Joanna Krupa zestawiła swoje zdjęcie z fotką córki. Czy są podobne?

krupa miniaturka

Joanna Krupa (41 l.) postanowiła opublikować na Instagramie swoje zdjęcie z czasów dzieciństwa i porównała je ze zdjęciem córki. Trzeba przyznać, że wyglądają jak dwie krople wody. Mała Asha z pewnością odziedziczyła urodę po sławnej mamie. Sprawdźcie sami.

Joanna Krupa gdy była dzieckiem

Joanna Krupa ponad rok temu, w listopadzie urodziła pierwsze dziecko. Razem z mężem, Douglasem Nunesem powitali na świecie córkę, której dali na imię Asha. Jurorka chętnie pokazuje córkę w mediach społecznościowych, ku uciesze fanów, którzy widzą jak dziewczynka dorasta.

Zobacz również: Lewandowscy spędzają rodzinny weekend w pięknym miejscu

Joanna opublikowała na story zdjęcie porównawcze ze swojego dzieciństwa. Zestawiła je z fotką małej Ashy. Postanowiła zorganizować ankietę.

Joanna Krupa

Po tych zdjęciach widać, że Asha to wykapana mama. Córeczka Joanny Krupy i Douglasa wygląda jak bliźniaczka modelki, gdy ta była dzieckiem.

Zobacz również: Kim Kardashian na nowym zdjęciu z dziećmi

Krupa nie ukrywa, że spełnia się w macierzyństwie i chętnie dokumentuje na Instagramie każdy moment z życia córki, która jest jej oczkiem w głowie. Na początku Internauci w komentarzach pisali, że Asha to cały tata. Z pewnością teraz zmienią zdanie.

Źródło Informacji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co myślisz?

Avatar of Redakcja zWeb.pl

Napisane przez Redakcja zWeb.pl

zWEB to miejsce najciekawszych informacji z sieci takich jak ciekawostki, newsy, artykuły, plotki i inne. Dodaj znalezione treści komentując je i głosując na nie.

3d3e4600d233dd335d73008d3205

Komisja Europejska chce gigantycznych kar dla AstryZeneki za opóźnienia w dostawach szczepionki

4176e3b36aee3af4e748bcaaaa25

Jen Psaki o sankcjach nałożonych przeciwko Białorusi