliczając swój debiut w telewizji.

Na Instagramie piłkarza pojawiło się nowe zdjęcie. Robert zapozował w zielonej bluzie i czapce z daszkiem. Piłkarz szeroko się uśmiechał do obiektywu. Przyznał, że te zdjęcie zrobiła jego córka Klara.

Źródło Informacji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

4176e3b36aee3af4e748bcaaaa25

Jen Psaki o sankcjach nałożonych przeciwko Białorusi

b41f549de3337a9e123ec0afff58

Rynkowa passa na auta używane. Czy będą droższe?