Wichniarek ostro w sprawie hejtu na Rafała Gikiewicza

z27116270M

Wichniarek skomentował. Bayern Monachium pokonał w niedzielę 5:2 FC Augsburg w spotkaniu ostatniej kolejki Bundesligi. Robert Lewandowski strzelił w tym meczu swoją upragnioną bramkę, dzięki której pobił legendarny rekord Gerda Muellera z sezonu 1971/72. Polski napastnik zakończył więc sezon ze swoim szóstym w ogóle i czwartym z rzędu tytułem króla strzelców Bundesligi z 41 bramkami na koncie.

Ogromny hejt spadł na Rafała Gikiewicza. Wichniarek: „To jest dramat. To jest polskie piekiełko”

Wichniarek

Świetną postawę w tamtym spotkaniu zaprezentował także bramkarz Augsburga Rafał Gikiewicz. Polak kilkukrotnie popisywał się spektakularnymi interwencjami i zatrzymywał między innymi strzały Lewandowskiego. Z tego powodu po spotkaniu na polskiego bramkarza spadła ogromna fala krytyki ze strony internautów, którzy zarzucali mu uniemożliwianie Lewandowskiemu pobicia rekordu. Kilka z hejtujących go komentarzy Gikiewicz opublikował nawet w swoich mediach społecznościowych. Do sprawy hejtu na Rafała Gikiewicza odniósł się w bardzo ostrych słowach były piłkarz Bundesligi Artur Wichniarek, który był gościem na kanale „Prawda Futbolu” na YouTube.

Zobacz również: Polski mistrz świata musi czekać na decyzję w sprawie dyskwalifikacji.

Czytaj więcej…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

anna lewandowska rodzinny weekend

Lewandowscy spędzają rodzinny weekend w pięknym miejscu

483b8dabd92abb53c1b39902292a

Michał Cholewiński przechodzi z TVP do Polsat News za krytykę TK